Ustamgeliyor Nasıl Çalışır?


Profilini Oluştur

Nakliyat ve Yapı işleri gibi yüzlerce işin Ustası Ustamgeliyor.com’da Türkiye’nin her yerinden müşteriler ile buluşuyor. Siz de sitemizde “Usta olmak istiyorum” kısmında üyelik formumuzu doldurarak işleme başlayabilirsiniz. Kısa sürede müşteri temsilcilerimiz sizin ile iletişime geçerek bilgilerinizi teyit edecekler. Ardından siz de profilinizde eksik kalan kısımları doldurarak müşterilerimizden teklifler almaya başlayabilirsiniz.

Profilinizi tam ve eksiksiz bir biçimde doldurmak size birçok avantaj sağlayacaktır. Öncelikle işleriniz konusunda tüm bilgilerinizi ve referanslarınızı göstererek kendinizi ön plana çıkarma şansına sahip olursunuz. Müşteriler teklifleri değerlendirirken sadece fiyat karşılaştırması değil aynı zamanda firmalar arasında referans karşılaştırması da yapabilmektedir. Sitemizde yer alan iş kolları genel olarak ustalık gerektirdiği için müşterilerimizin size güven duyması iş alma şansınızı çok daha yukarılara taşıyacaktır. Yaptığınız işlerde alacağınız olumlu yorumlar sizleri çok daha yukarılara taşıyacak ve bu sayede daha fazla iş ayağınıza gelecek. Bu yüzden profil oluştururken elinizde bulunan sertifika, mesleki eğitim gibi teknik bilgileri de detaylı olarak siteye eklemenizi öneriyoruz.

En iyi Usta emin ol Ustamgeliyor.com’da. Neden Siz de en iyi ustalarımız arasından sıyrılıp başarılı bir kariyer yapma fırsatına sahip olmayasınız? Ustamgeliyor.com’da yerinizi almak için acele edin.

Birinci sınıf bir kariyer fırsatı arıyor fakat mesleğinizi değerlendirecek bir alan bulamıyor musunuz? İşinizi büyütmek istiyor ama yeterli reklam bütçesini ayıramıyor musunuz? Bunların hiçbirine artık ihtiyacınız yok. Ustamgeliyor.com sadece bir iş bulma sitesi değil aynı zamanda önemli bir kariyer aşamasıdır. Sitemizde çalışmaya başlayan birçok ustamız kısa sürede işlerini büyütmeyi başardı bile. Siz de emeğinizi ortaya koyarak ve emeğiniz üzerinden komisyonlar vermeden iş bulmak ve kazanç sağlamak istiyorsanız Ustamgeliyor.com’a hemen üye olun.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Ustamgeliyor.com’un yaygın servis ağı sayesinde siz de işlerinize iş, aşınıza aş katacaksınız. Zaman kazandıran bir sistem olduğu için aynı zamanda size çok daha kolay bir kazanç imkan sunacaktır. Yapmanız gereken çok basit. Profilini aç, işi kap, işini yap, parayı kap! Emeğiniz ve başarınız ile yükseleceğiniz bir gelecek Ustamgeliyor.com’da sizleri bekliyor!

Teklif Ver

Usta olmak zor zanaat! İster Evden Eve Nakliyat yapın, ister inşaat sektöründeki Ustamgeliyor.com ustalarından biri olun ihtiyacınız olan şey müşteri bulmak olacaktır. Ustamgeliyor.com’un size sunduğu en büyük avatajlardan bir tanesi müşterilere çok daha kolay ulaşma fırsatıdır. Bu yüzden Ustamgeliyor.com’u tercih eden ustalardan biri olmak diğer sitelere göre çok daha avantajlıdır. El ilanları ile uğraşmadan, telefonlarda bütün gününüzü ufacık işler için harcamadan birinci sınıf işlere çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İş aramak için artık uğraşmayın. Sitemizde size yakın bir bölgede, uzmanlık alanınıza uygun bir iş olduğu zaman bilgilendirileceksiniz.

İş yaptığınız iş koluna göre müşterilerimiz sizlere sunduğu hizmet taleplerinde detaylı olarak bilgi vermektedir. Bu bilgileri değerlendirerek en iyi teklifleri sunmak ise size kalıyor. İşlerinizi yaptıkça sitemizdeki müşterilerimiz tarafından aldığınız yorumlar sayesinde siz de en iyi ustalarımız arasındaki yerinizi çok daha kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bu da size çok daha fazla iş ve işinizi büyütme fırsatı sunacaktır. Sadece en iyilerin yer aldığı Ustamgeliyor.com ustaları için iş almak çok kolay.

Tadilat, tamirat, bakım, onarım konunuz ne olursa olsun fark yaratmanız ve en iyi teklifleri sunmanız önemlidir. Unutmayın her müşterimiz en düşük fiyata bakmıyor! Bu yüzden yaptığınız işin kalitesi ve hakkınızda yapılan yorumlar çok büyük önem taşımaktadır. En iyi ustalar Ustamgeliyor.com’da yerini alıyor. Birinci sınıf işlerini yaparak kazananlar kulübünde en üst sıralar tırmanıyor.

Size sunulan bir işe teklif verip vermemek ise size kalmış. Fakat ilk teklif verenin her zaman çok daha hızlı bir şekilde müşteri ile iletişime geçtiğini unutmayın ve elinizi çabuk tutun.

Güneş Enerjisi, temizlik, nakliyat artık hepsi Ustamgeliyor.com’un hizmet standartlarına kavuşuyor. Birinci sınıf hizmet sunarak siz de yüz binlerce müşterimizden iş alma şansına sahipsiniz. İşiniz büyüsün ve namınız yürüsün. Ustamgeliyor.com ile reklam vermek, el ilanı bastırmak gibi ek girdiler olmadan iş alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun siz de ustalarımız arasında yer alabilirsiniz. Sadece En iyiler Ustamgeliyor.com’da yer alabilir!Siz de onlardansanız bize katılın!

İşi Sen Kap!

Ustalarımız ulaşan tekliflere müsaitlik oranları doğrultusunda teklif verme hakkına sahiptir. İşi almak için ise sizi rakiplerinizle bir yarış bekliyor. Bu yarışta sizi öne geçirecek birçok faktör bulunmaktadır. Bu faktörler arasında en önemlilerinden bir tanesi kuşkusuz fiyattır. Ustamgeliyor.com sizden herhangi bir komisyon almadığı için siz de fiyat tekliflerinizi sunarken buna göre tekliflerinizi mümkün olduğu kadar düşük tutmaya özen göstermelisiniz. Sonuçta ticaret konusunda Ustamgeliyor.com gibi siteleri ziyaret eden müşterilerin en önemli beklentilerinden bir tanesi düşük fiyat olacaktır.

Düşük fiyat tek başına bir belirleyici değildir. Özellikle Ustalık gerektiren alanlar sitemizde yer aldığı için müşterilerimiz ustalarımıza güven duymayı da tercih edebilirler. Bu da öncelikle refereranslarınız ve eğitim bilgileriniz gibi sizin hakkınızda fikir uyandıran verilerin sitemizde doğru bir şekilde yer almasından geçmektedir. Aksi durumlarda profiliniz boş iken müşteri sizin teklifinizi en uygun olmasına rağmen ciddiye almayabilir.

Ustamgeliyor.com üzerinden yapacağınız tekliflerin süresi de bir diğer önemli unsurdur. Özellikle birçok müşteri kendine sunulan ilk teklifi kabul etme ve işini çabuk bir şekilde halletmek istemektedir. Bu da ustasını henüz ilk teklifte onaylayarak anlaşması ile sonuçlanacak bir aşamadır. Siz de bu yüzden mümkün olduğu kadar elinizi çabuk tutarak müşterilere ilk 1 saat içinde teklif sunmaya özen göstermelisiniz.

Eğer Ustamgeliyor.com’da detaylarımızda yer alan bu tarz ipuçlarını değerlendirirseniz çok daha kolay bir şekilde kariyer yapma fırsatı yakalaya bilirsiniz. İnşaat işleri, Nakliyat, tamirat, tadilat konunuz ne olursa olsun müşteri beklentilerinin aynı zamanda sektörel bazda değiştiğini de unutmayın. Bazı işler uzun vadede düşünülürken bazı işler kısa vadede çözülmesi gereken işlerdir.

Ustamgeliyor.com sayesinde siz de en iyi işlere çok daha kolay bir şekilde ve hiç reklam yapmadan ulaşabilirsiniz. Muhteşem bir kariyer sitemizde sizleri bekliyor. Fırsatları iyi değerlendirmek ve sitemiz içinde yer alan kariyer basamaklarını doğru şekilde çıkmak için sektörünüzü en uygun şekilde bir strateji geliştirmeniz yeterli olacaktır. En iyi işler her zaman en iyi ustaları bulur. Ustamgeliyor.com sayesinde siz de en iyi ustalar arasında yerinizi alın!

Müşteriyi Değerlendir

Usta olarak işini en iyi şekilde tamamladın. Şimdi sıra müşteriyi değerlendirme kısmında. Ustamgeliyor.com’da sadece müşteriler ustaları değerlendirmiyor. Siz de hizmet talebine cevap verdiğiniz müşterimizi işin ardından değerlendirebilirsiniz. Bu değerlendirmede ise kriterler tamamen size kalmış. Ödeme koşulları, iletişim, işin anlatılan standartlarda bir iş olması, ek iş çıkartılıp çıkartılmaması gibi konuları dikkate alarak değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Sizden sonra müşterimiz farklı bir alanda bir hizmet talep ettiğinde ustalarımız sizin yazılarınızı referans olarak sayfalarında görecek ve buna göre teklif verecektir. Ustamgeliyor.com sayesinde hizmet sektörü baştan aşağıya yenileniyor.

Yalıtım, Nakliyat, Marangoz hizmetleri hangi alanda çalışırsanız çalışın müşterilerimizi iş bitiminde değerlendirebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi uslarını bünyesinde barındıran ustamgeliyor.com sayesinde siz de çok daha güvenli bir şekilde çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Teklif sunma aşamasında müşterinin profilinde yer alan olumsuz yorumları değerlendirip teklif sunmaktan vazgeçebilirsiniz. Ustamgeliyor.com ustaları ile müşterileri arasında bir köprü olmayı amaçlamaktadır. Bu ilişkinin iki taraf için de sağlıklı bir şekilde yürümesi için doğru iletişim kanallarının oluşturulması gerekmektedir. Ustamgeliyor.com’un hizmet sektörüne kattığı en büyük artılardan bir tanesi de budur. Siz de birinci sınıf hizmetlerinizi sunarken müşterilerinizden de işinize ve emeğinize saygı duymasını beklemelisiniz. Bu siz değerli ustalarımızın en değerli hakkıdır. Ustamgeliyor.com Ustasını ve müşterisini doğru iletişim kanallarında buluşturan Türkiye’nin örnek kuruluşlarından biridir.