Oto Boya Koruma Fiyatları

Oto Boya Koruma Nedir?

Oto Boya Koruma Nedir? Nasıl Yapılır?

Aracın boyasını koruyarak hem güzel görünüm yakalamak hem de olası masraflardan kaçınmak için oto boya koruma yaptırılır. Kuş pisliği, araç reçinesi gibi maddelerin araca erken zamanda zarar vermemesi için oluşturulmuş bir işlemdir. Boya koruması olmayan araçlarda bir gün sonra boyada yanmalar meydana gelir. Bu yanmalar zamanla araçta zarar görmüş bölgelerin paslanmasına yol açar. Fakat oto boya koruma yaptırırsan pislikler tahribata sebep olmadan müdahale edilebilecek zamana da sahip olursun. Araçta boya koruma yoksa ağaç altında gölgede bırakmak yerine güneşte bırakman daha faydalı olacaktır. Güneş zamanla hasara yol açarken, reçine yüzeye yapıştıktan bir gün sonrasında zarar vermeye başlar.

Araç boya koruma nasıl yapılır?

Boyanın üzerine boya koruma ürünü ile katman oluşturulur. Wax ürünü hem elle hem de cila makinesi ile uygulanabilir. Aracın üstü iyice temizlenir. Hiçbir kirin üzerinde kalmaması gerekmektedir. Daha sonrasında wax ürün boya üzerine sürülür. Ardından ince bir tabaka halinde, yağlıyormuş gibi yayılma işlemi yapılır. Malzeme iyice kuruduktan sonra mikro fiber bez ile dairesel hareketlerle silinir.

Sen de ustamgeliyor.com ile en iyi ustayı bulabilir araç boya koruma fiyatları hakkında bilgi bilgi sahibi olabilirsin!

Araç boya koruma seramik kaplama sayesinde aracın boyalarında zamanla oluşacak zararlar engellenir. Yüzeydeki gözeneklerin her birine nüfuz eder. Araçta oluşacak renk atmaları ve aşınmaları önler. Seramik kaplama yapıldıktan sonra başka bakım ve uygulamalara gerek duyulmaz. Çünkü araca sahip olunan süre boyunca korumasını devam ettirir. Ayrıca seramik kaplamalarda aşınma, sararma, çatlama görülmemesi de büyük tercih sebebi olur. Özellikle de sıfır araç boya koruma işlemi düşünüyorsan tercih edebileceğin bir sistem.

Ustamgeliyor.com, Türkiye’nin 81 ilinde verdiği hizmet sayesinde her zaman bir tık uzağında. En iyi ustalar ile çalışmak için yapacağın işlem çok kolay. Sen de hemen üye ol ve talep formunu oluştur. Sonrasında gelecek teklifleri bekle. Ustaların profillerini incele ve tercihini yap. Eğer “ben ustayım!” diyorsan hemen üye ol ve kazanmaya başla. En iyi ustalar arasında sen de bir yer edin.

 

 


 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Oto Boya Koruma Fiyatları Hakkında

Aradığınız tüm araç boya koruma hakkında bilgileri Ustamgeliyorda en kolay bir şekilde bulmanızı sağlıyor.

Araç Boya Koruma Nasıl Yapılır?

Sitemiz sizlere en iyi şekilde hizmet veren firmaları, işinin ehli ustaları tek tek aramadan çok kolay ulaşmanıza en büyük yardımcıdır. Pasta cila yapılan araçların temiz bir yere aynı şekilde tekrar cila uygulaması yapılmasıdır. Sitemiz  araç boya koruma servislerine ve en iyi ustalara anında ulaşmanızı sağlayacaktır. Ustamgeliyor tarafından belirleyeceğiniz çok sayıda servislerde teklif alabilirsiniz. Daha sonra bu servisler arasında karşılaştırma yaparak size en uygun olanını seçebilirsiniz. Araç boya korumada da çeşitli kampanyalar yapılmaktadır. Bu kampanyalardan da sitemiz aracılığı ile çok rahat haberdar olabilirsiniz. Araç boya koruma fiyatları genel anlamda KDV dahil 475 lira olacağı yere kampanya ile 199 liraya kadar düşmektedir. Her bütçeye uygun kampanyaları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sıfır Araç Boya ve Seramik Koruma

Aracınızın boyasının en uzun dayandığı zaman ilk sıfır olduğu zamandır. Sitemiz de firmaların içinde seçim yaparken bir önceki müşterilerin yaptığı yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca sıfır araç boya koruma ile ilgilen ve teklif veren firmaların arasında seçimi sitemiz sayesinde yapabilirsiniz. Araçların boyasını bütün kötü etkenlerden korumak için tasarlanan araç boya koruma seramik son zamanlarda bir seçenek değil de bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu sebeble ihtiyaç olan bu durumda Ustamgeliyorda hemen en doğtu firmayı bulabiliriz. 

Sıklıkla talep gören diğer hizmet sayfalarımız

Oto Boya Koruma

Oto Boya Koruma Fiyatları

110
450
950

Genel olarak bu iş için 110 - 950 arası ödeme yapılmaktadır.