Ustamgeliyor Blog

En ilginç ve güncel yazıları ve konuları bulabileceğin tek adres!

shutterstock_1061220434.jpg
Rustik dekorasyon nedir?

    Jul 11, 2018    


Nostalji ögelerin doğayla bütünleşerek evinize yansımasına rustik dekorasyon denmektedir. Rustik kelime olarak kırsal yaşama, köy yaşamına ait demektir. Bu tarzla Evinize eski bir çiftlik evi havası katabilirsiniz. Sıcak, samimi bir hava oluşturan rustik dekorasyon hem eskiyi hemde modern mobilyaları bir araya getirmenizi sağlar.

rustik ev dizaynı ustamgeliyor.jpg

Boya rengi olarak rustik dekorasyon söz konusu olduğunda tercih edilen ahşap malzemede, genellikle ağacın kendi rengine yakın, doğal tonlar karşımıza çıkıyor. Bazen de rustiğe has o yıpranmış, kullanılmış havayı yakalamak için eskitme boyama tekniği tercih ediliyor. Boyama işlemi de basit tutulduğundan ağacın dokusunu, hatta kusurlarını görmek mümkün oluyor.

rustik salon dekorasyonu ustamgeliyor.jpg

Salondan yatak odasına, çalışma odasından yemek odasına kadar evinizdeki tüm yaşam alanlarınız için rustik dekorasyonu uygulayabilirsiniz. Ev dekorasyonunda daha çok elyapımı ürünler kullanılmaktadır. Örgü battaniyeler, hasırdan halılar ve ağaçtan aksesuarlar rustik dekorasyonun vazgeçilmezleri arasındadır.

rustik ev dekorasyonu ustamgeliyor.jpg

Doğal görünüm ve konforun ön planda olduğu rustik tasarımlar, herkes için ve her ortam için uygun olmayabilir. İlk etapta önceliklerinizi belirlemeniz gerekiyor. Rustik stil başta da söylediğimiz gibi doğal görünümün benimsendiği bir tarz. Bu tarzın size uygun olup olmadığını incelemeden evinize uygulamanız sizi doğru sonuçlara götürmeyebilir..

rustik dekorasyon ustamgeliyor.jpg

Rustik tasarımda ‘ahşap’ olmazsa olmazlardan biridir. Ahşap'ın kullanılıyor olması başka birşey kullanılmaz anlamına gelmemektedir. Metal aksesuarlar ve mobilyalarda bu tarza uygun metaryallerdir.

rustik dekor ustamgeliyor.jpg

Rustik dekorasyonda deri, ipek ve satene yer yoktur. Daha çok yünlü dokuların tercih edilir.

Ev dekorasyonuna dair  ihtiyacınız olan en iyi uzmanlar Ustamgeliyor'da. HEMEN TIKLA ve müşteri oylarıyla seçilen ustalarımızdan ÜCRETSİZ en uygun fiyat teklifini al.

 

Profesyonel ustaları bulabileceğin tek adres!
Usta Arıyorum Ustayım Müşteri Arıyorum
Boya Ve Badana İşleriKateTemizlik HizmetleriKateMarangoz HizmetleriKateKlimaKateElektrik Ve ElektronikKateBahçe Ve PeyzajKateAraç Servis BakımKateBanyo TadilatıKateBeton Ve KalıpKateÇatı Ve OlukKateÇelik KonstrüksiyonKateDiğer İnşaat İşleriKateDuvar Ve TavanKateEmlak ve Gayrimenkul HizmetleriKateİş Makineleri, Araç Ve EkipmanKateIsıtma SistemleriKateKapı, Pencere ve BalkonKateKlima Ve Havalandırma SistemleriKateMarangoz Ve Ahşap İşleriKateMimarlık HizmetleriKateMühendislik HizmetleriKateMutfak TadilatıKateNakliyat Ve LojistikKatePrefabrik, Konteyner, Kabin Ve ÇadırKateReklam Ve TanıtımKateReklam Ve TanıtımKateSigorta Aracılık HizmetleriKateSıva İşleriKateSpa Ve WellnessKateTesisat İşleriKateYalıtım Ve MantolamaKateYol Ve Zemin DüzenlemesiKateZemin Döşeme Ve KaplamaKateDekorasyonKateTadilatKateBelgelerKateUstamgeliyorKateSEO Arama Motor OptimizasyonuKatePiyano dersiKateDireksiyon dersiKateDedektifKateGitar kursuKateKeman kursuKatePersonal trainingKateTemizlik ve İlaçlamaKateMatematik Özel DersKateKuaförKateDiyetisyenlikKateKöpek BakımıKateDekorasyonKatehayvan bakımıKateGrafik TasarımKateHukukKateOrganizasyon ŞirketleriKateKına OrganizasyonuKateDüğün OrganizasyonuKateSağlık HizmetleriKateMobilya ve MarangozKateParke DöşemeKateFayans DöşemeKateBahçe DekorasyonuKateÖzel Fitness KoçluğuKateÇocuk EğitimiKateÇocuk BakımıKateUluslararası NakliyatKateKepenk ve Panjur SistemleriKateÖzel DersKateSalon DekorasyonuKateBanyo DekorasyonuKateOfis DekorasyonuKateDuvar kağıdıKateÇiçek bakımıKateİç mimarKateBaby showerKateİngilizce özel dersKateçelik kapıKateÖzel ŞoförKateGüvenlik SistemleriKateKamera sistemiKateAlarm sistemiKateHamamKateÖzel gitar dersiKateMüzik dersiKateDüğün çekimiKateDış çekim fotoğrafçısıKateİnşaat sonrası temizlikKateElektrikçiKateKepenk ve panjur sistemleriKateMutfak dekorasyonuKateİngilizce özel dersKateÖzel dil dersleriKateGrafik tasarımKateAmbalaj tasarımıKateBanyo dekorasyonuKateBalkon dekorasyonuKateOfis bölme sistemleriKateÇardak ve KamelyaKateCateringKate
Kategoriler
Bizi Takip Et
Ustamgeliyor facebook Ustamgeliyor twitter Ustamgeliyor instagram Ustamgeliyor Youtube Ustamgeliyor Google+Arkadas olalim

Yeni cikan yazilar sicak sicak E-Posta
kutuna gönderilsin ister misin?