shutterstock_754619836.jpg

Stil Sahibi Bir Evin Olmazsa Olmazları

Marangoz Ve Ahşap İşleri Dekorasyon     Apr 15, 2018    


Modern ve son derece şık görünen evler için ev dekorasyon hizmetini ustamgeliyor internet sitesi vasıtası ile rahatça ve kaliteli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Günümüzde evlerin iş görünüşleri oldukça önemli bir hale gelmiştir. Artık insanlar bu konuda kendileri bir şey yapmak yerine konusunda uzman profesyonellere güvenmektedirler. Bu profesyonel kişilerce evlerini detaylı incelenmeleri sonucu eve ve evdeki kişilerin yaşam tarzı ve kişiliklerine en uygun ev konseptini medya getirmektedirler.

Evler için en uygun stiller konusunda uzman ve tecrübeli olan kişiler için burada en önemli noktalardan birini de ev aksesuarları seçimi oluşturmaktadır. Çünkü sitili en iyi şekilde oluşturabilmek ve konsepti tam anlamıyla hayata geçirebilmek için uygun kalitede ve görsellikte eşyaların seçimi oldukça önemli bir konu olmaktadır.

shutterstock_756064735.jpg

Ev Dekorasyonu Nedir?

Ev dekorasyonu yaşam alanlarının kişilerin hayat standartlarına, zevklerine, yaşam alanlarının fiziki durumuna, mekanın özelliklerine göre yaratıcı, modern, işlevsel ve güzel bir şekilde, aksesuar ve mobilya  çeşitli objelerle düzenlenmesi çalışmasına denmektedir.

Ev aksesuar modelleri ev dekorasyonu konusunda kişilere oldukça ilham vermektedir. Kaliteli ve modern bir şekilde yapılan ev dekorasyonun oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Günümüzde bu konuda artık kişiler profesyonellerden destek almaktadır. Böylece oldukça kaliteli ve çağı takip eden ev dekorasyonları evler için sağlanmış olmaktadır.

shutterstock_81115375.jpg

Stil Sahibi Evlerde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Stil sahibi olmasını istediğiniz yaşam alanlarınızda bazı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu sayede daha başarılı bir ev dekorasyonu sağlanabilmektedir. Öncelikle yaşam alanlarının fiziki özelliklerini asla göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Kişilerin hayata bakış açılarının ve yaşam tarzlarının dekorasyonda belli olması oldukça önemlidir. Bunun yanında evin tüm fiziki ayrıntılarını bu dekorasyona katılması gerekmektedir. Duvarlar, ev eşyaları, zeminler, mobilya ve ev aksesuarları bir bütünlük içinde kullanılması oldukça önemlidir.

shutterstock_791257723.jpg

Stil Sahibi Evlerde Olması Gereken Görseller

Retro Mobilyalar: Günümüzde retro ve vintage mobilyalar tekrar eski gösterisine kavuşmuş durumdadırlar. Kendi tarzınıza yansıtacak retro mobilyalar gerçek anlamda evinize bir anlam ve derinlik katacaktır.

Sanatsal Objeler: sanatsal objeler eve dekorasyon anlamında oldukça farklı tarz ve güzellik kazandırmaktadır. Özellikle günümüzde stil sahibi evlerin olamazsa olmaz parçaları arasında kendine yer bulan sanatsal objeler ev dizayn etme konusunda odlukça büyük kolaylık sağlamaktadır.

Aynalar: Aynalar yaşam alanlarının daha derin ve daha geniş göstermesinin beraberinde evler için çok daha fazla ve önemli anlamları bulunmaktadır. Şık ve farklı konseptteki çerçeveli aynalar hem kullanışlı bir aksesuar, hem de estetik olarak evdeler de etkili bir tarzın oluşmasına katkı sağlamaktadırlar. 

shutterstock_531419518.jpg

Lambalar: Yaşam alanlarının kaliteli ve iyi bir şekilde aydınlatılması hem yaşam kalitesini arttırırken hem de farklı tarz ve modeldeki lambalar evin güzelliğine ve tarzına oldukça etkili dokunuşlar yapmaktadır. Güzel ve farklı bir lamba modeli odaların görünümünü bir anda değiştiren sihirli bir aksesuar konumundadır.

Halılar: Farklı, model tarz ve desendeki halılar bir evin görünümünü bir anda değiştirecek güzellikte ve farklılıkta görsellik sunmaktadır. Özellikle evin genel konseptine uygun halı seçimi bütünlük açısından son derece önemli durumdadır.

Bitkiler: Canlı bitkiler gerektiği gibi kullanıldığında yaşam alanların oldukça farklı bir tarz katmaktadır. En başta evin yaşayan canlı bir yapısının olduğu izlenimini sağlayan canlı çiçekler evlerde gerektiği gibi kullanıldığında dekorasyonun önemli bir parçası haline gelebilmektedirler.

shutterstock_577593190.jpg 

Modern ve şık bir kitaplık: ev dekorasyonunu olmazsa olmaz parçalarının başında şık ve konsepte uygun modern bir kitaplık gelmektedir. Özellikle görsel olarak iyi bir şekilde kara verilmiş kitaplıklar evin görünümünü ve havasını olumlu anlamda bir anda değiştirme gücüne sahiptirler. Ev eşyaları içerisinde kendini en çok gösteren ve farklılaştıran parça kesinlikle kitaplıklardır.


Geçmişin izlerini taşıyan bir köşe:
evlerin konsepti ve tarzı ne olursa olsun geçmişin ilerini taşıyan sade ama bir o kadarda şık bir köşenin her evde olması gerekmektedir. Bu sağlanan konsepte göre değişmekle beraber genelde teknolojik özelliklerin olmadığı sade bir şıklığı temsil eden özellikte olmalıdır.

Günümüzde ev dekorasyonu işini kendiniz yapabileceğiniz gibi alanında deneyimli profesyonel kişilere de yaptırabilirsiniz. Birçok site ücretsiz teklif al yöntemi sizin bütçenize uygun kişileri bulmanıza yardımcı olmaktadır.

shutterstock_292302065.jpg

Marangoz ve Ahşap işleri için ihtiyacın olan en iyi uzmanlar Ustamgeliyor.com'da. 
HEMEN TIKLA ve müşteri oylarıyla seçilen ustalarımızdan ÜCRETSİZ en uygun fiyat teklifini al.

Profesyonel ustaları bulabileceğin tek adres!
Usta Arıyorum Ustayım Müşteri Arıyorum
Kategoriler
Bizi Takip Et
Ustamgeliyor facebook Ustamgeliyor twitter Ustamgeliyor instagram Ustamgeliyor Youtube Ustamgeliyor Google+Arkadas olalim

Yeni cikan yazilar sicak sicak E-Posta
kutuna gönderilsin ister misin?