shutterstock_696061426.jpg
Tercih yapacak olan öğrencilerin dikkatine! Geleceğin meslekleri işte burada!

Matematik Özel Ders Hukuk     Aug 10, 2018    


Üniversite sınavına giren öğrencilerin dikkatine! Uzmanlara göre önümüzdeki yıllarda en popüler, ihtiyaç duyulan ve kazandıran meslekler belirlendi. Üniversite tercihleri yapıldığı bu dönemde işinize yarayacak bu bilgileri puanınıza ve kişiliğinize göre şekillendirebilirsiniz.

En sık sorulan sorulardan olan en iyi meslekleri derledik;

Web tasarımcılığı ustamgeliyor.jpg


Web tasarımcılığı

Sosyal ağların ve internetin bu denli yoğun olduğu bu çağda, git gide her sektöründe dahil olmasıyla birlikte en çok ihtiyaç olan sektörlerden biri haline gelen web tasarımcılar, home office yaparak da büyük paralar kazanabilecekler.

Sizin de ilginizi çekiyorsa incelemeli ve tercihleriniz arasına katmalısınız.

3D Yazıcı mühendisliği ustamgeliyor.jpg


3D Yazıcı mühendisliği

Bilgisayarlarda çizilmiş olan 3D objeler, tabiri caizse elle tutulur hale getiren cihazlar. Bu cihazların oluşturucusu 3D yazıcı mühendisleri, önümüzdeki yıllarda en popüler ve fazla aranan bir meslek olarak belirlenmiştir.

Meslek seçimi yapanlar için oldukça önemli bir dönem olan üniversite tercihleri zamanı doğru karar vermek için iyi bir araştırma yapılması gereken bir dönemdir.

Yapay zeka ustamgeliyor.jpg


Yapay zekâ uzmanları

Gelişen teknoloji ile hayatımıza giren robotlar, önümüzdeki 30 sene içerisinde farklı özellikler ve zekalarda üretilerek insan hizmeti ve gelişimi için kullanılması hedefleniyor. Bunun için de yapay zekâ üretebilen uzmanlara ihtiyaç duyularak en güzel meslekler arasında ilk sıralarda yer alması bekleniyor.

Meslek seçimi esnasında alacağınız kararın kendinize olduğu kadar insanlara da faydası olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. İnternet ile gelişen teknoloji ile birlikte değişim gösteren meslekler de internet ve bilgisayar üzerine gelişim göstermiştir.

Bulut hesaplama uzmanlığı ustamgeliyor.jpg


Bulut hesaplama uzmanlığı

Bulut hesaplama uzmanlığı, bilişim teknolojileri, kaynak ve kabiliyetlerinin servis olarak sunulmasıdır. Bu işlemi gerçekleştirecek olan kişiler, bulut hesaplama uzmanı olarak tanımlanmaktadır. En fazla para kazandıracak mesleklerden biri olarak görülmektedir.

Endüstriyel veri bilimciliği ustamgeliyor.jpg


Endüstriyel veri bilimciliği

Veri bilimciliği özellikle günümüzde e-ticaret şirketlerinde büyük önem kazanmış durumdadır. Endüstriyel veri bilimcileri veriyi çıkarıp hazırlamak, analizler oluşturmak ve elde edilen sonuç sayesinde ürün üretim sürecini sağlamaktan oluşmaktadır. Özellikle önümüzdeki yıllarda bu konuda etkin kişiler aranarak yüksek ücretler karşılığında mesleklerini icra edecektir.

Mobil uygulama geliştiricisi ustamgeliyor.jpg


Mobil uygulama geliştiricisi

Mobil uygulama geliştiricileri mobil platform için uygulamalar üretecek hem eğitim hem ticaret konusunda verim sağlayacak uzmanlar şimdiden en çok talep edilen mesleklerden olup para olarak da yüksek getirilere sahiptir.


Tüm ihtiyaçlarınız için en iyi uzmanlar Ustamgeliyor'da. HEMEN TIKLA ve müşteri oylarıyla seçilen ustalarımızdan ÜCRETSİZ en uygun fiyat teklifini al.

özel ders Özel öğretmen Matematik özel ders Geleceğin Meslekleri

Profesyonel ustaları bulabileceğin tek adres!
Usta Arıyorum Ustayım Müşteri Arıyorum
Kategoriler
Bizi Takip Et
Ustamgeliyor facebook Ustamgeliyor twitter Ustamgeliyor instagram Ustamgeliyor Youtube Ustamgeliyor Google+Arkadas olalim

Yeni cikan yazilar sicak sicak E-Posta
kutuna gönderilsin ister misin?