Veranda ve Pergule Fiyatları

Veranda ve Pergule Nedir?

Veranda ve Pergule Nedir? Nasıl Yapılır?

Daha ferah ortam için kullanılan veranda camları için ustamgeliyor adresinden sipariş verebilir ve yaptırabilirsiniz.

Eğer müstakil bir eviniz ya da bir işletmeniz var ise hem sizin hem de müşterilerinizin keyif katsayılarını artıracak iki önemli şey olarak veranda ve pergule modellerini sayabiliriz. Bunlar da nedir diye soruyor olabilirsiniz. Hemen yanıtlayalım bunlardan veranda etrafı camla çevrili bir balkon diyebiliriz. Bu sayede hem dışarıdaki manzarayı eksiksiz bir şekilde görebilmeniz mümkün olmakta hem de dışarıdaki hava şartlarından etkilenmenizin önüne geçilmektedir.

Bir diğeri olan pergule ise bizim kültürümüzde çardak olarak nitelendirilebilir. Ancak çardak gibi etrafı çevrili değil sadece üstü kapalı. İnce uzun bir şekilde de yapılabilen bu perguleler son derece şık bir görünüm sağlamaktadır.

Ahşap Veranda Modelleri

Veranda modelleri arasında ahşap olanlar bulunmaktadır ki bu modeller oldukça şık ve doğal bir görünüm sergilemeleri sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Üstelik bu modelleri birbirinden farklı renklere boyamak da mümkün olduğundan son derece şık olmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak yağışların çok olduğu yerlerde bu modellerin daha dayanıklı olanlarını tercih etmeniz daha isabetli olacaktır.

Veranda Modelleri Fiyatları

Birbirinden farklı veranda modelleri bulunmaktadır. Dolayısıyla fiyat aralığı da bir hayli değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda genel olarak bir fiyat söylemek gerekirse 200 TL’den başlayan fiyatlar ile son derece güzel veranda modelleri yaptırabilmek mümkündür.

Ahşap Veranda Fiyatları

Ahşap veranda modelleri boyutlarına ve kullanılan malzemenin kalitesine göre çeşitli fiyatlara sahiptir. Bu kapsamda bir bankın tepesinde yer alan veranda modelinin fiyatı 150-200 TL kadar olurken daha büyük bir verandanın fiyatı 1500 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Bahçe Veranda Modelleri

Bahçelerinizde hem bir gölgelik hem de şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız o halde bahçe veranda modelleri sizler için en uygun olanlarıdır. Zira bu veranda modelleri şık tasarımları ile bahçenize çok güzel bir şekilde uyum sağlamakta ve şık bir hava katmaktadır. Bu sayede kahvaltı akşam yemeği ya da aile sohbetleri gibi türlü aktivitelerinizi bu veranda modellerinin altında yapabilmeniz mümkün olacaktır. Bu sayede de sizler hayatınızdan daha fazla keyif almaya başlayacak ve aile bireylerinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Veranda ve Pergule Fiyatları Hakkında

Veranda, herkesin hayali olan üründür öyle ki ahşap veranda modelleri bahçe ürünlerinde çok aratılan eşyalardır.

Veranda Nasıl Yapılır?

Bahçe veranda modellerine bakıp beğenip sıra yapma aşamasına gelindiğinde pek çok dikkat edilecek noktayla karşı karşıya gelinmektedir. Öncelikle söylemek gerekir ki ahşap bir veranda müstakil eve sahip olanların yapabileceği en iyi tasarımlardan birisidir. Çünkü yapılacak veranda eve biranda bambaşka bir hava katacaktır. Kışın dışarıda oturuyormuş hissi yaşarken aynı zamanda üşümemek buna örnek verilebilir. Ya da yazın direkt dışarıda oturmaktansa serin bir esinti eşliğinde verandada vakit geçirmek büyük bir keyiftir.

Veranda keyfi sürmek isteyenlerin dikkat etmesi gereken noktalardan bahsetmek gerekirse de öncelikli olarak sağlam bir iskelet oluşturulmalıdır. Bütün yapı bu iskeletin üzerinde yükseleceğinden en önemli adım budur. İskelet ve zemini oluşturduktan sonra diğer bir önemli nokta da koruyucu malzeme kullanımıdır. Sonuç olarak yıpranan bir malzeme olan ahşap yağmur rüzgar ve diğer hava olaylarından kolaylıkla etkilenip bozulmalara uğrayabilir.

Görüldüğü üzere dikkat edilmesi gereken çok fazla ayrıntı vardır. Bireysel olarak bu işe kalkışıldığında iyi bir sonuç beklemek hayalperestlik olur. Ancak Ustamgeliyor.com’a girerek alanında en iyi ustalara ulaşabilir, ustalardan size en uygun ahşap veranda fiyatları alabilirsiniz. Üstelik Ustamgeliyor’da aynı anda pek çok ustadan fiyat alarak kataloglarda gördüğünüz veranda modelleri fiyatlarından çok daha ucuza mal edebilirsiniz.

Veranda ve Pergule

Veranda ve Pergule Fiyatları

260
5.350
25.000

Genel olarak bu iş için 260 - 25.000 arası ödeme yapılmaktadır.