Oto Döşeme Fiyatları

Oto Döşeme Nedir?

Oto Döşeme Nedir? Nasıl Yapılır?

Bir otomobilde hiçbir detay tesadüf değildir. Sürüş güvenliği ve konforun sağlanması en başta gelir. Bu detaylardan biri de oto döşeme işlemleridir. Hem görünümde muhteşemliği hem de konforda rahatlığı döşemeler sağlar. Oto döşeme koltuklar dışında araç içerisindeki tüm tekstil ve kaplamaları da içerir.  Oto döşeme yaptıracağın ya da ikinci el araba alacağın zaman tavan, direksiyon, kapı, ön konsol ve zemin bölümlerini de incelemen gerekir. Bu bölümler aracın tasarımı ile uyumlu olmalıdır.

Oto Döşemede Kullanılması Gereken Malzemeler

  • Özellikle oto koltuk döşeme yapımında kullanılan malzemeler kolay temizlenebilen olmalıdır. Olası leke ve izlerin kalması önlenmelidir.
  • Güvenlik açısından dolayı yangına dayanıklı malzemeler seçilmelidir. Olası kaza durumlarında can güvenliği için en dikkat edilmesi gerekilen noktadır.
  • Uzun seyahatlerde ve trafik olduğu zamanlarda rahat bir yolculuk geçirmek için terletmeyen kumaşlar seçilmelidir.
  • Doğru desen ve renk seçimi ile aracın daha yeni ve çekici görünmesi sağlanmalıdır.

Sen de ustamgeliyor.com’a üye olarak en kaliteli ve en uygun oto döşeme fiyatları için hemen talep oluştur!

Oto Koltuk Tamiri Nasıl Yapılır?

Herkesin başına gelebilecek sorunlardan bir tanesi de aracın koltuğunda yırtıkların, sökülmelerin ve kumaş deformelerinin meydana gelmesidir. Parçalı koltuk döşemelerinde zarar gören kumaşın aynısı bulunursa işler daha kolay ilerler. Zarar gören kumaş yerinden sökülür ve yerine yenisi dikilir. Dikiş yerlerinde olan sökülmeler C şeklinde iğne kullanılarak rahatlıkla tamir edilebilinir. 

Bazı koltuk döşemeleri kumaşı yapısından dolayı bilinen tamir yöntemiyle onarılamaz. Bu durumda koltuğun komple döşemelerini değiştirebilir, kılıf takabilir ya da yama yapabiliriz.

Oto döşeme fiyatı kullanılan malzemelere göre farklılık göstermektedir. Uzun seneler boyunca kullanmak istiyorsan maliyeti de o oranla artacaktır. Kötü malzeme seçimleri döşemelerde durmadan bir sorunla karşılaşmana sebep olur. Sen de en iyi ustalar ile çalışmak istiyorsan üye ol ve hemen talep oluştur. Türkiye’nin 81 elinde sunduğu hizmet ile Ustamgeliyor.com her alanda işinin ehli ustalar ile bir tık uzağında. Sana en yakın ustayı bul. İhtiyacın olan her şey ustamgeliyor.com’da. 

 

 

 


 

 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Oto Döşeme Fiyatları Hakkında

Ustamgeliyor'da aracınız için aradığınız her türlü oto döşeme çeşitleri hakkında fiyat tekliflerini kolayca bulabilirsiniz.

Oto Koltuk Döşeme

Sitemizde istediğiniz her türlü konu hakkında olduğu gibi oto döşeme yapan en iyi ustaları dakikalar içinde bulmanıza yardımcı olur. Oto döşemelerinde özellikle derinin tercih edildiği bir çok seçenekler vardır. Ustamgeliyor'da oto koltuk döşeme yapan tüm firmalara bir tık kadar uzaktasınız. İhtiyacınız olan konu hakkında kolayca bilgi almanızı sağlayan sitemiz sayesinde firmalar arasında karşılaştırma yapmanıza yardımcı olmakatdır. Son zamanlar da öncelik genelde deriden yana tercih edilmektedir. Çok uzun kullanımlar için üretilen ve yolcuarın konforunu desteklemek adına oto koltuk döşemeleri önemli bir yer tutar.

Oto Koltuk Tamiri Nasıl Yapılır?

Tercih edilen kumaş ya da deri döşemelere göre oto döşeme fiyatları değişir. Sitemiz sizin yorulmanıza gerek kalmadan bilgi almanızı sağlamaktadır. Aracınızda özellikle sigara yanıklarına karşı oto koltuk tamiri nasıl yapılır diye düşünerek zamanınızı harcamanıza gerek yoktur. Sitemizde işinin ehli en iyi ustalar ile iletişime geçebilirsiniz. Kumaş ya da deri kesinlikle en iyi şekilde tamiri yapılır. Çok kısa bir süre içinde yapılan tamir çok uzun zaman dayanmaktadır. Zaman içinde eskiyen tüm döşemelerin değişiminde kullanılan malzemelere göre en uygun oto döşeme fiyatı sitemizden öğrenir ve en uygun olanı seçersiniz. Sitemiz sizlerin bütçelerine asla etki etmeyecek fiyatları almanıza yardımcı olur.

Diğer Önemli Hİzmetlerimiz

Oto Döşeme

Oto Döşeme Fiyatları

75
190
4.550

Genel olarak bu iş için 75 - 4.550 arası ödeme yapılmaktadır.