shutterstock_713647357.jpg

Minimalist Yaşam Felsefesini Evinize Taşıyacak 4 Özellik

Dekorasyon     Apr 15, 2018    


Son yıllarda çok sık bir şekilde kullanılmakta olan minimalist ev dekorasyonu hakkında detaylı bilgiler almak isteyen kişiler ustamgeliyor önerilerini bu yazıda bulabilmektedirler.

Artık yaşam alanlarını en makul ve konforlu şekilde dekore etmek isteyen kişiler her zaman için küçük ebatlı ev eşyalarını kullanmaya özen göstermektedirler. Özellikle küçük alanlarda çok önemli avantajları olan bu akımda amaç en az eşya ile maksimum kullanım alanı oluşturmaktır. İsteyen herkesin kolay bir şekilde uygulayabileceği bu dekor fikri için kimi zaman insanların ciddi bir şekilde fedakârlık yapmaları gerekebilmektedir. Konu hakkında bilgileri olmayan kişiler yapacakları kısa bir araştırma ile birçok farklı fikir bulabilmektedirler.

shutterstock_697043095.jpg

Özellikle kısa zaman içinde uygulanabilmekte olan bu dekorasyon şeklinde ortamda kullanılan eşyaların sayıları veya ebatları her zaman için minimum oranda kalmalıdır. Bu şekilde dekore edilmiş alanlar her zaman için hem çok sade hem de çok şık olabilmektedir. İç mimarlarda her zaman için kendilerine gelen taleplerde insanlara çok farklı fikirler sunabilmektedirler. Bu konu hakkında tercihlerini nasıl yapacaklarını bilmeyen kişiler öncelikle en küçük ebatlardaki eşyaları kullanmaları gerektiğini bilmelidirler. Bunun yanında eşyaların konumları da doğru seçilmeli ve her zaman için ilk seferinde doğru tercihler yapılmalıdır.

  shutterstock_670562647.jpg

Minimalist Dekor Fikirleri

Günümüzde birçok kişi bu şekilde yapılan dekorlar ile yaşam alanlarını son derece keyifli ve şık bir hale getirebilmektedirler. Ev dizaynı yaparken genellikle istedikleri sonuçları almak isteyen insanlar uzmanların kendilerine verecekleri fikirler ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmektedirler. Çok farklı dekor fikirleri olmasından dolayı çoğu zaman kararsız kalmaktan yakınan insanlar özellikle bu alanda en deneyimli kişilerin bilgilerine ulaşmak için sitemize gelerek ücretsiz teklif al seçeneklerimizi kullanabilmektedirler.

shutterstock_624834158.jpg

Kısa zaman içinde bu alanda çok deneyimli kişiler ile tanışabilmek isteyen kişiler her zaman için edindikleri fikirler ile yaşam alanlarına sihirli dokunuşlar yapabilmektedirler. İç mimarların her zaman farklı fikirler bulabildikleri bu akım hakkında en çok önerilmekte olan seçeneklerden biri de eşyaların ebatları dışında aynı zamanda sayılarına da dikkat etmektir. Mümkün olduğu kadar uygun ev aksesuar modelleri kullanmak ortamda çok daha hoş ve sade bir görünümün oluşması anlamına gelmektedir. İnsanlara huzur veren ve aynı zamanda kendilerini çok daha iyi hissetmelerine neden olan bu dekor fikri genellikle insanların ilgilerini çeken ancak doğru seçim yapana kadar ciddi zaman harcadıkları bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır.

  shutterstock_720867940.jpg

Evlerde Sade Dekorlar

Herkesin bütçesine göre farklı seçimler yapabilecekleri minimalist yaşam felsefesinde doğru bilgiler bularak hareket etmek çok önemlidir. Bilinçsiz bir şekilde hareket etmek yapılan dekorun amacının dışına çıkabilmesine neden olabilmektedir. Her türlü alana kolay bir şekilde uygulanabilmekte olan bu fikir hakkında araştırma yapan kişiler bugüne kadar birçok alanda kullanılan bu dekor fikrinin aslında ne kadar olumlu sonuçları olduğunu da görebilmektedirler. Özellikle hem az eşyanın olduğu hem de açık renklerin kullanıldığı ev dekorasyonları birçok kişinin ilgisini çekmektedir.

Amaçları yaşadıkları evleri veya iş yerlerini mümkün olan en şık hale getirmek ve bunu yaparken mümkün olduğu kadar az eşya kullanmak olan kişiler kesinlikle seçimlerini yaparken uzman iç mimarların yardımlarını almalıdırlar. Bu fikir özellikle küçük evlerde çok olumlu sonuçların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda hem doğru bir dekor fikri hem de maksimum kullanım alanı anlamına gelmekte olan bu seçim günümüzde birçok kişinin tercih ettileri ve aynı zamanda diğer insanlara da önerdikleri bir fikir haline gelmiştir.

  shutterstock_488777800.jpg

Ev Dekorunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Doğru ev aksesuarlarını seçmek isteyen kişiler öncelikle yapmak istedikleri dekorasyonlar hakkında ciddi bir şekilde araştırma yapmalı ve bu konuya zaman ayırmalıdırlar. Bu konuda kısa zaman içinde birçok farklı fikir bulmanın mümkün olması sebebi ile çoğu zaman özel dergi veya internet sitelerinde araştırma yapmak yeterli olacaktır.

Herkesin imrenerek bakacakları farklı bir dekora sahip olmak isteyen insanlar özellikle bu konuda doğru seçimler yapmak için zaman ayırmaları gerektiğini de mutlaka bilmelidirler. İnsanların karşılarına çıkan farklı fikirleri kısa zaman içinde yaşam alanlarına uygulamaları hayallerinin gerçek olması için çok önemlidir. En ideal ev dizaynını yapabilmek için özellikle minimalist felsefe hakkında araştırma yapmak gerekmektedir.

shutterstock_493773691.jpg 

Dekorasyon önerileri için ihtiyacın olan en iyi uzmanlar Ustamgeliyor.com'da. 
HEMEN TIKLA ve müşteri oylarıyla seçilen ustalarımızdan ÜCRETSİZ en uygun fiyat teklifini al.

Profesyonel ustaları bulabileceğin tek adres!
Usta Arıyorum Ustayım Müşteri Arıyorum
Kategoriler
Bizi Takip Et
Ustamgeliyor facebook Ustamgeliyor twitter Ustamgeliyor instagram Ustamgeliyor Youtube Ustamgeliyor Google+Arkadas olalim

Yeni cikan yazilar sicak sicak E-Posta
kutuna gönderilsin ister misin?