İstanbul Mantolama Fiyatları

İstanbul Mantolama Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Mantolama hakkında

Mantolama Nedir?

İstanbul mantolama sistemi en sık talep alan kategorilemizden biridir. Özellikle kış ayların da eksikliği fazlaca hissedilen mantalamo sistemi, İstanbul mantaloma ustaları ile istediğiniz her zaman mantplama işleminizi yaptırabilirsiniz.

İstanbul mantolama; mantolamanın avantajları nelerdir?

Bu sistem binayı dışarıdan bir manto gibi sarar. Bu nedenle sıcaklık farkında dolayı oluşacak çatlakların önlenmesini sağlar.

Binalardaki mantolama sayesinde ısı ve su yalıtımı sağlanır.

Binalardaki ısı kaybına engel olur.

Binayı koruyarak binanın ömrünü uzatır.

Mantolama Zorunlu Mudur?

2011 yılında çıkarılan kanunla yeni yapılacak binalarda 1 Ocak 2011’ den itibaren Enerji Kimlik Belgesi çıkarmak zorunda olacaktır. Bu da mantolama yaptırmak zorunlu mu? Sorusuna evet cevabını vermemizi sağlar. Enerji Kimlik Belgesi de mantolamanın yapıldığı binalar için verilmektedir.  Ayrıca tüm mevcut binalar 1 Ocak 2020 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesi almak zorunluluğundadır. Bu şekilde, yakın zaman içerisinde tüm binalar, dış cephe yatılımı yapmak zorunluluğu içerisinde bu görevi gerçekleştirecektir.

 

İstanbul mantolama fiyatları

İstanbul mantolama fiyatları konusunda sorulan sorulara ortalama bir cevap verecek olursak 700 TL ile 2.300 TL arasında değişim göstermektedir. Uygulanan mantolama işlemleri ile birlikte ısı, ses, su, yangın ve tesisat yalıtımları yapılabilmektedir. İç cephe mantolamaları yapıların ısısını korumak için yapılan uygulamalardır. Bu uygulamalar sayesinde tasarruflar elde edilebilmektedir. Binaların dış bölgesinden mantolama işlemlerinin yapılamaması halinde tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dış cephe mantolama sadece ısı değil, ses yalıtımını da sağlamaktadır. Dış cephe mantolama fiyat, 500 metrekare üstü binalar için metrekare birim fiyat için uygulanan ücret 30 – 45 TL arasına değişir. 

İstanbul Mantolama Fiyatları Hakkında

İstanbul Mantolama fiyatları ve en uygun günlük İstanbul Mantolama şirketleri, firmaları burada.

İstanbul şehrinin tüm ilçe ve mahallelerine Mantolama hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Bahçelievler , Çekmeköy , Adalar , Gaziosmanpaşa , Arnavutköy , en çok Mantolama hizmeti alan ilçeler arasında başı çekmektedir.

Kadir Kaplan , Harun Çakmak , HÜSEYİN ÇAKMAK , Algül Dekorasyon , Murat KIZIL , Cüneyt Özcan , Kemal Yılmaz , MUHAMMED ENES TÜRKMEN , Reşat Kesik , Kadri AKTAŞ , Ahmet Özgür , muttalip erbaş , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Mantolama İstanbul için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, İstanbul ilinde mantolama hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın.

Fiyatlar; 488 - 24.356 aralığında değişim göstermektedir.

İstanbul Mantolama fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan İstanbul Mantolama fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mantolama

Mantolama Fiyatları

488
2.469
24.356

Genel olarak bu iş için 488 - 24.356 arası ödeme yapılmaktadır.