Süpürgelik Fiyatları

Süpürgelik Nedir?

Süpürgelik Nedir? Nasıl Yapılır?

Genellikle süpürgelik ahşap yer döşemesi ile beraber kullanılmakta olan süpürgeliklerin iki görevi bulunmaktadır. İlki zemine kaplanan parke ya da diğer malzeme ile duvar arasında bırakılan genleşme boşluğunu örtmektir. İkinci görevi ise elektrikli süperge kullanılırken süpürge ile duvar arasında bir bariyer oluşturmak ve duvarın sürtünme ile zarar görmesine engel olmaktır. Montaj işlemi yapılmadan önce nasıl bir süpürgelik alınacağı konusunda dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Süpürgelik üretilirken genellikle 4 cm ile 10 cm arasında bir genişlikte üretilmektedir. Kullanılacak olan süpürgeliğin genişliği ne kadar fazla olursa koruyuculuğu da bir o kadar fazla olacaktır. Genişliğin yanında en çok dikkat edilmesi gereken konu süpürgeliğin kalitesidir. Genellikle MDF’nin üzerine kâğıt kaplama ile üretilmekte olan süpürgelikler kısa sürede deforme olmaktadır ve son derece kötü bir görüntüye sebebiyet vermektedir. Kaliteli ve zemin ile uyumlu bir seçim yapılmasının ardından montaj yapılabilir. Saymış olduğumuz iki temel görevi dışında isteğe bağlı olarak eklenebilen bir görevi daha bulunmaktadır. Bu görev ortamı ısıtmadır.

Isıtıcı Süpürgelik

Pek çok ev sahibi dört mevsim kullanmış olduğu odaları ya da çatı katını ısıtmak için süpürgelik ısıtma sistemini kullanmaktadır. Bunun yanında evde yalnızca 1 ya da 2 oda kullanılıyorsa bu iki odaya süpürgelik ısıtıcı döşenebilir. Isıtıcı süpürgelik, döşemesi takılmadan önce altına gerekli olan ısıtma tesisatının döşenmesi ile yapılmaktadır. Bu sistem elektrik enerjisini ısı enerjisini çevirmektedir. Isıtıcı süpürgelik teorik olarak güzel gözükse de uygulamada bazı sorunlara neden olabilir. Tek bir odada bir ayda 12 saat kullanmanın maliyeti yaklaşık olarak 450 TL olacaktır. Bu da diğer ısı kaynakları ile tüm evi ısıtacağınızdan daha çok para harcamanıza neden olabilmektedir. 

Ustamgeliyor.com sizler süpürgelik imalatı ve montajı konusunda en iyi ustaları bir araya getirdi. Ustamgeliyor.com ile sizde en iyi süpürgelik döşeme ustası ile çalışmak istiyorsanız hemen üye olmalısınız. Üye olmanızın ardından iş talep formunu doldurmalısınız. 24 saat içerisinde sisteme kayıtlı ustalardan gelen teklifler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Süpürgelik Fiyatları Hakkında

Ustamgeliyor sitesinden evlerinizde ki eskimiş süpürgeliklerinizi değiştirmek için süpürgelik metrekare fiyatı çizelgelerine anında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yer Döşeme Çeşitleri

Günümüzde birçok yer döşeme çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan birkaçı şunlardır; seramik yer döşeme, ahşap yer döşeme, laminant yer döşeme, tartan zemin döşeme ve daha birçok çeşit. Ancak bunlar arasından en eski ve eskiliğine rağmen en kullanışlı ve zengin görünüme sahip olan döşeme çeşidi ahşap yer döşemesi çeşitleridir.

Bu döşeme çeşidi kendi arasında renk ve kalite olarak ayrılır. Zaman içerisinde ki aşınmaları bu zemin çeşidini alanında uzman ekipler tarafından cilalanarak giderebilirsiniz.

Zemin Kaplama

Zemin kaplama çeşitlerinden özellikle banyo ve geniş alanlar için tercih edilen çeşit ise 3 boyutlu zemin kaplamalardır. Yine Ustamgeliyor sitesinden 3 boyutlu zemin kaplama fiyatlarına da erişim sağlayabilir ve çeşitli firmalardan teklifler alıp, bu teklifleri birbiri ile kıyaslayabilirsiniz.

Süpürgelik Yapımı

Özellikle yıllarca oturduğunuz evlerinizde bulunan süpürgelikler zamanla eskir ve yerine yenilerinin gelmesini bekler. Bu süpürgeleri değiştirmek için öncelikle eskilerinden kurtulmanız gerekir.

Böylelikle eskilerinden kurtularak parkelerinize uyumlu yeni süpürgeliklere kavuşabilirsiniz ve alanlarınız eskisinden çok daha güzel görünür. Yeni süpürgelik imalatı ve montajı bir dizi işlemden oluşur. Öncelikle alanlarınızın ölçüleri alınır ve sizlerin seçtiği renk ve çeşitten olan parke süpürgeliklerin imalatı yapılır. Daha sonra eskisini çıkartıp yerine yeni süpürgeliklerin montajı yapılır.

Ustamgeliyordan süpürgelik değişimi için ustalar ile iletişime geçebilirsiniz. 

Süpürgelik

Süpürgelik Fiyatları

135
865
7.000

Genel olarak bu iş için 135 - 7.000 arası ödeme yapılmaktadır.