Ustamgeliyor Blog

En ilginç ve güncel yazıları ve konuları bulabileceğin tek adres!

shutterstock_353752379.jpg
Tatile gitmeden önce yapılacaklar listesi

    Jul 11, 2018    


Tatile çıkmadan önce oturup bir liste hazırlayın, çünkü yapılacak çok şey var. Hem evi tatile çıkmaya hazır hale getirmek, hemde tatil için valiz hazırlıkları yapmak oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Yapmanız gereken önceden bir yapılacaklar listesi hazırlamak.

yazın tatile gidilecek yerler ustamgeliyor.jpg

Tatil kişinin dinlenmesi amacını taşısada, tatile gitmek için önce yorulmanız gerekebilir. Yine de yolculuk esnasında eksiksiz bir çanta, döndüğünüzde ise temiz bir ev bulmak için değecektir. Hazırlığa önce valizinizden başlamalısınız. Tatilde nelere ihtiyacınız olur sorusunu yanıtlayıp not aldıktan sonra kullanacağınız valizinizin sağlam olup olmadığından emin olun. Aksi taktirde yolculuk sırasında eşyalarınız etrafa dağılabilir.

tatil ziyareti ustamgeliyor.jpg

Her ihtimale karşı valizinize bez bir sırt çantası atmanız yolculuk ve gezi esnasında çok işinize yarayacaktır. Valizinizi hazırlarken giysilerinizi olabildiğince az yer kaplayacak şekilde katlamanız yerden tasarruf etmenizi, böylece daha çok giysiyi valiz içine sığdırabilmenizi sağlayacaktır.

tatil gezmesi ustamgeliyor.jpg

Evinize gelince; önceden hazırlamış olduğunuz listinize bakarak yapmanız gerekenleri sırayla yapın. Uzun bir tatile gidiyorsanız buz dolabınızın içindeki gıdaları tüketerek fişini çekin, tatiliniz kısa olacaksa dolabınızın fişini çekmeniz gerekmez, içindeki gıdalardan hemen bozulacak olan besinler dışında birşey çıkarmanıza da gerek yoktur.

tatile gitmeden önce yapılacaklar.jpg

Uzun süre boş kalan evler hırsızlar için çok cazip mekanlardır. Bu yüzden tatile başlamadan önce pencere, kapı gibi eve giriş noktalarının sağlamlığından emin olun. Gerekliyse tadilat ettirin ve sağlam hale gelmeden evinizden çıkmayın. Taşınabilir değerli eşyalarınızı (altın, mücevher vs) yanınıza almanız daha doğru olacaktır.Evinizde hayvan veya sulanması gereken bitki gibi canlılar varsa mutlaka emanet edecek birini bulmalısınız. Evinizden çıkacağınız gün ütü, musluklar, vanalar ve kombinizi de kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

İhtiyacınız olan en iyi uzmanlar Ustamgeliyor'da. HEMEN TIKLA ve müşteri oylarıyla seçilen ustalarımızdan ÜCRETSİZ en uygun fiyat teklifini al.

 

Profesyonel ustaları bulabileceğin tek adres!
Usta Arıyorum Ustayım Müşteri Arıyorum
Boya Ve Badana İşleriKateTemizlik HizmetleriKateMarangoz HizmetleriKateKlimaKateElektrik Ve ElektronikKateBahçe Ve PeyzajKateAraç Servis BakımKateBanyo TadilatıKateBeton Ve KalıpKateÇatı Ve OlukKateÇelik KonstrüksiyonKateDiğer İnşaat İşleriKateDuvar Ve TavanKateEmlak ve Gayrimenkul HizmetleriKateİş Makineleri, Araç Ve EkipmanKateIsıtma SistemleriKateKapı, Pencere ve BalkonKateKlima Ve Havalandırma SistemleriKateMarangoz Ve Ahşap İşleriKateMimarlık HizmetleriKateMühendislik HizmetleriKateMutfak TadilatıKateNakliyat Ve LojistikKatePrefabrik, Konteyner, Kabin Ve ÇadırKateReklam Ve TanıtımKateReklam Ve TanıtımKateSigorta Aracılık HizmetleriKateSıva İşleriKateSpa Ve WellnessKateTesisat İşleriKateYalıtım Ve MantolamaKateYol Ve Zemin DüzenlemesiKateZemin Döşeme Ve KaplamaKateDekorasyonKateTadilatKateBelgelerKateUstamgeliyorKateSEO Arama Motor OptimizasyonuKatePiyano dersiKateDireksiyon dersiKateDedektifKateGitar kursuKateKeman kursuKatePersonal trainingKateTemizlik ve İlaçlamaKateMatematik Özel DersKateKuaförKateDiyetisyenlikKateKöpek BakımıKateDekorasyonKatehayvan bakımıKateGrafik TasarımKateHukukKateOrganizasyon ŞirketleriKateKına OrganizasyonuKateDüğün OrganizasyonuKateSağlık HizmetleriKateMobilya ve MarangozKateParke DöşemeKateFayans DöşemeKateBahçe DekorasyonuKateÖzel Fitness KoçluğuKateÇocuk EğitimiKateÇocuk BakımıKateUluslararası NakliyatKateKepenk ve Panjur SistemleriKateÖzel DersKateSalon DekorasyonuKateBanyo DekorasyonuKateOfis DekorasyonuKateDuvar kağıdıKateÇiçek bakımıKateİç mimarKateBaby showerKateİngilizce özel dersKateçelik kapıKateÖzel ŞoförKateGüvenlik SistemleriKateKamera sistemiKateAlarm sistemiKateHamamKateÖzel gitar dersiKateMüzik dersiKateDüğün çekimiKateDış çekim fotoğrafçısıKateİnşaat sonrası temizlikKateElektrikçiKateKepenk ve panjur sistemleriKateMutfak dekorasyonuKateİngilizce özel dersKateÖzel dil dersleriKateGrafik tasarımKateAmbalaj tasarımıKateBanyo dekorasyonuKateBalkon dekorasyonuKateOfis bölme sistemleriKateÇardak ve KamelyaKateCateringKateCam Balkon sistemleriKate
Kategoriler
Bizi Takip Et
Ustamgeliyor facebook Ustamgeliyor twitter Ustamgeliyor instagram Ustamgeliyor Youtube Ustamgeliyor Google+Arkadas olalim

Yeni cikan yazilar sicak sicak E-Posta
kutuna gönderilsin ister misin?