Konya Tesisat Fiyatları

Konya Tesisat Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Tesisat Borularının Mekanik Drenajla Temizlenmesi

Her evde karşılaşılan problemlerden bir tanesi de tesisat borularının tıkanmasıdır. Boruların doğru ve dikkatli bir şekilde temizlenmesi, çok daha pahalı ve uğraştırıcı olan tıkanma sorununu önleyebilecek etkenlerden bir tanesidir. Su borularını bu konuda uzman olan Konya tesisat ustalarına temizletebileceğin gibi eğer biraz kirlenmeyi dert etmiyorsan kendin de temizleyebilir ve paradan tasarruf sağlayabilirsin. Ancak profesyoneller bırakmak çok daha iyi olacaktır. Eğer yine de ben kendim yapmak istiyorum diyorsan ihtiyacın olan malzemeler;

Konya tesisat ustası arıyorsan hemen Ustamgeliyor.com’a gel.

  • Kanal kilidi
  • Mekanik drenaj burgusu
  • Metal davul burgu
  • Kalın lastik eldiven
  • Plastik J-kanca
  • Kimyasal drenaj temizleyici

Ustamgeliyor.com üyesi tesisat firması Konya ilindeki en iyi firmalar arasından seçilir.

Peki, mekanik drenaj temizleme işlemi nasıl yapılır?

Boruların hangisinde tıkanıklığın yaşandığı gözlemlenerek tıkanmanın yerin belirlenmelidir. Eğer banyodaki tüm su boruları tıkandıysa, banyodaki bu tıkanmanın sebebinin tesisat olduğunu gösterir.

Benzer bir şekilde eğer evdeki tüm borularda tıkanma sorunu yaşanıyorsa, bu da ana hattan kaynaklanmaktadır. Eğer tek bir boruda tıkanıklık varsa, tıkanma çok yüksek ihtimalle drenajın diğer borular ile kesişmiş olduğu bölgededir.

Nalburdan manuel ya da mekanik bir drenaj burgu alın. Manuel ve mekanik drenaj burgu arasındaki temel farklılık ise birisinin insan gücü ile diğerinin ise elektrikli motor gücü ile çalışmasıdır.

Bir çift kanal kilidi ile, tıkanıklığa en fazla yakın olan su borusu açılmalıdır.

Burgu kanala olabildiği kadar derinlemesine kadar sokulmalıdır. Eğer mekanik burgu kullanılıyorsa makine açılmalı ya da  metal davul arka bölümünde yer alan kol çekilerek işleme başlanmalı.

Burgu yavaşça kanaldan aşağıya doğru indirilir. Bu işlem gir çık şeklinde birkaç kez tekrarlanır ve suyun boşaltımı sağlanır.

10 dakikalık bir süre boyunca atık kanalının giriş bölümünde sıcak su dökülür ve tüm kalıntıların temizlenmesi sağlanır. Eğer su borudan akı gidiyorsa işlem sona ermiştir. Ancak gitmiyorsa, yeniden işlemlerin tekrarlanması gerekir.

Konya tesisatçı fiyatları hakkında herhangi bir bilgin olmasa da artık bunu hiç dert etmene gerek yok. Hemen Ustamgeliyor.com’a üye ol talep oluştur ve Konya tesisatçı teklif al.

Konya Tesisat Fiyatları Hakkında

Konya Tesisat fiyatları ve en uygun günlük Konya Tesisat şirketleri, firmaları burada.

Konya şehrinin tüm ilçe ve mahallelerine Tesisat hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Derbent , Sarayönü , Derebucak , Kadınhanı , Hadim , en çok Tesisat hizmeti alan ilçeler arasında başı çekmektedir.

Hasan Toz , Mehmet Kasalak , Yunus Barış , Ümit Durna , Muhammet Ali Türkmen , Ahmet Şamcı , Sami Ergün , GÖKHAN ÇAKICI , Abdulkadir Şahin , Mustafa Tanoğlu , Orhan Barut , Resul SELAM , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Tesisat Konya için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, Konya ilinde tesisat hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın.

Fiyatlar; 328 - 5.570 aralığında değişim göstermektedir.

Konya Tesisat fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan Konya Tesisat fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.