İstanbul Bahçe ve Peyzaj Fiyatları

İstanbul Bahçe ve Peyzaj Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

İstanbul Bahçe dekorasyonu İçin Birbirinden Güzel Kendin Yap Önerileri

İstanbul bahçe dekorasyonu başlı başına bir hobi alanı olması nedeniyle bahçedeki hemen her şeyi kendiniz yapabilirsiniz. Biz de size yardımcı olacak birkaç öneri sunalım.

Ahşap Paletlerden Oturma Alanı

Marketlerden bedava ya da cüzi ücretler karşılığı alabileceğiniz ahşap paketleri renkli bir şekilde boyayarak kullanabilirsiniz. Mesela iki paleti üst üste koyarak bir masa oluşturabilirsiniz. Hatta yine marketten aldığınız ahşap sebze kasaları ile de taburenizi oluşturabilirsiniz.

Taşlardan Orta Sehpası

Orta sehpası yapımı için öncelikle bir nalburdan aldığınız bir buçuk metre uzunluğunda kıvrılabilen metal çitleri kıvırarak bir silindir oluşturun. Bu silindirin birleşimi için pense ve tel kullanabilirsiniz. Silindirin uçlarını batmayacak şekilde kıvırın. Sehpayı koyacağınız yere bu teli sabitleyin ve silindirin içine değişik boyut ve renklerdeki taşlardan biraz büyüklerinin seçerek doldurun. En üstünde çıkıntı kalmasın, çünkü en üste bir sehpa camı koyduk mu otantik sehpamız hazır.

Çitlerinize Renk Katın

Çitleriniz hem komşunuzla sınır olsun hem de bir çiçeklik. Öncelikle çitlerinizi sıra sıra yeşil, mavi ve gri tonları gibi istediğiniz renge boyayarak ise başlayın. Daha sonra satın aldığınız plastik olukları yaklaşık 50 cm aralıklarla kesin ve çitlere farklı yüksekliklerde sabitleyin. Bu olukların içine toprak doldurarak çiçek ektiniz mi rengârenk çitiniz hazır.

Çok Amaçlı Tezgâh

Satın aldığınız portatif bir ahşap tezgâhı bahçenize yerleştirerek, bahçede kullandığınız eşyaları koyabilirsiniz.

İstanbul Bahçe ve Peyzaj Fiyatları Hakkında

İstanbul Bahçe ve Peyzaj fiyatları ve en uygun günlük İstanbul Bahçe ve Peyzaj şirketleri, firmaları burada.

İstanbul şehrinin tüm ilçe ve mahallelerine Bahçe ve Peyzaj hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Fatih , Kağıthane , Adalar , Tuzla , Güngören , en çok Bahçe ve Peyzaj hizmeti alan ilçeler arasında başı çekmektedir.

Taner Güler , Gönül Bahçeleri Peyzaj Tasarım &Uygulama Sabiha Akardaş , Ramazan Çamurcu , Kadir Kaplan , ramis coskun , Onur Besk , Babek Hacızade , Algül Dekorasyon , Mehmet Abay , Mehmet Doğan , Kemal Yılmaz , Mesut ÖZTÜRK , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Bahçe ve Peyzaj İstanbul için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, İstanbul ilinde bahçe ve peyzaj hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın.

Fiyatlar; 700 - 15.397 aralığında değişim göstermektedir.

İstanbul Bahçe ve Peyzaj fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan İstanbul Bahçe ve Peyzaj fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.