Ustamgeliyor Blog

En ilginç ve güncel yazıları ve konuları bulabileceğin tek adres!

shutterstock_130520774.jpg
Dekoratif bahçe duvarları

    Jul 10, 2018    


 

Bahçenizi dekore ederken düşündüğünüz tüm ayrıntıların dışında, bahçe duvarını da önemsemelisiniz. Bahçe duvarları size ait bahçenin sınırlarını belirlerken dışarıdan da bahçenizin şık ve modern görünmesini sağlayacaktır. Klasik olarak kullanılan taş duvarların yanı sıra bir çok bahçe duvarı modelleri de bulunmaktadır.

bahçe duvarı modelleri ustamgeliyor.jpg

Bahçe duvarı sadece bahçenizin sınırlarını belirlemek için kullanılmaz. Bahçenizde ayırmak, odalaştırmak, koridor şeklinde bir bölüm oluşturmak amaçları için de kullanılır. Metal, ahşap, taş, plastik olmak üzere bir çok çeşitle kullanılan dekoratif bahçe duvarları zevkinizi yansıtmalı.

bahçe duvarı ustamgeliyor.jpg

Sınırları belirlemek için iki ince demir çitin arasına doldurulan beyaz çakıl taşları son zamanların en trend çit modellerinden biri haline geldi. Sınırlarınız belirlenirken stilinizi rahatlıkla yansıtacağınız bu modeli bahçe duvarı olarak tercih edebilirsiniz.

bahçe işleri ustamgeliyor.jpg

Desenli yüzeye sahip beton duvarı ister yüksek ister alçak şekilde kullanabilirsiniz. Dışarıdan da içeriden de modern ve şık bir görüntü yakalamak için bire bir modellerden biri olan desenli beton duvar modern görüntü yakalamak isteyenler için bire bir modellerden biridir.

bahçıvan ustamgeliyor.jpg

Ahşap çitler, dikey ve yanyana görüntüleriyle sizi doğanın içinde hissettirirken, beyaza boyandığında size tatil köyünde hissini yaşatacaktır. Doğal bir atmosfer isteyenlerdenseniz sizin için de bire bir modellerden biri ahşap çitler olacaktır.

bahçe dekorasyonları ustamgeliyor.jpg

Ahşep çitin dışına çıkıp hem ahşap olsun hem duvar formunda olsun isteyenler içinse, ahşap panaller bire bir çözüm. Hem duvar formunda olup hem doğal bir görüntü sergileyen paneller, modernize edilmiş doğa düşkünlerinin ilk tercihleri arasındadır.

bahçe dekorasyonu ustamgeliyor.jpg

Bohem tarz çılgınlarındansanız, dikey döşenmiş bahçe duvarı kalasları tamda size göre. Rustik görüntüsüyle ormanın içinde bir yaşam izlenimi oluşturan bu soğal kalaslar dikey şeklinde bahçe sınırlarınca dizilerek monta edilir.

Bahçe Dekorasyon ustamgeliyor.jpg

Sizlerde bahçe duvarına stilinizi yansıtın. Bahçe duvarları yalnızca sınır belirlemez. Stilinizi evin dışına yansıtmanızı sağlar.

Bahçe duvarınız için ihtiyacınız olan en iyi uzmanlar Ustamgeliyor'da. HEMEN TIKLA ve müşteri oylarıyla seçilen ustalarımızdan ÜCRETSİZ en uygun fiyat teklifini al.