Usta mısın? Müşteri mi arıyorsun?

Kayıt ol, güvenilir ustalar arasında yerini al ve kazanmaya başla!

Ustamgeliyor, Nasıl Kullanılıyor?

1

PROFİLİNİ OLUŞTUR


Profilini tam ve eksiksiz bir biçimde doldurmak sana bir çok avantaj sağlayacaktır...
Devamını oku

2

TEKLİF VER


İş aramak için artık uğraşma! Gelen talepleri değerlendirerek en iyi teklifleri sunmak sana kalıyor... Devamını oku

3

İŞİ SEN KAP!


Ustamgeliyor sayesinde sen de en iyi işleri çok daha kolay bir şekilde ve hiç reklam yapmadan ulaşabilirsin... Devamını oku

İç Mekan Boya İşleri

Ücretsiz teklif almak için tıkla!

View more

Evden Eve Nakliyat

Ücretsiz teklif almak için tıkla!

View more

Ev Tipi Elektrik Tesisatı

Ücretsiz teklif almak için tıkla!

View more

Kombi Ve Radyatör

Ücretsiz teklif almak için tıkla!

View more

Ev Temizliği

Ücretsiz teklif almak için tıkla!

View more

Ofis Ve İşyeri Temizliği

Ücretsiz teklif almak için tıkla!

View more

Isı Yalıtımı

Ücretsiz teklif almak için tıkla!

View more

Doğal Gaz Tesisatı

Ücretsiz teklif almak için tıkla!

View more

Kullanıcılarımız Ne Diyor?

En çok dikkatimi çeken sistemin kullanımın kolaylığı oldu. Daha önceki deneyimlerinde resmen uzmanlık gerektiren bir işti. Ustamgeliyor bu işi oldukça iyi yapıyor. Günde en az 4-5 iş alıyoruz sayenizde. Böyle bir siteyi akıl eden arkadaşlara gerçekten teşekkür ederim.

Cemal Tırpancı, Astek Ltd.

İstanbul piyasasında iş yapmak, iş kapmak oldukça zor. Profilimizi açtığımızdan beri başka iş alamaz olduk. Müşteri beklediğimiz, boş oturduğumuz günleri hatırlıyorum da gerçekten arada dağlar kadar fark var. Bu tarz gelişimleri takip etmenin bir zorunluluk olduğunu gördüm. İstanbul içinde özellikle temsilciler çok ilgili.

Mehmet Urgan, Metason Çatı

Yeni açılan bir şirket olmamıza rağmen müşteri sıkıntısı çekmiyoruz. İşin en güzel yanı da hem müşterinin, hem de bizim çıkarlarımızı koruyan bir sistem olması. Hangi alanda çalışıyor olursanız olun Ustamgeliyor işini iyi yapan bir sistem kurmuş.

Kemal İhsan, Sodkar Ltd,

Yaklaşık 35 yıldır sektörün öncü firmalarından biriyiz. Ustamgeliyor’a ilk başta soğuk baktım açıkçası. Fakat sisteme kayıt yaptırdığımızdan beri iş potansiyelimizin yüzde 60’ını siteden sağlıyoruz. Gerçekten küçük ve orta ölçekli işletmeler için muhteşem bir uygulama.

Mercan Karator, Karator Sanayi Ürünleri.

Yapı sektöründe bir yer edinmek oldukça zor. İş almak için tabiri caizse büyük abiler ile yarışmak zorunda kalıyorsunuz. Ustamgeliyor sistemi oldukça iyi tasarlanmış ve herkese eşit hak sunuyor. Bu da reklam yapmasak bile iş almamızda yardımcı oluyor. Tüm emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Aksal Sabatlı, Samurlu Yapı

En zor şeylerden bir tanesi İstanbul’da güvenilir iş bulabilmek. Bu sistem üzerinden müşteri profillerini de kontrol ederek işleri o şekilde yapıyorum. Paramız müşteride kalmıyor. En ufak bir sorunda bile Ustamgeliyor yetkililerinin desteğini yanımızda hissediyoruz. Sağ olun var olun!

Sancar Murat, Murat Yapı

Reklama ayıracak bütçelerimiz yok. Bu yüzden internet üzerinden site yapmak gibi pahallı şeyler yapamıyorduk. Siteyi aynı zamanda müşterilerime bir kartvizit gibi kullanıyorum. Günde 1-2 olan iş potansiyelimiz 5-6 seviyesine geldi. Kaliteli hizmetin değer bulduğu bir site için herkese öneriyorum.

Ekrem Olcay, Karahisar Yapı

Bulunduğum şehirde çok büyük şirketlerin çatı işleri üzerinde büyük piyasası var. Müşteriler son zamanda Ustamgeliyor.com’u inanılmaz şekilde kullanmaya başladı. Her gün 3-4 tane işe teklif veriyoruz. Sayenizde işlerimiz büyüyor.

Kerem Kütahyalı, Simav Çatı

Gerçekten çok modern ve kaliteli bir site. Kullanımı çok kolay. Telefonum üzerinden tüm teklifleri kontrol ediyor. Yeni teklifler sunabiliyorum. Müşteriler açısından da rahatlık oluyor. Artık birçok müşterime siteyi öneriyorum. Ustamgeliyor üzerinden konuşalım garanti olsun işimiz diye.

Murat Hüsniyet, Sankot Elektrik

İnşaat gerçekten emek yoğun bir sektör. Bizim bu tarz internet işlerine ayıracak zamanımız yok. Daha önce birçok uygulamayı denedim, çoğu kullanışsız ya da çok pahallıydı. Ustamgeliyor gerçekten müşterisine ve ustasına kıymet veren bir yapı kurmuş. Ellerinize, emeklerinize sağlık.

Cemal Umut, Umutlu İnşaat Tah.

Sakarya’da Ustamgeliyor’u kim kullanır dediğime pişmanım. Bu site gerçekten bizim gibi küçük işler alan ustalar için muhteşem. En güzel yanı da cep telefonu üzerinden tüm işlerimi hallediyorum. İşe gidiyorum oradayken yeni iş alıyorum. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Başarılarınızın mını dilerim.

İhsan Kamalı, Kamalı Doğrama

İnşaat sektöründe 20 yıldır hizmet veren bir şirketiniz. Daha önce müşterilerimizi geleneksel yöntemlerden ikna ediyorduk. Artık profilimiz üzerinden büyüklü, küçüklü yaptığımız tüm işleri görerek bizi seçiyorlar. İzmir’de özellikle tüm hizmet sektöründe çalışan arkadaşlara öneriyorum. Ekonomik ve kaliteli bir çözüm.

Ege Sarıhan, Sarıcakaya İnşaat Tah.

Yapı sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden bir firmayız. Ustamgeliyor’u duyduğumuzda çok orijinal bir girişim olduğunu düşünmüştük. Bu fikri de oldukça iyi bir şekilde değerlendirdiklerini görüyorum. Bizim gibi işlerde oldukça etkin bir kullanım alanına sahip. Kendi sitemizden çok daha fazla görüntüleniyor, müşterilere çok daha kolay ulaşıyoruz. Ellerinize sağlık.

Ecem Gülhan, Gülhan Yapı

Ufak bir şirketim var ve kendi başıma çalışıyorum. Mahalle çapında iş yaparken şu an Trabzon’un birçok mahallesinden kolaylıkla iş alabiliyorum. Açıkçası bunun için size çok teşekkür ederim. Sayenizde daha büyük inşaat işleri de almaya başladım.

Temel Uğurlu, Teksal Elektrik

Isparta’da Ustamgeliyor çok sık kullanıyor. Sıvacı bir arkadaşımdan sistemi duydum ve hemen kayıt oldum. Açıkçası çok internet işlerinden anlayan biri değilim. Ama kullanımı çok kolay. Gece evde bilgisayar üstünden, gündüz de cep telefonumdan sürekli takipteyim. Yeni işlerde sistem hemen uyarıyor. Çok başarılı bir siteniz var. Tebrikler.

Cem Sivriler, Elenor Elektrik

Son dönemde ciddi satış sıkıntıları yaşadık. Ustamgeliyor bunları aşmamızda ciddi yardımcı oldu. Müşterilere çok daha hızlı ulaşabiliyoruz. Ekonomik bir sistem olması da süper. Sektördeki tüm arkadaşların bu tarz sistemler kullanması durumunda iyi ve kötünün net ayrılacağını düşünüyorum. Bu da rantçıları ortadan kaldıracaktır.

Okan Bozanlı, Bozan Sanayi ürünleri Ltd

Pazarımız oldukça geniş ve sektör içinde birçok girişimci var. Bunların bir kısmı da ciddi anlamda işten anlamayan insanlar. Ustamgeliyor iyi ve kötü ustayı birbirinden ayırıyor. İyi çalışana ciddi anlamda destek veriyor. Çok mantıklı bir işleyişi var. Hep böyle güzel kalın.

Ahmet Birol, Birtek Teknik ürünler

Çatı sektöründe 12 yıldır usta olarak hizmet veriyorum. Özellikle son yıllarda büyük firmalardan iş alamaz olmuştuk. Ustamgeliyor.com bu arayı kapatmamızda yardımcı oluyor. Küçük şirketlere destek veren bu tarz şirketlerin çoğalmasını istiyorum. Çok teşekkür ederim emeği geçenlere.

Emre Varol, Olcan Çatı

Rakiplerimizle aramızdaki farkı kısa sürede kapattık. İyi iş yapanın kazandığı bir yapı olmuş. Ustamgeliyor.com gerçekten bu tarz orta ölçekli işler için ideal bir web sitesi.

Şenol Ektar, Karabük Yapı

İşten kafamı kaldıramaz duruma geldim. Gün içinde 3-4 tane iş aldığım oluyor. Bu da ciddi olarak gelirlerimi arttırdı. Müşteri temsilcisi arkadaşlar en ufak problemde yanımızda. Çok teşekkür ederim.

Efsun Sayar, Sayap Yapı sistemleri