En Uygun Ankara Tesisat Fiyatları

En Popüler Ustalarımız

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Ankara Tesisat Fiyatları Hakkında

Ankara tesisat işleri konusunda çalışabileceğin pek çok başarılı usta var. Ankara tesisat ustası konusunda en iyi ustaları Ustamgeliyor.com’da bulabilirsin. Peki, Ankara tesisat, sıhhi su tesisatı konusunda nelere dikkat etmek gerekir?

  • Kullanılacak olan boru tipinin üretici firma tarafından belirlenen imalat ve montaj kurallarına göre uygulanması gerekir.
  • Bağlama elemanları ve boru kelepçeleri, boru ekseni duvardan 3 veya 4 cm’yi geçmeyeceği şekilde monte edilmelidir.
  • Yatay temiz su boruları sayaca %1 eğimli olmalıdır.
  • Sızdırmazlık için teflon bant kullanılmalıdır.

Bina dışına döşenecek olan su boruları donma riskine karşı 60 santimetre derinliğe döşenmelidir. Araç trafiğinin yoğun olduğu Ankara tesisat işlerinde boruların dayanımı yüksek olmalı. Soğuk ve sıcak su boruları aynı anda döşendiğinde bakış yönüne göre sıcak su borusu solda, soğuk su borusu sağda, yatay döşemedi ise sıcak su borusu üstte ve soğuk su borusu altta olmalı. Döşeme işlemi sonrasında ise gerekli kontroller ve testler yapılmalıdır.

Ankara tesisat işleri konusunda su tesisatı ve daha pek çok konuda sorununu Ustamgeliyor.com ile çözebilir. En iyi Ankara tesisat ustası ile çalışmak senin de hakkın. Hemen üye ol ve Ankara tesisat işlerini kolayca yoluna koy. Üye olduktan sonra iş talep formunu oluşturman yeterlidir. Senin bu talebine en iyi ustalar teklif sunacak ve sen istediğin bir tanesi ile çalışabilirsin.