Ustamgeliyor Blog

En ilginç ve güncel yazıları ve konuları bulabileceğin tek adres!

shutterstock_639915670.jpg
Baştan aşağı mutfak tadilatı

Mutfak Tadilatı Tadilat Dekorasyon Mutfak dekorasyonu     Sep 14, 2018    


Mutfağınıza tadilat mı yaptırmak istiyorsunuz? Sorunuzun cevabı 'Evet!' ise doğru yerdesiniz. Mutfak tadilatı hakkında verdiğimiz bilgiler sonrasında ilk işiniz mutfak tadilatınız için kendinize bir usta aramak olacaktır.

mutfak dolapları ustamgeliyor.jpg

Mutfağınızın tadilata ihtiyacı varsa, öncelikle nereyi düzeltmek ve yenilemek istediğinize karar vermeniz gerekir. Bir sonraki işiniz ise bu yapmak istediğiniz işleri bir kağıda not edip unutmamanızı sağlamak olmalıdır.Tamirat tadilat işine öncelikle dolaplarınızdan başlayın. Dolaplarınız, mutfaklarınızı tanımlayan ve mutfağınızın gerçek bir mutfak olduğunu kanıtlayan parçalarınızdır. Dolaplarınızın şekli ve renkleri sizlerin tarzını yansıtmalıdır.

mutfak dekorasyonu.jpg

Günümüzde birçok dolap çeşidi bulunmaktadır. Geniş renk ve çeşit skalasıyla ev tadilatı yaptırmak isteyen kişilerin gözlerini kolaylıkla kamaştırmaktadır. Günümüzde çok fazla rövaşta olan rengin tonlamalarını aynı mekan içerisinde kullanmak da mutfağınıza modern bir hava katacaktır.

mutfak tadilatı.jpg


Mutfakta beyazı mutlaka kullanın

Mutfağınız ne renk olursa olsun muhakkak beyaz rengini bir bölümde kullanmalısınız çünkü beyaz rengi, her renge uyum sağlayarak mutfağınızda ahenk oluşumuna katkı sağlamaktadır.

mutfak dolapları.jpg

Tamirat tadilat işlerine devam ederken yapmanız gereken önemli şeylerden birisi de dolaplarınızın altında bulunun ve mutfağınızın önemli parçalarından biri olan fayanslarınızdır.

mutfak tezgahı.jpg

Tezgah ile dolap arasındaki fayanslarınızı renkli değil daha yumuşak ve sade renklerde kullanmanız görüntü olarak avantaj sağlayarak mutfağınızı daha sade, ferah ve şık bir hale getirecektir.

mutfak malzemeleri ustamgeliyor.jpg

Sade renkleri mutfağınızda tercih ediyorsanız, renkli eşyalar kullanmanız mutfağınızın daha ferah bir görünüme kavuşmasına yardımcı olacaktır. Renkli buzdolapları, sade renklerin hakim olduğu mutfağınıza renk katacak ve içinizi ferahlatacaktır.

  mutfak tadilatı ustamgeliyor.jpg

Mutfak tadilatı yaparken mutfağınızın her köşesinin birbiriyle uyum içerisinde olmasına özen göstermelisiniz. Parkeleriniz de aydınlatma ihtiyacınızı karşılayacak ve mutfağın bir nebze olsun daha aydınlık görünmesini sağlayacaktır. Aydınlık renkleri zemin döşemenizde kullandığınızda daha ferah ve aydınlık bir görüntüyle karşılaşacaksınız.

mutfak dekorasyonu ustamgeliyor.jpg

Tüm tadilat işleri bittiğinde, mutfağı tamamlayacak olan perdeler de yerini aldığında, mutfağınızın tadilatıyla ilgili tüm detaylar bitmiş olacaktır.

mutfak tezgahı ustamgeliyor.jpg

Perdelerinizde stor perde veya fon perde ve tül kullanabilirsiniz. Bu hususta dikkat etmeniz gereken şey tamamen mutfağınızın dekorasyonuyla bütünleşmesi gerektiğidir. Son kalan işlem ise ufak tefek aksesuarlarla kendinize ait özel bir alan oluşturmak. Unutmayın, mutfaklarınız siz kadınların en fazla vakit geçirdiği odanızdır ve tamamen sizi yansıtmalıdır.


Mutfak tadilatı için ihtiyacınız olan en iyi uzmanlar Ustamgeliyor.com'da. HEMEN TIKLA ve müşteri oylarıyla seçilen ustalarımızdan ÜCRETSİZ en uygun fiyat teklifini al.

 

mutfak dekorasyonu mutfak Mutfak Tadilatı Mutfak dolabı

Profesyonel ustaları bulabileceğin tek adres!
Usta Arıyorum Ustayım Müşteri Arıyorum
Boya Ve Badana İşleriKateTemizlik HizmetleriKateMarangoz HizmetleriKateKlimaKateElektrik Ve ElektronikKateBahçe Ve PeyzajKateAraç Servis BakımKateBanyo TadilatıKateBeton Ve KalıpKateÇatı Ve OlukKateÇelik KonstrüksiyonKateDiğer İnşaat İşleriKateDuvar Ve TavanKateEmlak ve Gayrimenkul HizmetleriKateİş Makineleri, Araç Ve EkipmanKateIsıtma SistemleriKateKapı, Pencere ve BalkonKateKlima Ve Havalandırma SistemleriKateMarangoz Ve Ahşap İşleriKateMimarlık HizmetleriKateMühendislik HizmetleriKateMutfak TadilatıKateNakliyat Ve LojistikKatePrefabrik, Konteyner, Kabin Ve ÇadırKateReklam Ve TanıtımKateReklam Ve TanıtımKateSigorta Aracılık HizmetleriKateSıva İşleriKateSpa Ve WellnessKateTesisat İşleriKateYalıtım Ve MantolamaKateYol Ve Zemin DüzenlemesiKateZemin Döşeme Ve KaplamaKateDekorasyonKateTadilatKateBelgelerKateUstamgeliyorKateSEO Arama Motor OptimizasyonuKatePiyano dersiKateDireksiyon dersiKateDedektifKateGitar kursuKateKeman kursuKatePersonal trainingKateTemizlik ve İlaçlamaKateMatematik Özel DersKateKuaförKateDiyetisyenlikKateKöpek BakımıKateDekorasyonKatehayvan bakımıKateGrafik TasarımKateHukukKateOrganizasyon ŞirketleriKateKına OrganizasyonuKateDüğün OrganizasyonuKateSağlık HizmetleriKateMobilya ve MarangozKateParke DöşemeKateFayans DöşemeKateBahçe DekorasyonuKateÖzel Fitness KoçluğuKateÇocuk EğitimiKateÇocuk BakımıKateUluslararası NakliyatKateKepenk ve Panjur SistemleriKateÖzel DersKateSalon DekorasyonuKateBanyo DekorasyonuKateOfis DekorasyonuKateDuvar kağıdıKateÇiçek bakımıKateİç mimarKateBaby showerKateİngilizce özel dersKateçelik kapıKateÖzel ŞoförKateGüvenlik SistemleriKateKamera sistemiKateAlarm sistemiKateHamamKateÖzel gitar dersiKateMüzik dersiKateDüğün çekimiKateDış çekim fotoğrafçısıKateİnşaat sonrası temizlikKateElektrikçiKateKepenk ve panjur sistemleriKateMutfak dekorasyonuKateİngilizce özel dersKateÖzel dil dersleriKateGrafik tasarımKateAmbalaj tasarımıKateBanyo dekorasyonuKateBalkon dekorasyonuKateOfis bölme sistemleriKateÇardak ve KamelyaKateCateringKateCam Balkon sistemleriKate
Kategoriler
Bizi Takip Et
Ustamgeliyor facebook Ustamgeliyor twitter Ustamgeliyor instagram Ustamgeliyor Youtube Ustamgeliyor Google+Arkadas olalim

Yeni cikan yazilar sicak sicak E-Posta
kutuna gönderilsin ister misin?