Ev Aletleri Fiyatları

Ev Aletleri Nedir?

Ev Aletleri Nedir? Nasıl Yapılır?

Elektrikli ev aletleri ısınma amaçlı gereçler ve ev araçlı gereçler olmak üzere iki bölüme ayrılıyor.

  • Isınma amaçlı araç gereçler: Isınma amaçlı olan araç ve gereçler soğuk havadan korunabilmek için tasarlanmış olan ürünlerdir. Bu elekler elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirerek bulunduğu ortama yayar. Elektrikli battaniyeler, elektrikli ısıtıcılar, elektrikli sobalar bu araç ve gereçlerden bazılarıdır.
  • Ev araç gereçleri: Bu ürünler günlük hayat içerisinde hayatı kolaylaştırmak için kullanılan elektrikli araç ve gereçlerdir. Elektrikli süpürge, elektrikli fırın, ütü, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, blender gibi ürünler ev araç ve gereçleridir. Ayrıca iletişim ve haberleşmede kullanılan cep ve ev telefonları, bilgisayarlar bu grup ürünlerdendir.

Ürünler mekanik ve elektrikli olduğu için bazı bozulma gibi durumlar ile karşılaşılabiliyor. Bu sorunu çözebilmek için ise bu alanda tecrübeli olan elektrikli ev alet servisi size yardımcı olur. Evlerde kullanılan ısıtıcı, elektrik süpürgesi, buzdolabı gibi elektrikle çalışmakta olan aletlerin mekanik donanımlarında meydana gelmiş olan arızaların kaynaklarını bulan ve tamir eden kişilere elektrikli ev aletleri tamircisi denir.

Elektrikli ev alet servisi ne yapar?

  • Bozuk aletleri inceler ve bozukluğun nereden geldiğini bulmaya çalışır.
  • Tamir ve bakımı yapılan ürünün müşteriye teslim edilmeden önce tekrar denemesini yapar.
  • Aletin probleminin ne olduğunu ve neresinin tamirata uğradığını müşteriye bildirir.
  • Tamir ve bakım ücretini hesaplar ve tahsil eder.

Bu tamir sırasında kesici aletler, demir testeresi, keski, boru kesme makası, vidalama aletleri, delme aletleri, matkap, burgu, düzeltme aletleri, rende, törpü, eğe, elektrik ark kaynağı, gümüş kaynağı, oksijen kaynağı, ölçme ve kontrol aletleri gibi pek çok malzeme kullanılır.

Kullandığınız elektrikli ev aletleri arızalandığında en iyi servisi ustamgeliyor.com’da bulabilirsiniz. Ustamgeliyor.com Kombi bakım ve onarımı, Nakliyat ve Halı yıkama gibi pek çok alanda müşteriler ile en iyi ustaları bir araya getiriyor. Ustam geliyor müşterilerine Türkiye’nin 81 ilinde başarı ile hizmet veren online hizmet platformudur. Sizde hizmet almak için siteye üye olun, iş talep formunu doldurun gelen teklifler içerisinden en iyi teklifi seçip hizmeti alın.

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Ev Aletleri Fiyatları Hakkında

Ustamgeliyor sitesi içerisinde sizler de elektrikli ev aletleri servisi bulabilir ve en uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Tüm Firmaları Bulabilirsiniz

Sitemiz içerisinde yer alan formu doldurmanız halinde talebiniz tüm servislere iletilecektir. Bunlar arasında sahip olduğunuz markaların servisleri de yer alacaktır. Dilerseniz bu servislere dilerseniz de diğer firmalara bu hizmetleri yaptırabilirsiniz.

Teknik Servisler

Elektrikli ev aletleri teknik servisi sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş yapacak ve ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabileceksiniz. Ardından da anlaşma sağlanması halinde belirlediğiniz tarih ve saatlerde hizmetin ifası gerçekleştirilecektir.

Yerinde veya Serviste Tamir

Elektrikli ev aletlerinin cinsine göre işlemler servisin atölyesinde ya da yerinde yapılabilir. Bu durum ustaların incelemeleri ardından tayin edilecektir. Ancak her iki durumda da aletleriniz sizlere en kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Üstelik elektrikli ev alet servis firmaları sizlere bu hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunacaklardır.

Servis Fiyatları

Sitemiz bünyesinde faaliyet gösteren firmalar birbirleriyle rekabet içerisinde olmaları sebebiyle fiyatlar olağan piyasa şartlarına göre daha düşük olmaktadır. Zira müşteriler düşük fiyatlı bir hizmet var iken yüksek olanı tercih etmeyeceklerdir.

Bu bakımdan değerlendirildiğinde elektrikli ev alet servis ücretleri aletin cinsine ve soruna bağlı olarak 20-30 TL’den başlayıp 200-300 TL civarına kadar yükselebilir. Ayrıca orijinal parça kullanılması sebebiyle cihazınızın ömrü de uzayacaktır.