Mantolama Fiyatları

Mantolama Nedir?

Mantolama Nedir? Nasıl Yapılır?

Mantoloma apartman ve binalarda yüksek enerji tasarrufu sağlayan bir yöntemdir. Doğru ustalar tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak yapıldığında uzun yıllar boyu güven ile kullanılabilmektedir. Aynı zamanda görsellik açısından da binaya büyük değer katmaktadır. Kısa sürede kendini amorti etmeyi başaran Mantolama işleri ile tanışmak için siz de Ustamgeliyor.com ustalarını tercih edebilirsiniz. Ustalarımızdan konu hakkında keşif talep etmeniz de mümkündür. Sitemizde açacağınız hizmet talebinde mantolama hizmeti almak istediğini binanın özellikleri hakkında detaylı bilgi vermeniz teklif toplama sürecinde çok önemlidir. Doğru bilgiler ile çok daha net fiyat almanız mümkün olacaktır. Özellikle modası geçmiş malzemeleri tercih etmemeye özen göstermeniz önerilmektedir. Mantolama sektörü malzeme açısından her geçen gün gelişmektedir. Teknolojinin faydalarını özellikle bu tarz ısı yalıtımı alanlarında kullanmak uzan vadede kar etmene bile yardımcı olacaktır.

Güvenilir Usta tercihi sayesinde kısa sürede mantolama işlerini yapman mümkün olmaktadır. Türkiye’nin en iyi ustaları Ustamgeliyor üzerinden müşterileri ile buluşuyor. En uygun fiyatlar ile en kaliteli işçilik sayesinde Yalıtım ve Mantolama işleri gibi Yapı işleri çok daha ekonomik koşullarda yapılabiliyor.

Ülkemiz özellikle bu tarz enerji kaynaklarında dışa bağımlı olduğu için mantolama işlemleri aynı zamanda ülke ekonomisinin dışa bağımlılığını azaltmaktadır. Kullanılan kömür ve doğal gaz rakamlarındaki düşüş sayesinde refah düzeyi artmaktadır. Sen de kaliteli ve güvenilir ustalara sitemizden çok kısa sürede ulaşabilirsin. Hizmet almak artık dert olmaktan çıkıyor. Aynı zamanda fiyat teklifleri görüntülenebilir olduğu için apartman yönetimlerinde de yaşanan sıkıntılar sorun olmaktan çıkmaktadır. Ustamgeliyor.com ile Hizmet sektörü hem çok daha şeffaf, hem çok daha yüksek kaliteli çalışmaktadır. Sektöre yaptığımız katkılar ile hizmet alanının geleceğini yeniden belirliyoruz. Sen de hayallerinde yer alan tüm işleri sitemizdeki kategorilerden kolaylıkla bulabilirsin.

Büyük, küçük demeden tüm hizmet satın alımlarını sitemiz üzerinden yapman mümkündür. Güvenli ve akıllı ticaretin adresi Ustamgeliyor.com aynı zamanda Ustalara sunduğu kariyer fırsatları ile hayatları değiştirmektedir. Müşteri potansiyeli artan ustaların işleri büyümektedir. İşleri büyüyen ustalar geleceğe çok daha emin adımlar atmaktadır. Sen de Ustamgeliyor ustası olabilirsin!

 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Mantolama Fiyatları Hakkında

Taş yünü cephe mantolama, dış ve iç cephelerin mantolama ve işçilik fiyatlarını sunan firmaları sizler için derledik.

Mantolama işlemleri son dönemlerde hız kesmeden devam ederken yoğunluğunu daha da fazla arttırıyor. Yapıların korunması için ve de cep tasarrufunun sağlanması için mantolama işlemleri yapılabilmektedir. Burada dikkat edilecek nokta yalıtım işlemleri için seçilen malzemenin kalitesi ve işçiliği yapan usta kişidir. Mantolama işçilik fiyatları malzeme dahil verilen fiyatlar listesi metrekaresine göre 35 – 55 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kullanılan malzemenin türü de önemli bir etkendir.

Mantolama Çeşitleri ve Fiyatları

Karbonlu mantolma, iç cephe mantolama, eps mantolama, xps mantolama, taşyünü mantolama, ortadan mantolama, çatılarda mantolama, döşemelerde mantolama ve fugalı mantolama şeklinde farklı tiplerde mantolamalar vardır. Sağlanan bu mantolama işlemleri ile birlikte ısı, ses, su, yangın ve tesisat yalıtımları yapılabilmektedir. İç cephe mantolama fiyatları ile ilgili ortalama fiyatların 700 TL – 2300 TL arasına değiştiğini söylemek mümkündür. İç cephe mantolamaları yapıların ısısını korumak için yapılan uygulamalardır. Bu uygulamalar sayesinde tasarruflar elde edilebilmektedir. Binaların dış bölgesinden mantolama işlemlerinin yapılamaması halinde tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dış cephe mantolama sadece ısı değil, ses yalıtımını da sağlamaktadır. Dış cephe mantolama fiyat, 500 metrekare üstü binalar için metrekare birim fiyat için uygulanan ücret 30 – 45 TL arasına değişir. 

Mantolama

Mantolama Fiyatları

260
9.639
25.000

Genel olarak bu iş için 260 - 25.000 arası ödeme yapılmaktadır.