İstanbul Mobilya ve Marangoz Fiyatları

İstanbul Mobilya ve Marangoz Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ev içerisinde atamadığınız ancak aynı zamanda da kullanmadığınız mobilyaların varlığı ev içeresindeki havanın tadının da kaçmasına neden olmaktadır.

Atılamayan birçok İstanbul mobilya manevi değerler taşımakta, geri kalan mobilya ise oldukça sağlam olduğu için atılmaya kıyılamamaktadır ve bu oldukça sık rastlanılan bir durumdur.

Eğer sizin için de durum böyleyse atmaya kıyamadığınız ve hala gayet iyi halde olan mobilyalarınızı yenileme vakti çoktan gelmiş demektir.

Eski mobilyalar nasıl yenilenir?

İstanbul eski mobilya yenileme yöntemi kendi içerisinde belli kısımlara ayrılmaktadır. Zımparalama, boyama, cilalama. Özellikle zaman sadece zımparalama ve cilalama işlemiyle yenilenen İstanbul mobilya kimi zamansa yalnızca boyanarak yenilenmektedir.

  • İstanbul eski mobilya yenileme kapaklarını söktüğünüz dolabınızın, zımpara işlemini özenle yaparak cilalayın, cilanız kuruyana kadar beklettikten sonra dolabınızı kullanacağınız odanın renklerine uygun bir renk seçin ve boyayın. Dolabınızı boyayacağınız fırçanın dolapta iz bırakmaması için fırçayı almadan önce hangi fırçayla hangi malzeme boyanır araştırın.
  • Mobilyaları yenileme işleminde, eskimiş olan bir demir dolabın bir tek işlemem ihtiyacı vardır oda boya işlemidir.

Mobilya yenileme işlemi özellikle Türkiye’de son 3 yıldır oldukça sık yapılan bir uygulama olup boya firmalarının sırf yenileme işlemlerine uygun boya çeşitleri çıkartmasına da sebep olmuştur. Boyanması ve koyu renk mobilyayı kolayca kapatması gibi birçok özelliğe ve renk seçeneğine sahip olan bu boyalar, duvar boyalarından ayrı olarak kokusuz olma özelliklerine de sahip olabiliyorlar.

Ev içeresinde en sık değişim yapılan mobilyalar arasında İstanbul mutfak dolapları gelmektedir. Değişimi, sökümü ve montajı oldukça masraflı ve zor bir işlem olan mutfak dolapları, boyama işlemiyle harika sonuçların alınmasına neden olmaktadır.

Taşındığınızda rengini beğenmediğiniz veya eskiden severek yaptırıp artık beğenmediğiniz mutfak dolaplarınızın değişimi için mobilyanıza uygun boya ve rengini seçtikten sonra güzel bir zımpara yapın. Zımpara işleminden sonra boyanızı uygulayarak, uygulanan tek katın kurumasını bekleyin saat. Kuruyan mutfak dolabınıza gerekliyse 2. Katı boyayarak kuruduktan sonra cila işlemini uygulayın. Dolaplarınıza uygun yeni kulp takmayı ihmal etmeyin. Yeni bir mutfakla daha keyifli yemekler yaparak uzun süre yenilenen mutfağınızdan çıkmak istemeyeceksiniz.

İstanbul Mobilya ve Marangoz Fiyatları Hakkında

İstanbul Mobilya ve Marangoz fiyatları ve en uygun günlük İstanbul Mobilya ve Marangoz şirketleri, firmaları burada.

İstanbul şehrinin tüm ilçe ve mahallelerine Mobilya ve Marangoz hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Bağcılar , Küçükçekmece , Zeytinburnu , Esenyurt , Şile , en çok Mobilya ve Marangoz hizmeti alan ilçeler arasında başı çekmektedir.

Mehmet Baydar , Muzaffer Kamilçelebi , ATİLLA TUNCEL , AHMET DEM , Musa Cam , Ibrahim Kara , Kadir Tilki , ZAFER TOKTAŞ , Onur Bilgin , meltem gölgesizdal , Nuh Kindani , Medyan Armağan , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Mobilya ve Marangoz İstanbul için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, İstanbul ilinde mobilya ve marangoz hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın.

Fiyatlar; 75 - 3.355 aralığında değişim göstermektedir.

İstanbul Mobilya ve Marangoz fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan İstanbul Mobilya ve Marangoz fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.