Raf ve Dolap Sistemleri Fiyatları

Raf ve Dolap Sistemleri Nedir?

Raf ve Dolap Sistemleri Nedir? Nasıl Yapılır?

Raf ve Dolap Sistemleri, evde, işyerinde, depoda ve daha pek çok alanda dekoratif, eşya koyma gibi amaçlar için kullanılmaktadır. Bu sistemler ile evinizde şık bir görünüm oluştururken aynı zamanda işlevsel olarak da fayda elde edebilirsiniz. Evlerde bu gibi amaçlar için kullanılan raf ve dolap sistemleri işyerleri ve depolarda oldukça önemlidir. Neredeyse tüm işletmelerde kullanılan bu sistemler ile hem düzen hem de kolaylık sağlanmaktadır.

Depona en uygun raf sistemini bulmak için ustamgeliyor.com

İş yerleri ve depolarda kullanılan raf sistemleri üçe ayrılmaktadır;

  • Civatalı Raf Sistemleri; Bu sistemler genellikle çelik malzeme ile üretilmektedir. 60 ile 100 kilogram arası yük taşıtabilme kapasiteleri vardır. Ayak kısımları L biçiminde profilden, yük koyma kısımları ise saç malzemeden yapılmaktadır. Ayaklarda bulunan delikler ile tablada bulundan delikler birleştirilerek cıvata yardımı ile sabitlenir. Genel olarak bakkal, market ve mağazalarda karşınıza çıkan raf sistemleri civatalıdır.
  • Hafif Rack Raf Sistemleri; İşletmeler depolarında bulunan ürünleri daha sağlıklı ve daha düzenli olarak depolayabilmek için bu sistemleri tercih etmektedirler. Geçme sistem olarak adlandırılmaktadır. Hafif yüklerin taşınması için kullanılmaktadır. Taşıma kapasitesi 500 kilograma kadar ulaşabilen. Bu sistemler genellikler depolarda kullanılmaktadır.
  • Ağır Rack Raf Sistemleri; Depolama maliyetlerinin oldukça yüksek seviyelere gelmesi sonucunda bu sistemler sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Taşıma kapasitesinin yüksek olması ve kullanım alanını minimum seviyeye düşürme gibi avantajlar sunmaktadır. Paletli yüklemeye uygun olarak üretilen bu raf sistemleri tek bir rafta 4000 kilograma kadar taşıyabilmektedir.

Ustamgeliyor.com Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermekte olan online bir platformdur. Nakliyat, Emlak, Boya badana gibi birçok alanda aradığın usta burada. Tüm insanların yaşamlarında ihtiyacı olan fakat vakit sıkıntısından dolayı yapamadığı işleri ustamgeliyor.com aracılığı ile yapabilmelerini sağlanmaktadır. Tüm Türkiye genelinden yüz binlerce usta ve milyonlarca müşterinin bir araya geldiği bir hizmet platformudur. Ustamgeliyor.com ile hizmet sunan ustalar ile hizmeti en iyi koşullarda sağlamak isteyen müşteriler bir araya gelmektedir. Ustamgeliyor.com ile gereksiz reklam harcamalarına, vakit kaybına ve müşteri arama derdine son vereceksin.

 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Raf ve Dolap Sistemleri Fiyatları Hakkında

Taşınırken ya da ilk alındığında monte edilmesi kabusa dönen duvar raf modelleri montajı için işi uzmanına bırakabilirsiniz.

Ustamgeliyor.com ile her işi bir bilenin olduğu seçeneklerle profesyonel bir şekilde monte edilecek raflarınızı severek kullanabilirsiniz. Her bir detay konusunda uzman olan montaj ekibi en iyi şekilde sonuç alabileceğiniz hizmetlerini ekonomik olarak sunacaktır.

Raf Sistemleri

Yüzlerce firmanın bulunduğu sitemizde, raf fiyatları konusunda da bilgi alabileceğiniz birçok alternatife ulaşabilirsiniz.

Küçük ve büyük raf sistemleri konusunda sorunsuz bir şekilde hizmet almak istediğinizde, bu işi yapan kişiler tarafından gelecek olan teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Duvara Monte Raflar

Dubara monte edilen raflar, özellikle yeni nesil evlerde çok sık tercih edilmektedir. Yer kaplamamaları ve kolay kullanılmalarının yanında, şık görünümleri ile de tercih edilirler.

Pek çok kişi zor bir şekilde monte edilen rafları tek başına yerleştiremez. Taşınma durumu gibi durumlarda ise, pratik bir şekilde duvara monte raf tercih edilebilir. Bu rafların kullanıldığı alanlarda yer kazanımı için uzman desteği alabilirsiniz.

Ustamgeliyor.com ile en iyi şekilde değerlendirebileceğiz monte işlerini hızlı çözümlerle yaptıracağınız deneyimli kişilere ulaşabilirsiniz.

Dekoratif Raflar

Vintage ve Country sevenler için dekoratif mutfak rafları en iyi şekilde çözüm alabileceğiniz seçeneklerden biridir.  Dekorasyonun tam merkezine koymak istediğiniz dekoratif rafların sağlam bir şekilde monte edilmemesi durumunda kazalara sebebiyet verilmesi de söz konusu olmaktadır.

Siz de ustamgeliyor.com sitemizden istediğiniz hizmeti alabilirsiniz ve ekonomik fiyatlarla tekliflerinize çözüm bulabilirsiniz. 

Raf ve Dolap Sistemleri

Raf ve Dolap Sistemleri Fiyatları

135
2.590
18.500

Genel olarak bu iş için 135 - 18.500 arası ödeme yapılmaktadır.