Oto Cam Filmi Fiyatları

Oto Cam Filmi Nedir?

Oto Cam Filmi Nedir? Nasıl Yapılır?

Araçlara uygulanan oto cam filmi hepimiz tarafından bilinir. Kolay ve zahmetsiz olan bir işlemdir. Hem faydaları yüksek hem de cam filmi kaplama fiyatları sağladığı faydaları bakımından oldukça ekonomiktir. Tercih sebebinin ilk sırasında araçların görünümünü değiştirmek olsa da en önemli faydası güneşten ışınlarından ve yakıcı sıcaklığından korunmak oluyor.

Oto cam filmi ana malzemeleri polyesterdir.  Işık geçirgenliğine sahip, yalıtım ve güvenlik malzemesidir. Ortalama beş katmandan oluşmaktadır. Bunlar yapışkanlık özelliğini kazandıran, UV koruma,  renklendirme, çizilmezlik ve koruma katmanıdır. Bu katmanlar markaya ve kullanım amacına göre değişiklik gösterirler.

Sağlıklı bir bilgi için ustamgeliyor.com’dan teklif al ve ustalarla iletişime geç;!

Her ne kadar periyodik araç muayenelerinde kusur olarak dile getirilse de çok koyu olmayan ve sürüş güvenliğini tehlikeye sokmayan renge sahip filmler, muayenelerden sorun yaşamadan geçmektedir.  3 ton film bulunur. Bunlar;

  • Güvenlik Filmleri
  • Non Reflekte Serisi
  • High Performance Serisi’dir.

Oto Cam Filminin Faydaları

  • UV ışınları yüksek dozda ve uzun süre maruz kalındığında insan cildi için zararlıdır. Uygun nitelikte cam filmler UV ışınlarını engelleme özelliğine sahiptirler.
  • İklim olarak sıcak bir bölgede yaşıyorsan aracında klima kullanımı da fazladır. Klima gücünü motordan aldığı için motorun daha fazla yakıt kullanmasına sebep olur. Cam filmin ısı yalıtımı sayesinde klimayı yüksek derecede çalıştırmak zorunda kalmazsın. Bu sayede tasarruf yapmış olursun.  
  • Özellikle yaz aylarında araç park halindeyken çok ısınır. Araca bindiğin zaman sıcaklıktan kaynaklı kötü bir hava oluşur. Bunun yanında döşemeler, direksiyon ve vites ateş gibidir. Cam film aracının içinin ısınmasını engeller ve klima çalıştırdığında daha hızlı reaksiyon almanı sağlar.
  • Cam film kaza anında camın ufalanıp parçalanmasını engeller. Koruyucu tabaka görevini üstlenir ve cam kaynaklı yaralanmaların önüne geçer.

Cam film dışında oto boya koruma filmi de vardır. Boya yüzeyindeki tahribatı önleyerek ileri bir zamanda masraf oluşmasını engeller. Boyayı güneş ışınlarından korur ve otomobilin orijinal görüntüsünün değişmesini engeller.

Oto cam filmi fiyat bilgileri için sen de ustamgeliyor.com’a hemen üye ol!

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Oto Cam Filmi Fiyatları Hakkında

Ustamgeliyorda her marka ve model araçlar için oto cam filmi uygulaması hakkında ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Oto Boya Koruma Ürünleri

Aracınız için her zaman daha iyisinin olmasını istersiniz. Bu sebeple sitemizde size en uygun olan firmaları çok kolay bulmanızı sağlıyor. Ustamgeliyorda bir tık yapmanız ile her türlü ürünlerin satışını yapan firmaları bulmanız mümkün olur. Çok fazla oto boya koruma ürünleri bulunan firmalar vardır. Yapmanız gereken tek şey sitemizde bulunan firmalar arasında en uygun olanı seçmenizdir. Ayrıca arabanın içinde kullnamak için gerek zevk için olsun gerekse ihtiyaç için olsun araba içi aksesuar çeşitleri bulunmaktadır. Bu aksesuarları en uygun şekilde satan tüm firmalardan teklif isteyebilirsiniz.

Araç ve Direksiyon Deri Kaplama

Severek aldığınız aracınızın direksiyonu zaman içinde yıpranma gösterebilir ya da zevk için değiştirmek isteyebilirsiniz. Hayal kırıklığı yaşamamanız için Ustamgeliyor en doğru firmaları bularak sizlere yardımcı olacaktır. Deri direksiyon kaplama yapan firmalar içinde karşılaştırma yaparak sizin için en doğru adrese gitmenizi sitemiz sağlayacaktır. Rahat bir kullanım sunar sizlere. Son zamanlarda çok fazla tercih edilen bir araç ürünüdür. Ayrıca sitemizde çok daha kaliteli hizmetleri veren firmalar içinde teklif alarak bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Günümüzde bazı kesimin kullanım yönünden de rahat olduğu araç deri döşemeyi tercih ettiği fakat çok iyi bir araştırma yapmak gerekir. Ustamgeliyor.com ile en doğru bilgilere sahip olabilirsiniz.

Sıklıkla talep gören diğer hizmet sayfalarımız

Oto Cam Filmi

Oto Cam Filmi Fiyatları

55
120
220

Genel olarak bu iş için 55 - 220 arası ödeme yapılmaktadır.