Oturma odaları.jpg

Oturma Odalarını Süsleyen Sıra Dışı Çiçekler

Bahçe Ve Peyzaj H.Yıldız     Apr 14, 2018    


Oturma odanızı şık ve doğal gösterecek ev aksesuarları arasında başı çeken sıra dışı çiçeklere Ustamgeliyor ile ulaşabileceksiniz.

 

Sıra Dışı Çiçekler

Evinizi güzel gösterecek ve içinizi açacak en güzel aksesuarlardan birisi hiç şüphesiz çiçekler olmaktadır. İşte bu sebeple sizlere birkaç çiçek tavsiyesinde bulunmak istiyoruz. Bu çiçekler birçok kişinin evinde bulunmadığı için sizi farklı gösterecek ve aynı zamanda kendinizi farklı bir ortamda hissetmenizi sağlayacaktır. Bu kapsamda ilk olarak flamingo çiçeğinden başlayalım.

Pembe yapraklara sahip olan bu çiçek son derece şirin görünmektedir. Ayrıca renginin iç açan bir havasının olması da son derece önem arz etmektedir. Bunların haricinde kocaman çiçek açan bu bitkiyi izlemeye doyamayacaksınız. Sadece sizler değil ziyaretinize gelen herkes çok ama çok beğenecektir. Ancak bebek ve çocukların yapraklarını yemesinden engellemeniz gerekmektedir. Bu çiçek gölgeyi sevmesine rağmen sıcak bir ortam istemektedir. Dolayısıyla doğrudan güneş almayan ancak sıcak olan bir bölgeye koymanız yeterli olacaktır. Ortamın nemli olması da çiçeğin gelişimi için avantajlı olacaktır.

 

Yılbaşı Çiçeği

Süs çiçekleri arasında en güzel görüntüye sahip olanlardan birisi hiç şüphesiz yılbaşı çiçeğidir. Bu çiçeğin yaprakları ve çiçekleri adeta bir renk cümbüşünü andırmakta ve mükemmel bir ahenk oluşturmaktadır. Bu çiçek de aydınlık ortamları sevmesine rağmen direkt olarak güneş ışığı almayı sevmemektedir. Çiçek açtığı zaman sürekli olarak sulanması gerekmektedir. Yaz aylarında da suya ihtiyacı olan bu çiçek gölge ve serin bir yer istemektedir.

 

Afrika Menekşesi

Yapay bir çiçeği andıran ancak son derece klasikleşen çiçeklerden birisi de Afrika menekşesi olmaktadır. Bu çiçek her ne kadar sıra dışı sayılmasa da güzel görünümü ile modasını hiçbir zaman kaybetmemektedir. Aynı zamanda bakımının kolay olması da evinizde beslemek için son derece önemlidir.

 

Orkide

Ev bitkileri arasında oldukça asil görünümüyle orkideyi de saymazsak olmaz. Her ne kadar sevgiliye hediye edilecek bir çiçek olarak bilinse de evinizin köşesinde durması da hiç fena olmayacaktır. Zarafetin timsali olan bu çiçek ile kendinizi huzurlu hissedeceğinizi de garanti edebiliriz. Zarafeti temsil eden bu çiçeğin son derece narin olduğunu da belirtmek gerekir. İşte bu sebeple bakımına dikkat etmeli ve doğrudan güneş ışığı almasını engellemelisiniz. Ancak bunun yanı sıra aydınlık bir alanda bulunması gerektiğini de unutmayınız. Ayrıca orkidenin saksısının şeffaf olmasına da dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Zira bu çiçeğin kökleri de güneş ışığına ihtiyaç duymaktadır.

 

Sterliçya

Cennet kuşu çiçeği olarak da adlandırılan bu çiçek türü evinizde besleyebileceğiniz bir çiçek türüdür. Ancak cinslerine de dikkat etmek gerekir. Zira iki farklı cinsi bulunmaktadır. Bunlardan birisi 2 metreye kadar ulaşırken diğeri 90 cm’de kalmaktadır. 2 metrelik bir çiçek eviniz için de pek uygun olmayacağı için diğerini tercih etmeniz daha makul durmaktadır.

Oturma odası dekorasyonu yaparken faydalanabileceğiniz bu çiçekler sayesinde sizler de farklı bir uğraş ve huzur bulabileceksiniz. Bu sayede stresinizi atacak ve aynı zamanda da evinizi basit bir şekilde güzelleştirebileceksiniz.

 

Ev Dekorasyonu Hizmetleri

Sizler de ev dekorasyonu konusunda bir değişiklik yapmanın gerektiğini düşünüyorsanız bu durumda sitemizde yer alan hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Bu kapsamda sitemiz arayıp da bulamayacağınız tüm kaliteli firmaları bir arada bulundurmaktadır. Bu sayede daha fazla zahmete girmeden sizler de bu hizmetlerden istifade edebileceksiniz.

Bunun için ilk olarak yapmanız gereken ev dekorasyonu hizmetimizi arayıp bulmak ve ardından da hizmet talep formu doldurmaktır. Ücretsiz teklif al hizmetimizden faydalanmak için bu formu eksiksiz bir şekilde doldurup göndermeniz yeterli olacaktır. Ardından da firmalardan sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Böylelikle en uygun fiyatları tercih edebilmeniz mümkün olacaktır. Tüm bunları ücretsiz bir şekilde yapabilecek olmanız da işin diğer güzelliklerinden birisi olmaktadır.

Sizler de bu hizmetlerimizden faydalanmak ve hiç yorulmadan evinizi güzelleştirmek istiyorsanız daha da vakit kaybetmemelisiniz. Zira firmalarımız alanında uzman personelleri ile hayallerinizi süsleyen odaları sizler için oluşturacaklardır. Bu aşamada sizin fikirleriniz de hayati öneme sahiptir. Bu sebeple istediğiniz gibi bir odanın oluşması için aktif katılım sağlamanız gerekmektedir. Ardından da en iyi ev dekorasyon ve çiçeklerine kavuşabilmenin keyfini yaşayabileceksiniz.

Ev içi bitki bakımı için ihtiyacın olan en iyi ustalar Ustamgeliyor.com'da. 
HEMEN TIKLA ve müşteri oylarıyla seçilen ustalarımızdan ÜCRETSİZ en uygun fiyat teklifini al.

Profesyonel ustaları bulabileceğin tek adres!
Usta Arıyorum Ustayım Müşteri Arıyorum
Kategoriler
Bizi Takip Et
Ustamgeliyor facebook Ustamgeliyor twitter Ustamgeliyor instagram Ustamgeliyor Youtube Ustamgeliyor Google+Arkadas olalim

Yeni cikan yazilar sicak sicak E-Posta
kutuna gönderilsin ister misin?