Kağıthane Mantolama Fiyatları

Kağıthane Mantolama Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Dış Cephe Isı Yalıtım Uygulaması

 

1. Uygulama Yüzeyinin Hazırlığı

·         Bu uygulamaya başlarken öncelikle yapılması gereken ilk şey uygulama yapılacak yüzeyin mekanik sağlamlığını ve uygulamaya uygunluğunu kontrol etmektir. Yeni yapılarda duvarların dış yüzeylerini basınçlı su ile temizlemek gerekir. Eski yapılarda ise; toz, yağ, harç kalıntıları veya bunlara benzer parçacıklar var ise arındırma yapılmalıdır.

·         Dış cephelere yapılan ısı yalıtım uygulaması, yüzeyin ve ortam sıcaklığının 5 derece üzerinde ve 30 derece altında olduğu koşullarda gerçekleştirilmelidir.

·         Eski yapılarda uygulama yüzeyinin üzerinde olabilecek sıva, kabarma ve çatlaklar kazınıp gereken kısımların tamiratı yüzey yapısına uygun şekil ve kalınlıkta tamir harcı ile yapılmalıdır.

2. Subasman Profilinin Montajı

·         Yalıtım sistemini darbe, zemin rutubeti gibi etkilere karşı korumak için yerden en az 30 cm yukarıda, bina çevresini saracak biçimde subasman profilleri montajı yapılması ihtiyacı vardır.

·         Binanın ihtiyaç duyduğu ısı yalıtım performansına göre belirlenmiş yalıtım levhalarının kalınlığına göre belirleme yapılır.

·         Subasman profillerinin, uygulama yüzeyine uygun tespit elemanları ile sabitlenmesi gerekir. Köşe noktalarındaki uç kısımların 45o açıyla kesilip kesilen bu uçlar arasında minimum 1 mm mesafe bırakılarak birbirlerine sabitleme gerçekleştirilmelidir.

İstanbul’da ikamet ediyorsan Kağıthane mantolama firmaları içinde sana en uygun Kağıthane bina mantolama işleri için Kağıthane dış cephe mantolama ustası seni ustamgeliyor.com sitesinde bekliyor.

3. Isı Yalıtım Levhası Yapıştırma Harcının Hazırlanıp Levhaların Yapıştırılması İşlemi

·         Uygulanacak olan yüzeyin düzgünlüğüne göre polimer-çimento esaslı ısı yalıtım levhası yapıştırma harcı uygulaması yapılır. Bunun iki yöntemi vardır:

Yüzey eğrilikleri olan parçalar için: noktasal öbek ve kenarlar boyunca kullanılan şerit yöntemi

Düz yüzeyler için: taraklı mala uygulaması.

·         Isı yalıtım levhaları, uzun kenarı yatay biçimde yerleşecek şekilde subasman profili üzerine aşağıdan yukarıya doğru yerleştirilmiş olmalıdır. En iyi teması sağlamak ve yüzeydeki seviye değişikliklerini önlemek için yapıştırılan levhalar, mastar yardımıyla gönyeye alınabilir.

·         Isı yalıtım levhaları, birbirlerine yarım levha uzunluğunda olup aralarında boşluk kalmayacak şekilde döşeme yapılmalı ve yapının köşeli kısımlarında da şaşırtmalı uygulama devam ettirilmelidir.

·         Isı yalıtım levhalarının yerleşimi yapılırken yapıştırma harcının, levhalar arası birleşim boşluklarına sızmamasına dikkat edilmesi önemlidir.

·         Pencere, kapı, gibi cephe açıklıklarının köşelerinde yalıtım levhaları köşelere bir bütün olarak konulmalıdır. Üzerlerinde boşluk ebadına göre diş açımı yapmak önem taşımaktadır.

·         Uygulama esnasında yüzey düzgünlüğü sürekli kontrol altında tutulmalıdır.

Kağıthane dış cephe mantolama ve Kağıthane dış cephe yalıtım fiyatları için hemen ustamgeliyor.com sitesine gir ve teklif al.

Kağıthane Mantolama Fiyatları Hakkında

İstanbul Kağıthane Mantolama fiyatları ve en uygun günlük İstanbul Kağıthane Mantolama şirketleri, firmaları burada.

İstanbul şehrinin Kağıthane başta olmak üzere tüm ilçe ve mahallelerine Mantolama hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Çağlayan Mah , Hürriyet Mah , Çeliktepe Mah , Ortabayır Mah , Gültepe Mah , Harmantepe Mah , Telsizler Mah , Yahya Kemal Mah , Gürsel Mah , Mehmet Akif Ersoy Mah , Talatpaşa Mah , Hamidiye Mah , Merkez Mah , Nurtepe Mah , Seyrantepe Mah , Yeşilce Mah , Emniyet Evleri Mah , Sultan Selim Mah , Şirintepe Mah , en çok Mantolama hizmeti alan mahalleler arasında başı çekmektedir.

Cemiyet Zan , Erkan Karademir , Osman Gezer , Uğur Ustaer , Mehmet Yoluk , isa inci , Fettah Çelik , Ergül Erdinç , muhammed çelik , Hasan Kaplan , Şahin Yurttapan , Mehmet Zirek , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Mantolama Kağıthane için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, Kağıthane ilçesinde Mantolama hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın. Fiyatlar; 532 - 24.738 aralığında değişim göstermektedir.

Kağıthane Mantolama fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan Kağıthane Mantolama fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mantolama

Mantolama Fiyatları

532
2.561
24.738

Genel olarak bu iş için 532 - 24.738 arası ödeme yapılmaktadır.