Beşiktaş Mantolama Fiyatları

Beşiktaş Mantolama Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Taş Yünü Mantoma İşleri

Taş yünü mantolama, ısı izolasyonu kadar ses izolasyonu uygulamalarında da mükemmel sonuçlar veren uygulamalardır. Büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlayan taş yünü mantolama uygulamaları yangına olan direnci ile kullanılan yapıları yangına karşı kuvvetli kılmaktadır. Kullanıcıların bilinçlendirilmesi ile yaygınlaşmaya başlayan taş yünü mantolama işlemi son yıllarda pek çok farklı türde sunuluyor. Beşiktaş apartman mantolama ustası tarafından yapılacak olan işlemler çok daha sağlıklı ve iyi olacaktır.

Evvela taş yünü tanımını yapalım. Taş yünü, elyafta bulunan ısı izolasyon özellikleri ile taşın direncini birleştiren natürel bir üründür. Taş yünü, yapıların yangınlardan savunması, havalandırma borularının sesinin azaltılması, tavan arası odalarının izolasyonu gibi bir hayli uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Taş yünü mantolama, levhaların kuru ve düzgün bir yüzeye çimento bazlı yapıştırıcılar ile yapıştırılarak uygulanır. Yapıştırıcılar, levhaların kenarlarına yakın sürülmelidir ve sürüldükten hemen sonra duvar yüzeyine yapıştırılmalıdır. Uygulandığı binalara bir hayli pozitif tesir katan taş yünü özelliklerini sıralayalım.

Ateşe karşı dayanıklılık: Taş yününün en ehemmiyetli özelliklerinden biri 1000 derece üzerindeki sıcaklığa karşı dayanıklı olmasıdır. Taş yünü yangının başlayıp dağılmasını önleyerek insan hayatı için oldukça güvenli bir üründür.

Isı yalıtımı: Hem soğuk hem de sıcaktan savunan etkili bir yalıtım malzemesidir. Isı iletkenlik değeri son derece düşüktür.

Ses emiciliği: Çapraz geçişli elyaflardan oluşmuş olan taş yününün yapısı ile titreşimleri tamamıyla etkisiz bir hale getirebilmektedir. Taş yünü, içerisinden geçen ses titreşim enerjisini sıcaklığa dönüştürmektedir.

Buhar geçirgenliği: Taş yününün buharı geçirebilme özelliği ile nem binanın içinde kalmaz.

Boyut stabilitesi: Sıcaklık farklılıkları ile taş yününde rastgele bir boyut değişimi olmaz. Kalıcı boyutlara sahiptir.

Su iticiliği: Elyafların su itici özelliği ile su ya da yağmura maruz kalmış olan taş yününün iç yüzeyi hiçbir şekilde ıslanmaz. Yani su yalnızca dış yüzeyinde kalır.

Bu özellikler sayesinde birçok kişi tarafından seçenek edilen taş yünü mantolama işlemleri; endüstriyel uygulama, teras çatılar, dış cephe sistemleri, , iç duvarlar, inşaatlarda yangın güvenliği ve endüstri yalıtımı gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Beşiktaş mantolama işleri özellikle taş yünü mantolama konusunda son derece profesyonellik isteyen bir uygulamadır. Bu nedenle kesinlikle işini en iyi şekilde yapacak olan Beşiktaş mantolama ustası tercih edilmelidir.

Eğer Beşiktaş ilçesinde aradığın kadar iyi bir usta bulamıyorsan senin de Ustamgeliyor.com’a gelme vaktin gelmiş demektir. Beşiktaş dış cephe mantolama konusunda en iyi ustaların yer aldığı Ustamgeliyor.com’a üye ol ve bu ustalar ile çalışma fırsatını kaçırma. Beşiktaş bina mantolama ustası arıyorsan hemen talebini oluştur ve pek çok farklı teklif al.

Beşiktaş Mantolama Fiyatları Hakkında

İstanbul Beşiktaş Mantolama fiyatları ve en uygun günlük İstanbul Beşiktaş Mantolama şirketleri, firmaları burada.

İstanbul şehrinin Beşiktaş başta olmak üzere tüm ilçe ve mahallelerine Mantolama hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Abbasağa Mah , Cihannüma Mah , Sinanpaşa Mah , Akat Mah , Arnavutköy Mah , Kuruçeşme Mah , Bebek Mah , Etiler Mah , Balmumcu Mah , Dikilitaş Mah , Gayrettepe Mah , Yıldız Mah , Kültür Mah , Levazım Mah , Nisbetiye Mah , Ulus Mah , Konaklar Mah , Levent Mah , Mecidiye Mah , Ortaköy Mah , Muradiye Mah , Türkali Mah , Vişnezade Mah , en çok Mantolama hizmeti alan mahalleler arasında başı çekmektedir.

Abdulbahri GÜZEL , Egemen Ekber , Tekin Sucur , Muhammet Daşdemir , Cemil ÖRKÜN , Erdoğan Barış , Cavak Mimarlık , Nihat Tencere , Ömer Önel , Adem Öztürk , Büşra Kandemir , mahmut kartal , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Mantolama Beşiktaş için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, Beşiktaş ilçesinde Mantolama hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın. Fiyatlar; 512 - 23.319 aralığında değişim göstermektedir.

Beşiktaş Mantolama fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan Beşiktaş Mantolama fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mantolama

Mantolama Fiyatları

512
2.522
23.319

Genel olarak bu iş için 512 - 23.319 arası ödeme yapılmaktadır.