Suni Çim Fiyatları

Suni Çim Nedir?

Suni Çim Nedir? Nasıl Yapılır?

Hayatımızın birçok yeşil alanın sebebi olan suni yeşil çimler, ustamgeliyor adresinde kolaylıkla bulunabilir ve yaptırabilinir.

Özellikle halı sahalarda sıklıkla kullanılan suni çim modelleri günümüzde kafeler, çocuk bahçeleri gibi birçok yerde de kullanılmaktadır. Hem gerçek çime göre bakımının daha kolay olması hem de güzel bir görünüm katması sebebiyle tercih edilen bu çimler son derece kullanışlıdır. Ayrıca sadece yere serilen yapay çimler de bulunmamaktadır aynı zamanda çit şeklinde duvarlarınızı ya da demirlerinizi çevreleyebilecek yapay çim modelleri de bulunmaktadır. Bu sayede bahçenizin etrafını çim bir çit ile çevirmek için uzunca bir süre beklemenize gerek kalmayacaktır.

Suni Çim Fiyat

İstediğiniz her yerde kullanabileceğiniz suni çimlerin fiyatları da bir hayli ucuzdur. Bu kapsamda suni çim fiyatları metrekare hesabına göre yapılmaktadır. Suni çimin metrekaresinin ise 10 ile 15 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Görüldüğü üzere son derece ucuz olan bu ürün sayesinde sizler de isterseniz evinizin bir köşesinde çocuğunuz için bir oyun alanı tasarlayabilirsiniz.

Yapay Çim Çit

Bahçelerinizin etraflarını çim görünümü ile bezemek istiyorsanız o halde yapay çim çit kullanabilirsiniz. Hem maliyet hem de bakım kolaylığı açısından daha avantajlı olan bu çit modelleri ile birlikte sizler de güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ayrıca bu çitleri demir çitlerinizin ya da duvarlarınızın etrafına yapma şansınızda bulunmaktadır. Bu da eskimiş olan görünümünüze dinamik bir hava katacaktır. İşte  bu sebeple günümüzde birçok işletme de bu yöntemi kullanmaktadır.

Suni Çim Fiyatları

Gerek çitlere gerekse de yere sermek için kullanabileceğiniz suni çim fiyatları son derece avantajlıdır. Öyle ki normal halı fiyatları ile karşılaştırdığınızda dahi daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanımın ve bakımının kolay olması da cabası olarak yanınıza kar kalmaktadır. Fiyatlar ise yukarıda belirttiğimiz gibi 10-15 TL arasında değişiklik arz etmektedir.

Suni Çim Satış

Suni çimler internet siteleri aracılığıyla özellikle bahçe düzenleme işleri ile uğraşanlar tarafından satılmaktadır. Sizler de isterseniz bu sitelerden isterseniz de suni çim satış yapan diğer satış sitelerinden bu ürünü tedarik edebilirsiniz. Bu sayede son derece avantajlı bir alışveriş yapabilmeniz de mümkün olacaktır.

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Suni Çim Fiyatları Hakkında

Canlı çimin işleri ile uğraşmak istemeyenlerin merak ettikleri suni çim fiyatlarını öğrenmek isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz.

Suni Çim Kullanım Yerleri

Suni çimler hemen her yerde kullanılabilecek hayat kurtarıcı peyzaj ürünleridir. Öyle ki evinde çim görünümü ve dokusunu yaşamak isteyenlerin hazır çimin yaratacağı pek çok problemden dolayı vazgeçtiği bilinmektedir. Oysaki suni çimler sayesinde herhangi bir böcek, rutubet ya da yosun problemi olmaksızın rahatlıkla çim keyfi yaşayabilirsiniz. Üstelik kullanım ömrü de gerçek çimlere nazaran çok daha uzundur.

Balkon zemini, oyun odası zemini hatta araba zemininde dahi rahatlıkla kullanılabilecek ürünler olan suni çimler ile yapay çim çit dahi oluşturabilirsiniz. Üstelik bu çitler ile evinizin ya da iş yerinizin etrafında soğuk betonlar yerine daha sıcak ve ferah bir hava elde edebilirsiniz.

Fiyat

Suni çim satışı yapan yerleri bulmak yeterli değildir. Önemli olan bu çimlerin yerleşimini yapacak doğru ustayı bulmaktır. İşte tam da burada ustamgeliyor devreye girmektedir. Yaşadığınız yere yakın ustaları bulmanızın yanı sıra bu ustalardan fiyat da alabilmektesiniz. Dolduracağınız form ile sadece sizin için çıkartılmış fiyatlara ulaşabileceksiniz. Suni çim fiyat aralığı ise ustadan ustaya hatta ilçeden ilçeye dahi değişmekle beraber ortalama fiyat aralığı metrekare bazında 10 tlden başlayarak çimin kalınlığı ve kalitesine göre artış göstermektedir. Bu noktada belirleyici unsur ise sizin isteklerinizdir.

Suni Çim

Suni Çim Fiyatları

250
3.060
35.000

Genel olarak bu iş için 250 - 35.000 arası ödeme yapılmaktadır.