Pendik Mantolama Fiyatları

Pendik Mantolama Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Mantolama Uygulaması Nasıl Yapılır?

Pendik dış cephe mantolama uygulaması yapımında kullanılan yapıştırma harcı, çimento içerdiği durumlarda +5 ile +30 derece sıcaklığa sahip olması en idealidir. Binadaki çanak anten, gider boruları vb uygulama öncesinde sökülmedir. Sökülmüş yerler, çatlaklar ve eskimiş sıvalar tamir edilmelidir. Pendik bina mantolama işlemi yapılmadan önce binada nem olmamalıdır. Kurulan iskeleye yağışlı havalarda naylonla örtülerek koruyucu bir file ile korunma sağlanmalıdır. Don olacak kadar soğuk havalarda Pendik dış cephe yalıtım işleminin yapılmaması önerilmektedir.

Yüksek binalara yapılan mantolama uygulamalarında 3 katta bir yatak derzleme yapılması gerekir. Eğer yapılmazsa binan katları yükseldikçe harç oranında 15 - 20 cm çıkarılması gerekir. Böyle bir durumun olması da mümkün değil.

Yukarıda anlatılan işlemlerin yapımından sonra, sıra subasman profili yerleştirilmesini yapmaya gelir. Bu profil 33 mm den 63 mm gibi boyutlarla piyasada bulunur. Uzunluğu da 2,5 m civarında olur. Don seviyesi uygulama öncesinde belirlenerek, profil don seviyesine kadar indirilir. Eğer binada ısıtma işlemi yapılıyorsa ve bodrum katına sahipse uygulamaya teknik olarak buradan başlamak gerekir.

Profiller yerleştirildiğinde 50 cm de bir vidalama işlemi yapılır. Ama profil kalınsa bu aralığın sağlamlık açısından düşürülmesi gerekir. Daha sonrasında mantolama levhaları yerleştirilmeye başlanır. İçerisinde çimento bulunduran yapıştırma harçları kullanılır. Harç bir torba yapıştırma harcına 6 LT su eklenerek hazırlanır. Düşük devirde bir karıştırma makinesi ile karıştırılması daha sağlıklı olacaktır. Karışım 10 dakika dinlendirildikten sonra yine düşük devirde karıştırılır. Hazırladığımız karışım mala kullanılarak daha önce monte ettiğimiz levhalar arasına uygulanır. Yapıştırıcı çimento bazlı ise m2’ye 5 kg şeklinde uygulanır. Bir de poliüretan bazlı yapıştırıcılar da bulunmaktadır. Bu yapıştırıcılar daha yapışkan ve daha kullanışlı olduğu için 10 metreye kadar yapılan işlemlerde dübelleme işlemine gerek duyulmaz.

Tüm bunlar halledildikten sonra mantolama levhalarını dübelleme işlemine geçilir. Sonrasında birinci kat sıva uygulanır ve sıva işleminin ardından profiller yerleştirilir. Sonra da ikinci kat sıva uygulanır. Son olarak dekoratif kaplama yapılır. Böylece bina dış görünümü estetik ve dayanıklı bir hal alır.

Isı yalıtımlarınızda Pendik’teki en iyi mantolama ustaları sayesinde büyük kazanımlara girebilir ve faturalarınızda düşüş sağlarsı. En iyi sonuçlara kavuşmak için Pendik dış cephe yalıtım firmaları ustamgeliyor.com’da. Teklif al düğmesini kullanarak Pendik mantolama fiyatları için fiyatlarla karşılaşın. Ekonomiye can kat ve hava değişikliklerinden olumsuz etkilenme. Ustamgeliyor.com her zaman seninle.

Pendik Mantolama Fiyatları Hakkında

İstanbul Pendik Mantolama fiyatları ve en uygun günlük İstanbul Pendik Mantolama şirketleri, firmaları burada.

İstanbul şehrinin Pendik başta olmak üzere tüm ilçe ve mahallelerine Mantolama hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Bahçelievler Mah , Sapan Bağları Mah , Yeni Mah , Yeşilbağlar Mah , Çamçeşme Mah , Esenler Mah , Fevzi Çakmak Mah , Kavakpınar Mah , Batı Mah , Doğu Mah , Kaynarca Mah , Çınardere Mah , Dumlupınar Mah , Orta Mah , Velibaba Mah , Ahmet Yesevi Mah , Esenyalı Mah , Fatih Mah , Güzelyalı Mah , Orhangazi Mah , Ballıca Mah , Emirli Mah , Göçbeyli Mah , Kurna Mah , Kurtdoğmuş Mah , Güllü Bağlar Mah , Ramazanoğlu Mah , Sanayi Mah , Şeyhli Mah , Ertuğrul Gazi Mah , Sülüntepe Mah , Yayalar Mah , Çamlık Mah , Harmandere Mah , Kurtköy Mah , Yenişehir Mah , en çok Mantolama hizmeti alan mahalleler arasında başı çekmektedir.

Mahmut Sosa , Azad İnan , Fesih Taylan , Besim CENGİZ , Yücel TEKİN , Emrah Almalı , Yaşar Acar , FATİH GÜNDÜZ , Nejdet İlgezdi , Mahmut Masum , Burç Tiryaki , Erol Aydoğmuş , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Mantolama Pendik için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, Pendik ilçesinde Mantolama hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın. Fiyatlar; 526 - 24.217 aralığında değişim göstermektedir.

Pendik Mantolama fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan Pendik Mantolama fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mantolama

Mantolama Fiyatları

526
2.534
24.217

Genel olarak bu iş için 526 - 24.217 arası ödeme yapılmaktadır.