Ustamgeliyor Nasıl Çalışır?


İhtiyacını Belirt

Ustamgeliyor.com’a ihtiyacını oldukça kolay bir şekilde anlatabilmen mümkündür! Güvenli bir şekilde hizmet arayabilir işlerini yaptırabilirsin!

 • Ana sayfamızda yer alan arama çubuğu aracılığı ile en uygun ve güvenilir sitelere oldukça hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. Arama motoru ile aradığın hizmete çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsin.
 • Sitemizde yer alan hizmet talep formunu doldurmak ile işe başlamalısın. Bu formda ihtiyacın olan Nakliyat ve Yapı işleri gibi onlarca alandan sana en uygun kategoriyi seçebilir ve formu doldurabilirsin. Sistemimiz sen formu doldururken işini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır.
 • En iyi Usta emin ol Ustamgeliyor.com’da. Bu Ustalara ulaşabilmek için yapman gereken şeylerden bir diğeri ise bilgilerini doğru bir şekilde girmen olacaktır. Bu şekilde ihtiyacını en kolay şekilde karşılayabilecek sana en yakın olan ustalar sana çok daha kolay bir şekilde ulaşabilecektir.

Formlarımızı doldururken resimler ekleyebilir, ihtiyacın olan hizmete ilişkin tüm verileri belirtebilirsin. Bu şekilde teklif alma işleminde çok daha sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsin. Keşif derdi olmadan 24 saat içinde birçok teklif alabilmen mümkün olacaktır. Üstelik tüm bunları yaparken oldukça kısa zaman harcayacaksın. Türkiye’nin en iyi ustaları ile siz değerli müşterilerin hayal gücü artık bir araya geliyor. Ustamgeliyor ve Dertler bitiyor sloganı ile çıktığımız bu yolda ürettiğimiz çözümler ile sizleri anlıyor ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz.

Güvenli ve Size Özel Çözümler

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. Senden aldığımız bilgileri Usta performans puan’ı en yüksek olan olan ustalardan başlayarak iletiyoruz. Böylelikle en kaliteli hizmeti müşteriye ulaştırmayı amaç ediniyoruz. Bilgilerin ve işlerin yüksek güvenlikle sistemimizde saklanmaktadır. Sana teklif verme şansına sahip olmayan hiçbir usta iletişim bilgilerini göremez. Sen de ustalar sana teklif vermeden onların bilgilerine ulaşamazsın. Böylelikle bilgi güvenliğin de en üst seviyede sağlanmış olmaktadır.

Ustamgeliyor.com olarak Türkiye’deki hizmet sektörünün profesyonelleşmesi yolundaki en büyük adımı atıyoruz. Ustamgeliyor.com aracılığı ile yapacağın tüm işlemler ücretsizdir. Hem güvenli, hem güvenceli, Hem de kaliteli hizmet seni bekliyor!

Birçok Teklif Al

Yapacağın işler için Teklif Almak çok Kolay!

Ustamgeliyor.com aracılığı ile kısa sürede işini halledecek, kalifiye ustalarımızdan 5’inden teklif alabilir!

 • Evden Eve Nakliyat, İnşaat, Tadilat... Ne yapmayı hayal edersen et Ustamgeliyor.com yanında. Tek bir formu doldurarak tam 50.000 Ustaya ulaşabileceğini biliyor musun?
 • Formu doldurmak sana hem zamandan, hem de paradan tasarruf ettirecektir. Formu doldurduktan sonra sana en yakın ve en yüksek Usta puanına sahip olan ustalara haber vererek işe başlıyoruz.
 • Formda verdiğin detaylı bilgiler ustalarımız tarafından detaylı olarak incelenmektedir. Ardından bu işi senden alabilmek için sana en uygun fiyatı sunacaktır. Ustalarımız senden bu işi almak için rekabet halinde oldukları için bu işten en çok sen karlı çıkacaksın. Hem işini yapacak bir ustaya kavuşacaksın, hem de en iyi ustalardan teklifini almış olacaksın.
 • Bu teklifler arasından en iyisini seçmek için yapabileceğin birçok şey var. Bunların içinde elbette Usta profilini ziyaret etmek senin ilk işin olacaktır. Bu profilleri detaylı olarak incelediğin zaman ustaların işlerini görebilir ve senin işin ile ustaların yeteneklerini kıyaslayabilirsin.
 • Ustaların daha önceki işlerinden aldığı yorumları okuyabilir yada direk ustalar ile iletişim kurarak doğru işi yapacak usta için karar verebilirsin. İşlerinin sadece senin işin konusunda uzman olan ustalara gittiğini unutma. Bu yüzden hizmet alımına çözüm bulmak senin için çok daha kolay bir hal alacaktır.

Teklifler Geliyor!

Yapı işleri, Mühendislik işleri gibi yüzlerce konuda ustalarımızdan teklif isteyebilirsin. Ustamgeliyor.com olarak hızlı ve güvenilir çözüme ulaşman için çalışıyoruz. Ustamgeliyor.com ustalarında sınır yok!Tek sınır senin hayal gücündür. Bu yüzden sitemizde aradığın işi bulamadın diye üzülme. Aradığım iş listede yok butonu aracılığı ile senin için yeni iş alanları tanımlayabilir ve ustalarımızdan teklif almanı sağlayabiliriz. Tek bir form doldurarak, Ağrı’dan Edirne’ye Usta bulmak senin elindedir. 24 saat içinde 5 teklif toparlayabileceğin gibi aradığın teklifi bulduysan hemen de ustan ile anlaşma şansına sahipsin. Ustamgeliyor ile hizmet sektörü bir daha eskisi gibi olmayacak!

Ustanı Seç

Artık Ustanı Seçebilirsin!

Sana teklif veren ustalarımız arasından birisini seçme sırası geldi. Fiyat ve kalite karşılaştırarak en uygun ustayı tercih edebilirsin.

Ustalarımız arasından senin işin için en uygun olanını seçmek tamamen senin ellerinde. Teklif formunu doldurdun ve 5 farklı teklifi topladın. Ustalarımızı değerlendirmek için birçok farklı kriteri kullanma şansına sahipsin!

Usta Seçerken Nelere dikkat etmeliyim?

 • Ustalarımızı bulundukları bölgelere göre filtreleye bilirsin. Böylece sana çok daha kısa sürede ulaşabilecek olan ustaya yaklaşmış olursun. Ustamgeliyor.com Ustalarımız senin için en iyi ve en hızlı çözümü üretecek ustalar arasından seçilmektedir.
 • İnşaat işleri, Nakliyat gibi konularda özellikle ustaların daha önce yaptığı işleri inceleyebilirsin. Ustalarımız sana teklif sundukları zaman onların işlerini ve bilgilerini görüntüleme şansın doğmaktadır. Burada ustalarımız ile ilgili tecrübe bilgilerine de ulaşman mümkündür.
 • Ustalarımızın diplomalarını ve iş ile ilgili sertifikalarını da Ustamgeliyor.com aracılığı ile görüntüleyebilirsin. Örneğin Sıhhi tesisat konusunda sertifikalarını görüntülediğiniz ustamızı seçebilirsiniz.
 • Sana gelen tekliflerin sistemimizde size en iyi şekilde yanıt verecek olan ustalara gönderildiğini unutmayın. Sana ulaşan teklifler arasında bir diğer değerlendirme başlığı ise elbette işin fiyatı olacaktır. Fiyat ve performans konusunda en uygun usta ile anlaşma hakkına sahipsin.
 • Ustalarımızın referanslarını da sistemde görebilir, konum, tecrübe, fiyat, eğitim gibi birçok konuyu dikkate alarak tercihlerini yapabilirsin ya da sadece ilk gelen iş teklifini de kabul etme hakkına sahipsin. Bu tamamen sana kalmış.

Usta arayışın yine de bitmediyse bunun ile ilgili olarak bizi tekrar bilgilendirebilirsin. Bu tarz durumlarda teklif toplama süreci yeniden başlayacaktır. Sen en doğru ve kaliteli çözümü bulduğun an Ustanı seçebilirsin. Ustamgeliyor.com müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir sisteme sahiptir ve en iyi ustaları müşteriler ile buluşturmaktadır. Türkiye’de hizmet sektörünün çehresini değiştirme yolunda çabalıyor ve müşteri memnuniyetsizliğini bitirmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden usta ile iş yaptıktan sonra da bize süreç ile ilgili bilgi vermen çok önemli. Usta bulma işini oldukça kısa sürede ve ücretsiz olarak tamamlamak ne rahat değil mi?

Değerlendir

Şimdi Sıra Ustayı Değerlendirmede!

Ustalarımız ile çalıştıktan sonra ustalarımızı değerlendirin. Ustamızın Hizmeti ile ilgili görüşlerinizi ve değerlendirmenizi yapın ve puan verin!

Ustamgeliyor.com Ustalarından hizmet aldıktan sonra ustaları değerlendirebilirsin. Böylelikle hem iyi hizmet aldığın Usta için iyi bir referans olabilirsin, hem de gelecekte hizmet almak isteyenler için ustanın hizmetlerinden bahsedebilirsin. Yapacağınız olumlu ya da olumsuz tüm değerlendirmelerin Ustamgeliyor.com yapısı içerisinde değerlendirildiği ve iş akışlarının buna göre belirlendiğini unutmayın. Ustamgeliyor.com kaliteli hizmeti ödüllendiren, kalitesiz hizmeti ise daha iyi koşullara ulaştırmayı hedef edinen bir yapıdır. Müşteri memnuniyeti öncelikli yapımız ile tanışmak size de oldukça hızlı ve etkili çözümler konusunda yardımcı olacaktır. Türkiye’de hizmet sektörü konusunda kurumsallaşmak gerekiyordu, Ustamgeliyor.com bu işe el koydu.

Yalıtım, Nakliyat, Marangoz hizmetleri gibi yüzlerce konuda ustalarımızdan hizmet alabilir ve aldığınız hizmeti değerlendirebilirsiniz.

Neye Göre Değerlendirmeliyim?

Usta değerlendirme konusunda elbette belirli bir kural yoktur. Tamamen sizin öznel bakış açınız ve hizmeti beğenmeniz ile ilgilidir.

 • Örneğin Boya Badana konusunda çalışan bir ustamızı temiz çalıştığı için beğenebilirsiniz. Bu da işe bakış açınızın olumlu bir hale getirebilir. Bir diğer ustamızı işi bitirme hızı nedeni ile diğer kullanıcılara önermeniz mümkündür.
 • Fiyat karşılaşması da yapabileceğinizi unutmayın. Ustalarımız sizlere fiyat sunarken bir yarış içindedir. Fiyat ve kalite performansını da değerlendirme şansına sahipsiniz.

Ustalarımız Türkiye’nin en iyi ustaları arasından seçilen en iyileridir. Ustamgeliyor.com’a üye olmak bir usta için kolay bir süreç değildir. Bu süreçte birçok referans, belge ve form doldurmaları istenmektedir. Bu yüzden size teklif sunan ustaların konusunda en uzman olanlar arasından elenerek seçildiğini unutmayın. Türkiye’de hizmet sektörüne bakış açınızı değiştirmek için olan çabamız ile sizler için en doğru hizmeti bulma yolunda en büyük destekçiniz.

Olası olumsuz durumları da belirttiğiniz takdirde bu yorumlarınız da Usta portföyünde yer alacaktır. Bu yorumlar; olumlu yada olumsuz olsun Usta ve müşteri arasında anlaşma olmadan silinememektedir. Ustamgeliyor.com doğru ustayı, doğru müşteri ile ulaştırmayı amaçlayan ve yüksek kalite standartlarını hedef edinen bir sistemdir.