İzmir Ev Temizliği Fiyatları

İzmir Ev Temizliği Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

İzmir Cam ve Pencere Temizliği     

İnşaat sonralarında oluşan cam kirlilikleri için gereken İzmir cam temizliği için ustamgeliyor adresindeki ustalardan yardım alabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerinde İzmir pencere temizliği bazen kendi imkânlarınızla yapabileceğiniz bir şeyken bazen da profesyonel bir yardım almanızı gerektirebilir. İnşaat sonrası ilk temizlik en zor cam temizliği süreçlerindendir. Ancak her ne şekilde olursa olsun genel görünümün iyi olması ve bakteri ürememesi gibi nedenlerle temizlik zorunludur.

Standart Cam Pencere Temizliği İşlemi

Dairede yer alan İzmir cam ve pencere temizliği  için gereken malzemeler önceden ayarlandıktan sonra güneşli olmayan ve yağmurun da yağmadığı bir zamanda temizlik yapılabilir. Temiz su, deterjan, ıslak ve kuru bez pencerelerin temizliği için genelde yeterli olur. Ancak üzerinde yapışkan maddeler olduğun varsayılırsa, bu durumda çıkarıcı ve çok keskin olmayan yardımcı ıspatula benzeri maddelerden yararlanılabilir. İşlem sırası açısından önce camın üzeri pürüzsüzleştirilir, yapışkan maddeler hem camdan hem de kenar bölümlerden çıkarılır. Daha sonra ıslak ve deterjanlı bezle dışarıdan başlanarak temizlenir. Ulaşılamayan alanlar için sopa benzeri malzemelerden yararlanabilirsiniz.  Yüksek katlarda olanların camın dışına çıkarak temizlik yapması riskli olacaktır. Mutlaka malzemelerden yardım alınması gerekir. İç kısımlarda da sandalye, demir ayaklı masa gibi malzemelerden faydalanabilirsiniz.

İzmir Dış Cephe Temizliği İşlemleri

 Cam ve pencerenin temizliği bina geneli içinse ve komple dış pencereler temizlenecekse profesyonel İzmir temizlik firmaları size yardımcı olacaktır.  Dış cephe temizliklerinde kullanılan malzemelerden bazıları iskele, uzatma, sepetli vinç vs. gibidir. Bu yöntemler kullanılarak yüksek alanlardaki cam ve pencereler konforlu biçimde temizlenecektir.  Asma iskele ile temizlikte bina çatısına monte edilen bir iskele ve buna bağlı sepette personeller çelik halatlardan yardım alarak ve dışarıdan sarkarak temizlik yapar. İş güvenliği önlemleri bu temizlikte birincil öneme sahiptir.  İkinci olarak sepetli vinçlerde cam yüzeyin olduğu zeminde gezilebilecek bir alan kurulur. Bu temizlik öncesinde ekipman kapsamlı şekilde ayarlanır. Son olarak uzatma sopalarla yapılan dış cephe temizliğinde 5-6 metreye kadar sağlıklı sonuçlar veren teleskop kullanılır. Sarkarak yapılan dış cephe temizliklerinde emniyet kemeriyle işlemler gerçekleşir.

İzmir Temizlik Şirketleri Fiyatları

İzmir temizlik şirketleri fiyatları temizlenecek alan büyüklüğü, personel ve malzeme sayısı gibi etkenlere bağlı olarak değişir.

İzmir Ev Temizliği Fiyatları Hakkında

İzmir Ev Temizliği fiyatları ve en uygun günlük İzmir Ev Temizliği şirketleri, firmaları burada.

İzmir şehrinin tüm ilçe ve mahallelerine Ev Temizliği hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Torbalı , Buca , Kemalpaşa , Beydağ , Karabağlar , en çok Ev Temizliği hizmeti alan ilçeler arasında başı çekmektedir.

Sadık Barık , Bilgay Çömlekçi , Özcan Üstebay , Ramazan Salık , Seçil Taşkıran , İbrahim Gülçin , Elif Seyman , Mustafa Azkın , Hediye Agac , Mustafa ŞENTÜRK , Eren Peyzaj , İbrahim MADAK , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Ev Temizliği İzmir için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, İzmir ilinde ev temizliği hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın.

Fiyatlar; 148 - 478 aralığında değişim göstermektedir.

İzmir Ev Temizliği fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan İzmir Ev Temizliği fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ev Temizliği

Ev Temizliği Fiyatları

148
242
478

Genel olarak bu iş için 148 - 478 arası ödeme yapılmaktadır.