Ustamgeliyor Blog

En ilginç ve güncel yazıları ve konuları bulabileceğin tek adres!

shutterstock_495439804.jpg
Hangi burç nasıl giyinmeli ?

    Jul 10, 2018    


Hayatımızın her alanında etkisini üzerimizde taşıdığımız burcumuz, giysilerimize de yansıyor. Karakterimiz, giysilerimize yansıyan ilk unsurlardır. O halde hangi burç en doğru şekilde nasıl giyinmeli bir bakalım.

Koç burcu ustamgeliyor.jpg

Koç Kadını

Koç kadınları tercihlerinde renk zenginliğine öncelik vermelidir. Soluk tonlar koç kadınlarına göre değildir. Parlak ve kırmızı tonları, ateş burçlarından olan koç kadınları için çok daha doğru bir karar olacaktır. Koç kadını sürekli hareket halinde olduğundan, uzun etekler ve topuklu ayakkabılar Koç burcu kadını için kullanışlı değildir. Koç burcu, hızını kesen şeylerden haz etmez.

boğa burcu ustamgeliyor.jpg

Boğa kadını

Boğa kadınları topraksı pastel renkler ve beyaz içinde ihtişamlı görünücektir. Kıyafetlerin dokusunda, yumuşaklığı ve içinde ne kadar rahat ettiklerinede çok önem vermelidirler. Kadife ceketler ve balıkçı yaka bluzlar boğa kadının karakterini yansıtacağı için tercih etmeleri gereken modellerdendir. Yapay olmayan değerli takılarda yine boğa kadınına yakışacak ayrıntılardır. Giysilerinizde mor, fıstık yeşili ve turuncuyu da sıklıkla kullanmalısınız.

ikizler burcu ustamgeliyor.jpg

İkizler Kadını

İkizler kadınının ruh hali sıklıkla değiştiği için dolabında her tarzdan aksesur ve giysi bulundurmalıdır. Giy çık kafasında olan ikizler kadını biraz daha özenli olmalıdır. Karakterinin bir özelliği olarak çok katlı giysi giymeyi seven ikizler kadını marjinal tarzı yakalarsa şahane görüneceğini unutmamalıdır. Giysilerinde gri, gümüş rengi, kırık beyaz ve gök mavisini sıklıkla kullanmalıdır.

yengeç burcu ustamgeliyor.jpg

Yengeç Kadını

Yengeç kadınları, klasik, rahat ve feminen tarzı tercih etmelidirler. Manevi değeri var diye kurtulamadıkları eski giysilerinden kurtulup, gardolaplarını yenileme vaktinin de geldiğini söyleyebiliriz. Uyuma fazla önem veren yengeç kadınları, giysilerinde ağırlıklı olarak haki, yeşil, mavi tonlarını ve siyahı kullanabilirler.

aslan burcu ustamgeliyor.jpg

Aslan Kadını

Kraliçe aslan kadınları, asla sıradan giyinmemelidirler. Karakterleri gereği her zaman farklı olmayı sevdikleri için fazla abartısı olmayan göz alıcı aksesuarlar da tam aslan kadınlarına göredir. Parlak renkleri seven aslanlar renklerin aşırı bağırmamasına da dikkat etmelidirler. Altın sarısı ve kırmızıyı giysileride sıklıkla kullanmalıdırlar.

burçlar  ustamgeliyor.jpg

Başak Kadını

Giyim tarzı kişiliğini de yansıtsın ister başaklar. Modanın zamansız olacağını savunan mükemmelliyetçi başakların dikkat etmesi gereken tek husus, giyindiği kıyafetleri ofis, ev, yemek davetleri olarak ayırmaları gerektiğidir. Şeftali tonlarını sıklıkla kullanmayıda ihmal etmemelidirler.

terazi burcu ustamgeliyor.jpg

Terazi Kadını

Terazi kadınları, şık bir tarz ortaya koymakta hiç de zorlanmazlar. İç güdüsel olarak estetiğe ve güzelliğe önem veren terazi kadınları bir renge veya bir elbiseye uzun süre takılı kalabilirler. Takıya olan aşkını biraz dizginlemesi daha soft bir görüntü yakalamasını sağlayacaktır. Pembe ve mavi tonlarını giysilerinde sıklıkla kullamalıdırlar.

akrep burcu ustamgeliyor.jpg

Akrep kadını

Akrep kadınını belli kalıplara sokmak imkansızdır. Ciddi kıyafetler gerektiren ortamlarda dahi, hem ciddi hem seksi giyinmeyi başarırlar. Fakat fazla dekolteden kaçınması gerektiğini söylemeliyiz. Kırmızı ve mor renklerini sıklıkla kullanmalıdırlar.

Yay burcu ustamgeliyor.jpg

Yay kadını

Yay kadını kişiliği gibi giysilerinde de rengarenk olmayı tercih eder. Pamuk, yün keten gibi doğal materyalleri sıklıkla kullanması gereken yay kadınları, şıklıktan çok rahatlığa önem verirler. Mavi ve siyah renkleri sıklıkla kullanmalıdırlar.

Oğlak burcu ustamgeliyor.jpg

Oğlak Kadını

Doğallıktan yana olan oğlak kadını bohem bir tarz etrafında dolaşır. Kalite düşkünü ve alışveriş meraklısı oğlakların her telden kıyafeti vardır. Daha çok modern çizgiler taşıyan giysiler tercih etmelidirler. Yeşil ve tonlarını sıklıkla kullanmalıdırlar.

Kova burcu ustamgeliyor.jpg

Kova kadını

Alışılagelmiş trendlerin dışında, benzersiz bir tarzın peşinde olan Kova kadını farklılık ararken daha dikkatli seçimler yapması gerektiğini unutmamalıdır. Sıradanlıkdan kaçışı bazen absürt sonuların ortaya çıkmasına neden olur. Sarı ve yeşil tonlarını sıklıkla kullanmalıdırlar.

balık burcu ustamgeliyor.jpg

Balık kadını

Balık kadınının tarzı son derece zariftir. Bu yüzden yumuşak ve ipeksi kıyafetleri daha sık tercih etmelidirler. Ayakkabı aşığı balık kadınının kendine dur diyemediği zaafı ayakkabılardır. Daha gündelik ve rahat ayabbılar tercih etmelidirler. Mavi ve moru sıklılkla tercih edebilirler.

İhtiyacınız olan en iyi uzmanlar
 Ustamgeliyor'da. HEMEN TIKLA ve müşteri oylarıyla seçilen ustalarımızdan ÜCRETSİZ en uygun fiyat teklifini al.

 

Profesyonel ustaları bulabileceğin tek adres!
Usta Arıyorum Ustayım Müşteri Arıyorum
Boya Ve Badana İşleriKateTemizlik HizmetleriKateMarangoz HizmetleriKateKlimaKateElektrik Ve ElektronikKateBahçe Ve PeyzajKateAraç Servis BakımKateBanyo TadilatıKateBeton Ve KalıpKateÇatı Ve OlukKateÇelik KonstrüksiyonKateDiğer İnşaat İşleriKateDuvar Ve TavanKateEmlak ve Gayrimenkul HizmetleriKateİş Makineleri, Araç Ve EkipmanKateIsıtma SistemleriKateKapı, Pencere ve BalkonKateKlima Ve Havalandırma SistemleriKateMarangoz Ve Ahşap İşleriKateMimarlık HizmetleriKateMühendislik HizmetleriKateMutfak TadilatıKateNakliyat Ve LojistikKatePrefabrik, Konteyner, Kabin Ve ÇadırKateReklam Ve TanıtımKateReklam Ve TanıtımKateSigorta Aracılık HizmetleriKateSıva İşleriKateSpa Ve WellnessKateTesisat İşleriKateYalıtım Ve MantolamaKateYol Ve Zemin DüzenlemesiKateZemin Döşeme Ve KaplamaKateDekorasyonKateTadilatKateBelgelerKateUstamgeliyorKateSEO Arama Motor OptimizasyonuKatePiyano dersiKateDireksiyon dersiKateDedektifKateGitar kursuKateKeman kursuKatePersonal trainingKateTemizlik ve İlaçlamaKateMatematik Özel DersKateKuaförKateDiyetisyenlikKateKöpek BakımıKateDekorasyonKatehayvan bakımıKateGrafik TasarımKateHukukKateOrganizasyon ŞirketleriKateKına OrganizasyonuKateDüğün OrganizasyonuKateSağlık HizmetleriKateMobilya ve MarangozKateParke DöşemeKateFayans DöşemeKateBahçe DekorasyonuKateÖzel Fitness KoçluğuKateÇocuk EğitimiKateÇocuk BakımıKateUluslararası NakliyatKateKepenk ve Panjur SistemleriKateÖzel DersKateSalon DekorasyonuKateBanyo DekorasyonuKateOfis DekorasyonuKateDuvar kağıdıKateÇiçek bakımıKateİç mimarKateBaby showerKateİngilizce özel dersKateçelik kapıKateÖzel ŞoförKateGüvenlik SistemleriKateKamera sistemiKateAlarm sistemiKateHamamKateÖzel gitar dersiKateMüzik dersiKateDüğün çekimiKateDış çekim fotoğrafçısıKateİnşaat sonrası temizlikKateElektrikçiKateKepenk ve panjur sistemleriKateMutfak dekorasyonuKateİngilizce özel dersKateÖzel dil dersleriKateGrafik tasarımKateAmbalaj tasarımıKateBanyo dekorasyonuKateBalkon dekorasyonuKateOfis bölme sistemleriKateÇardak ve KamelyaKateCateringKate
Kategoriler
Bizi Takip Et
Ustamgeliyor facebook Ustamgeliyor twitter Ustamgeliyor instagram Ustamgeliyor Youtube Ustamgeliyor Google+Arkadas olalim

Yeni cikan yazilar sicak sicak E-Posta
kutuna gönderilsin ister misin?