Mobilya Montajı ve Tamiratı Fiyatları

Mobilya Montajı ve Tamiratı Nedir?

Mobilya Montajı ve Tamiratı Nedir? Nasıl Yapılır?

Günümüzde pek çok firma sattığı ürünleri kullanıcılarına demonte bir şekilde teslim ediyor. Ürünü satın alanlar ise ya kendi montaj yapıyor ya da teknik destek alarak montaj işlemini yaptırıyor. Salon, yatak odası, oturma odası mobilyaları, banyo, çocuk, genç, mutfak, antre mobilyaları, ofis ve diğer her türlü mobilyalar için mobilya montajı ve kurulum desteğine ihtiyaç duyuluyor. Ürünlerin ilk defa alınması ya da taşınma gibi sebepler montaj ihtiyacını doğuruyor. Bazı ürünlerin montajı herkes tarafından kolaylıkla yapılabilse de bazı ürünlerde teknik desteğe ihtiyaç duyuluyor. Ev dekorasyon konusunda en önemli malzemelerden olan mobilya doğru monte edilmedir. Montaj sırasında yapılan bir hata ürünün deforme olmasına ya da kullanıldığı sırada zarar görmesine neden olabilir. Ürünün yanında genellikle nasıl monte edileceği hakkında bir kılavuz veriliyor. Ancak teknik malzeme eksikliği ya da bu konudaki tecrübesizlikler ürünün yapılamamasına sebep oluyor.

Mobilya montajı ve tamiratı için en iyi montaj ustası Ustam Geliyor adresinde!

Modüler mobilya sektöründe satılan ürünler genellikle demonte olarak teslim edilir ve kurulumu müşterinin kendisine aittir. Paket içerisinde kolay kurulum şeması, tüm aksesuar ve vidaların montaj şeması ile uyumlu olan malzeme torbası, kullanma kılavuzu ve garanti belgesi olmasına rağmen müşteriler çoğunlukla bu montaj sırasında pek çok zorluk ile karşılaşır. Bu zorlukları çözebilmek için ise müşteriler teknik destek talep eder. Bu konuda uzaman mobilya montajı ustaları, müşteriler için bu olayı zahmetsiz bir şekilde çözer. Böylelikle montaj ustalarına para vererek mobilya montajı zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Evinize alacak olduğunuz kanepe, masa, dolap, koltuk, kitaplık, kanepe gibi tüm ev mobilyalarının, yaptıracak olduğunuz banyo dolabı montajı ve mutfak dolabı montajı işlemlerinizin için mobilya montaj ustalarını Ustam geliyor aracılığı ile bulabilirsiniz. Ustamgeliyor.com sizler için Mantolama, parke döşeme, sıvave daha pek çok alanda en iyi ustaları bir araya getirdik. Ustam geliyor tüm dertler bitiyor. Müşterilerin ve ustaların hizmetinde olan ustamgeliyor.com ile ihtiyacınız olan hizmeti bulmak çok kolay. Üstelik o hizmeti sunmakta aynı kolaylıkta. Ustam geliyor Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermekte olan online hizmet platformudur. Tüm dertlerinize ustam geliyor ile çözüm bulabilirsiniz. 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Mobilya Montajı ve Tamiratı Fiyatları Hakkında

Satın alınan mobilyalar parça parça teslim edildiğinde kullanılması için mobilya montajı ve tamiratı gerekmektedir.

Bazı mobilya mağazaları koltuk, ranza, yatak gibi mobilyaları parçalar halinde teslim etmektedir. Mağazaların pek çoğu montaj işlemlerini de servis personeli ile yerine getirmektedir. Ancak montaj yapmayan mağazalar da olabilmektedir. Ya da mobilya montajı yapılmış olan bir mobilyanın bir süre sonra kullanımından kaynaklı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu durumda da tamir edilmesi gerekmektedir.

Dolap Montajlarını da Atlamamak Lazım

Evlerde uzun yıllar kullanılan mutfak dolaplarının da bir süre sonra yenilenmesi gerekmektedir. Tabi ev sahiplerinin istedikleri dolap modelini seçmelerinin ardından seçilen mutfak dolaplarının eskisiyle değiştirilmesi yani mutfak dolabı montajı yapılması gerekmektedir.

Bu tip montaj ve tamirat işlemleri için elbette işini kaliteli bir şekilde yapan tecrübeli bir usta bulmak ve ustayla görüşüp anlaşmak şarttır. İşte sitemiz burada devreye girerek müşterilerin kolay ve hızlı bir şekilde usta bulmasına yardımcı olmaktadır.

Burada Usta Müşteriyi Değil, Müşteri Ustayı Seçiyor

Örneğin oda, mutfak ya da banyo dolabı montajı yaptırmak için uygun fiyata kaliteli bir şekilde montaj yapabilecek bir usta arıyorsunuz. Sitemize girip mobilya montajı ya da tamiratı için usta aradığınızı bildiriyorsunuz.

Sitemizdeki yüzlerce mobilya montaj ustası bu bildirimi alıyor. Sonra da işe talip olan ustalar size ücret teklifi gönderiyorlar ve siz de bu teklifler arasından seçim yapıp ustayla rahatlıkla iletişime geçebiliyorsunuz.