Mobilya Boyama ve Cila Fiyatları

Mobilya Boyama ve Cila Nedir?

Mobilya Boyama ve Cila Nedir? Nasıl Yapılır?

Mobilya Boya İşleri

Mobilya boyaları mobilyanın işlemlerinin en sonuncusudur ve Ustamgeliyordan mobilya boyama fiyatları çizelgesine erişim sağlayabilirsiniz.

Mobilyalar ham maddeden yapılırlar ve tadilat işleri bittikten hemen sonra boya işlerine geçerler. Bu boyama işlerini işinin ehli olan ustalar gerçekleştirir. Mobilya işinde mobilyanın dizaynı ve dekoru kadar boya işi de oldukça önemlidir.

Mobilya boyaları kaliteli olmalıdır. Bunun sebebi kullanılan mobilyanın uzun süreli kullanılması amaçlandığı içindir. Eğer bir mobilya boyası kalitesiz olursa ufak bir çarpma ile boya olduğu yerden sıyrılır ve kullanıcı için o mobilyanın bir anlamı kalmaz.

Mobilya Boyama Fiyatları

Mobilyalar boyanmadan hemen önce mobilyanın zımparası yapılmalıdır. Zımpara işlemi mobilyanın yüzeyinin pürüzsüz olmasını sağlar ve dekor açısından gereklidir. Mobilyayı daha kaliteli ve dekoratif gösterir.

Ayrıca daha önce boyanmış ya da kaplama mobilyalarda zımparasız çalışmak çok zordur. Özellikle mobilyanın üzerinde delikler, çıkıntılar ve boya dökülmeleri varsa zımpara işlemi mecburi bir işlemdir.

Mobilya pürüzlerinden ve deliklerden tamamen kurtulmak için rengin tam olarak tutması için astar boya geçilmesi gerekir. Ayrıca bu işi yapan ustaların mobilya boyama teknikleri bilmeleri gerekir. Bu iş duvar boyama kadar genel bir iş değildir.

Boyama Aşamaları

Boyama aşamaları temizlik, zımpara, astar, yeniden zımpara ve asıl boyama olarak aşamalardan oluşmaktadır. Bu aşamaları takip eden devirlerde ise mobilyanın kurutulma işlemi bulunmaktadır. Bu işi yapan firmalar mobilya boya fiyatları çizelgelerini bu boyaların satışını yapan boya firmalarından isteyebilirler.

Bu sayede hem mobilyalar için kaliteli boyalar tercih ederken aynı zamanda da fiyat olarak kendi şirket bünyelerini sarsmayan maddeler kullanmış olurlar. Her anlamda avantaj sağlayan internet araştırmaları bu anlamda çok avantajlıdır.

İnternet üzerinden pek çok kullanıcı firma bu boyaların satışını yapan firma ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilmektedir. Bunun sağladığı fayda ise mobilya boyaların uygun fiyata ve kalitede bulabilmektir. Her firma sahibi bu ürünlerin kalitesini boya satışı yapan firmalardan aldıkları mobilya boya fiyatları çizelgeleri ile bulabilirler ve aynı zamanda da diğer ürünleri de inceleme fırsatına da erişmiş olabilirler.

 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Mobilya Boyama ve Cila Fiyatları Hakkında

Eski olan ama atmaya kıyamadığınız mobilyalarınızı mobilya boyama teknikleri ile yenileyebilirsiniz.

Günümüzde çok popüler olan bu işi tek başına yapamayanlardansanız işi uzmanına bırakarak başarılı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bütçenizi ve diğer detayları yazarak talebinizi değerlendirecek olan uzmanların tekliflerini en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Mobilya Boyama Fiyatları

Küçük ya da büyük mobilya çeşitlerine göre değişecek olan mobilya boyama fiyatları oldukça ekonomiktir. Boyama tekniği olarak farklı tekniklerle tercih edilebilir. Eskitme ya da yaldızlı modeller gibi farklı tekniklerle yapılacak küçük bir konsolu boyamak 75 liradan başlamaktadır. Kullanılan malzemeler ustaya ait olmakla birlikte, siz de gerekli olan malzemeleri temin edebilirsiniz.

Büyük Mobilyaları Boyama Fiyatları

Büyük mobilyaları tercih edenler için uygulanacak fiyatlandırma da yüksektir. Mesela bir yemek masası, gardırop ya da büfenin boyanması için daha fazla emek gerekeceğinden fiyat da yüksek olacaktır. Bütçenize göre mobilya boyası fiyatları arasından bilgi alabileceğiniz seçenekler her zaman mevcuttur. Boyayı siz alıp maliyeti az da olsa düşürebilirsiniz. Ancak önemli olan işin ne şekilde yapılacağıdır.

Mobilya Boyama Fiyatı Teklifleri

Mobilya çeşitlerine göre değişen fiyatlar konusunda daha net bir bilgi almak istediğinizde mobilya boya fiyatları konusunda da diğer fiyatlar konusunda da en iyi çözümleri bulabilirsiniz. Eski ve yeni birçok mobilya modelini bambaşka bir hale getireceğiniz mobilya boyama teknikleriyle, evinizi baştan yaratabilirsiniz. 

Mobilya Boyama ve Cila

Mobilya Boyama ve Cila Fiyatları

100
750
4.500

Genel olarak bu iş için 100 - 4.500 arası ödeme yapılmaktadır.