Ustamgeliyor Blog

En ilginç ve güncel yazıları ve konuları bulabileceğin tek adres!

shutterstock_130520774.jpg
Dekoratif bahçe duvarları

    Jul 10, 2018    


 

Bahçenizi dekore ederken düşündüğünüz tüm ayrıntıların dışında, bahçe duvarını da önemsemelisiniz. Bahçe duvarları size ait bahçenin sınırlarını belirlerken dışarıdan da bahçenizin şık ve modern görünmesini sağlayacaktır. Klasik olarak kullanılan taş duvarların yanı sıra bir çok bahçe duvarı modelleri de bulunmaktadır.

bahçe duvarı modelleri ustamgeliyor.jpg

Bahçe duvarı sadece bahçenizin sınırlarını belirlemek için kullanılmaz. Bahçenizde ayırmak, odalaştırmak, koridor şeklinde bir bölüm oluşturmak amaçları için de kullanılır. Metal, ahşap, taş, plastik olmak üzere bir çok çeşitle kullanılan dekoratif bahçe duvarları zevkinizi yansıtmalı.

bahçe duvarı ustamgeliyor.jpg

Sınırları belirlemek için iki ince demir çitin arasına doldurulan beyaz çakıl taşları son zamanların en trend çit modellerinden biri haline geldi. Sınırlarınız belirlenirken stilinizi rahatlıkla yansıtacağınız bu modeli bahçe duvarı olarak tercih edebilirsiniz.

bahçe işleri ustamgeliyor.jpg

Desenli yüzeye sahip beton duvarı ister yüksek ister alçak şekilde kullanabilirsiniz. Dışarıdan da içeriden de modern ve şık bir görüntü yakalamak için bire bir modellerden biri olan desenli beton duvar modern görüntü yakalamak isteyenler için bire bir modellerden biridir.

bahçıvan ustamgeliyor.jpg

Ahşap çitler, dikey ve yanyana görüntüleriyle sizi doğanın içinde hissettirirken, beyaza boyandığında size tatil köyünde hissini yaşatacaktır. Doğal bir atmosfer isteyenlerdenseniz sizin için de bire bir modellerden biri ahşap çitler olacaktır.

bahçe dekorasyonları ustamgeliyor.jpg

Ahşep çitin dışına çıkıp hem ahşap olsun hem duvar formunda olsun isteyenler içinse, ahşap panaller bire bir çözüm. Hem duvar formunda olup hem doğal bir görüntü sergileyen paneller, modernize edilmiş doğa düşkünlerinin ilk tercihleri arasındadır.

bahçe dekorasyonu ustamgeliyor.jpg

Bohem tarz çılgınlarındansanız, dikey döşenmiş bahçe duvarı kalasları tamda size göre. Rustik görüntüsüyle ormanın içinde bir yaşam izlenimi oluşturan bu soğal kalaslar dikey şeklinde bahçe sınırlarınca dizilerek monta edilir.

Bahçe Dekorasyon ustamgeliyor.jpg

Sizlerde bahçe duvarına stilinizi yansıtın. Bahçe duvarları yalnızca sınır belirlemez. Stilinizi evin dışına yansıtmanızı sağlar.

Bahçe duvarınız için ihtiyacınız olan en iyi uzmanlar Ustamgeliyor'da. HEMEN TIKLA ve müşteri oylarıyla seçilen ustalarımızdan ÜCRETSİZ en uygun fiyat teklifini al.

 

Profesyonel ustaları bulabileceğin tek adres!
Usta Arıyorum Ustayım Müşteri Arıyorum
Boya Ve Badana İşleriKateTemizlik HizmetleriKateMarangoz HizmetleriKateKlimaKateElektrik Ve ElektronikKateBahçe Ve PeyzajKateAraç Servis BakımKateBanyo TadilatıKateBeton Ve KalıpKateÇatı Ve OlukKateÇelik KonstrüksiyonKateDiğer İnşaat İşleriKateDuvar Ve TavanKateEmlak ve Gayrimenkul HizmetleriKateİş Makineleri, Araç Ve EkipmanKateIsıtma SistemleriKateKapı, Pencere ve BalkonKateKlima Ve Havalandırma SistemleriKateMarangoz Ve Ahşap İşleriKateMimarlık HizmetleriKateMühendislik HizmetleriKateMutfak TadilatıKateNakliyat Ve LojistikKatePrefabrik, Konteyner, Kabin Ve ÇadırKateReklam Ve TanıtımKateReklam Ve TanıtımKateSigorta Aracılık HizmetleriKateSıva İşleriKateSpa Ve WellnessKateTesisat İşleriKateYalıtım Ve MantolamaKateYol Ve Zemin DüzenlemesiKateZemin Döşeme Ve KaplamaKateDekorasyonKateTadilatKateBelgelerKateUstamgeliyorKateSEO Arama Motor OptimizasyonuKatePiyano dersiKateDireksiyon dersiKateDedektifKateGitar kursuKateKeman kursuKatePersonal trainingKateTemizlik ve İlaçlamaKateMatematik Özel DersKateKuaförKateDiyetisyenlikKateKöpek BakımıKateDekorasyonKatehayvan bakımıKateGrafik TasarımKateHukukKateOrganizasyon ŞirketleriKateKına OrganizasyonuKateDüğün OrganizasyonuKateSağlık HizmetleriKateMobilya ve MarangozKateParke DöşemeKateFayans DöşemeKateBahçe DekorasyonuKateÖzel Fitness KoçluğuKateÇocuk EğitimiKateÇocuk BakımıKateUluslararası NakliyatKateKepenk ve Panjur SistemleriKateÖzel DersKateSalon DekorasyonuKateBanyo DekorasyonuKateOfis DekorasyonuKateDuvar kağıdıKateÇiçek bakımıKateİç mimarKateBaby showerKateİngilizce özel dersKateçelik kapıKateÖzel ŞoförKateGüvenlik SistemleriKateKamera sistemiKateAlarm sistemiKateHamamKateÖzel gitar dersiKateMüzik dersiKateDüğün çekimiKateDış çekim fotoğrafçısıKateİnşaat sonrası temizlikKateElektrikçiKateKepenk ve panjur sistemleriKateMutfak dekorasyonuKateİngilizce özel dersKateÖzel dil dersleriKateGrafik tasarımKateAmbalaj tasarımıKateBanyo dekorasyonuKateBalkon dekorasyonuKateOfis bölme sistemleriKateÇardak ve KamelyaKateCateringKateCam Balkon sistemleriKate
Kategoriler
Bizi Takip Et
Ustamgeliyor facebook Ustamgeliyor twitter Ustamgeliyor instagram Ustamgeliyor Youtube Ustamgeliyor Google+Arkadas olalim

Yeni cikan yazilar sicak sicak E-Posta
kutuna gönderilsin ister misin?