Ustamgeliyor Blog

En ilginç ve güncel yazıları ve konuları bulabileceğin tek adres!

shutterstock_754008388.jpg
Country dekorasyon tarzı nedir ?

    Jul 10, 2018    


İngiliz, Fransız ve Amerikalı dekorasyon sitillerini yansıtan country dekorasyon da gaye, rahat ve eski görünümlü modern bir hava yakalamaktır. Çoğunlukla çiçek desenleri bulunan mobilyalar, açık ve pastel renkler kullanılarak ruhunuzu hitap eder.

country tarzı salon ustamgeliyor.jpg

Özellikle son yıllarda bu tarzın kullanılması çok ama çok yaygınlaşmıştır. Ağaç dallarının ve ağaç motiflerinin çok fazla kullanıldığı bu dekorasyon örneğinde çiçekler ve örtüler ön plana çıkmaktadır. Country mobilya tarzıyla döşenen evler hem eski köy evlerini anımsatır hem de çok modern bir görüntüye sahip olur.

Country tarzı dekorasyon ustamgeliyor.jpg

Bu tarzı evinizde uygulamak için bir kaç öneri;

Kumaş tercihi olarak, küçük çiçek desenli veya kareli kumaşlar bu tarzı yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Perdelerde ise çok açık tonlar tercih edilmelidir. Country mobilya seçimi için metal yanlış bir karardır.

country tarzı mutfak ustamgeliyor.jpg

Metal yerine ahşap çok daha doğru bir karar olacaktır. Aksesuar olarak çiçekler, sepetler, pastel renkli objeler, battaniyeler, eskiyi anımsatan örtüler kullanabilirsiniz. Bu tarzla eviniz daha ferah bir görüntüye sahip olacaktır. Perdelerin çok açık tonda olması evinizin doğal ışıkktan faydalanmasını sağlayan önemli bir ayrıntıdır.

Country dekorasyon ustamgeliyor.jpg

Country tarz ev için her renk kullanılabilinir ancak kullanılan renklerin tonları hiçbir zaman çok canlı olmamalıdır. Renkler country tarzında her zaman pastel ve soft tonlarda olmalıdır. Fakat country tarzı evlerde beyaz renginin çok kullanıldığının da altını çizmeliyiz.

Country Tarzı ustamgeliyor.jpg

Kısacası countyr tarz bir ev için evin geneline ahşap mobilya, beyaz renk, ve çiçekli kumaşlar hakim olmalıdır.

İhtiyacınız olan en iyi uzmanlar Ustamgeliyor'da. HEMEN TIKLA ve müşteri oylarıyla seçilen ustalarımızdan ÜCRETSİZ en uygun fiyat teklifini al.

Profesyonel ustaları bulabileceğin tek adres!
Usta Arıyorum Ustayım Müşteri Arıyorum
Boya Ve Badana İşleriKateTemizlik HizmetleriKateMarangoz HizmetleriKateKlimaKateElektrik Ve ElektronikKateBahçe Ve PeyzajKateAraç Servis BakımKateBanyo TadilatıKateBeton Ve KalıpKateÇatı Ve OlukKateÇelik KonstrüksiyonKateDiğer İnşaat İşleriKateDuvar Ve TavanKateEmlak ve Gayrimenkul HizmetleriKateİş Makineleri, Araç Ve EkipmanKateIsıtma SistemleriKateKapı, Pencere ve BalkonKateKlima Ve Havalandırma SistemleriKateMarangoz Ve Ahşap İşleriKateMimarlık HizmetleriKateMühendislik HizmetleriKateMutfak TadilatıKateNakliyat Ve LojistikKatePrefabrik, Konteyner, Kabin Ve ÇadırKateReklam Ve TanıtımKateReklam Ve TanıtımKateSigorta Aracılık HizmetleriKateSıva İşleriKateSpa Ve WellnessKateTesisat İşleriKateYalıtım Ve MantolamaKateYol Ve Zemin DüzenlemesiKateZemin Döşeme Ve KaplamaKateDekorasyonKateTadilatKateBelgelerKateUstamgeliyorKateSEO Arama Motor OptimizasyonuKatePiyano dersiKateDireksiyon dersiKateDedektifKateGitar kursuKateKeman kursuKatePersonal trainingKateTemizlik ve İlaçlamaKateMatematik Özel DersKateKuaförKateDiyetisyenlikKateKöpek BakımıKateDekorasyonKatehayvan bakımıKateGrafik TasarımKateHukukKateOrganizasyon ŞirketleriKateKına OrganizasyonuKateDüğün OrganizasyonuKateSağlık HizmetleriKateMobilya ve MarangozKateParke DöşemeKateFayans DöşemeKateBahçe DekorasyonuKateÖzel Fitness KoçluğuKateÇocuk EğitimiKateÇocuk BakımıKateUluslararası NakliyatKateKepenk ve Panjur SistemleriKateÖzel DersKateSalon DekorasyonuKateBanyo DekorasyonuKateOfis DekorasyonuKateDuvar kağıdıKateÇiçek bakımıKateİç mimarKateBaby showerKateİngilizce özel dersKateçelik kapıKateÖzel ŞoförKateGüvenlik SistemleriKateKamera sistemiKateAlarm sistemiKateHamamKateÖzel gitar dersiKateMüzik dersiKateDüğün çekimiKateDış çekim fotoğrafçısıKateİnşaat sonrası temizlikKateElektrikçiKateKepenk ve panjur sistemleriKateMutfak dekorasyonuKateİngilizce özel dersKateÖzel dil dersleriKateGrafik tasarımKateAmbalaj tasarımıKateBanyo dekorasyonuKateBalkon dekorasyonuKateOfis bölme sistemleriKateÇardak ve KamelyaKateCateringKateCam Balkon sistemleriKate
Kategoriler
Bizi Takip Et
Ustamgeliyor facebook Ustamgeliyor twitter Ustamgeliyor instagram Ustamgeliyor Youtube Ustamgeliyor Google+Arkadas olalim

Yeni cikan yazilar sicak sicak E-Posta
kutuna gönderilsin ister misin?