Bakırköy Mantolama Fiyatları

Bakırköy Mantolama Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Dış Cephe İçin Mantolama Uygulaması

Mantolama, binaların dış cephe izolasyonu ile ilgili ortaya çıkan en başarılı çözüm yollarındandır. Mantolama yolunun, diğer ısı izolasyon uygulamalarından değişik pek çok avantajı bulunmaktadır. Yapıların dış cephelerinde mantolama uygulanarak ısı kaybına kapı aralayan ısı köprülerini yüzde elli oranında ortadan kaldırır. Mantolamanın bu özelliği sayesinde yaşadığımız mekanlarda enerji tasarrufu sağlanır.

Mantolama sistemi, binalarımızı hava şartlarına karşı savunmaktadır. Bu nedenle tecrübeli bir Bakırköy mantolama ustası tarafından yapılmalıdır. Farklı hava şartlarında binalarda genleşme, büzülme gibi vaziyetler görülebilir. Mantolama yolu ile bunlar da engellenmiş olur ve binaların daha uzun ömürlü olması sağlanır. Mantolama dıştan yalıtım olduğu için bina içerisinde yeterli düzeyde ısı depolanmasını sağlar ve binanın sıcaklığını her mevsim balansta meblağ.

Mantolama uygulamada ustalık gerektiren bir iştir. Mantolama nasıl yapılır şimdi buna değinelim. Evvela levha kalınlığına uygun subasman ilk kat döşeme düzeyinin yirmi santimetre alt tabakasına dübel ile tespit edilmelidir. Hemen peşinden yapıştırıcı harç levha yüzeyinin tamamına kenarlarında boş alan kalmayacak şekilde, orta bölümleri noktasal olacak şekilde sürülmelidir. Yapıştırıcı harç levhaların arasına en az yüzde kırk oranında erişmiş olmalıdır.

 Yüzeyi çok fazla düz olan zeminlerde taraklı mala kullanarak uygulanabilir. Yapıştırıcı harç levha yüzeyinin tümüne mala ile dağıtılır. Yapıştırıcı harç uygulandığı levhalar, subasmana oturtulur ve levhaların arasında boşluk oluşmamasına ve binilerin sıkıca birleştirilmiş olmasına dikkat edilir. Bu şekilde hafifçe kaydırılarak duvara yapıştırılır. Yapıştırıldıktan sonra 24 saat geçince, yapının rakımı ve yüzey özellikleri göz önünde bulundurularak dübelleme yapılır. Dübelleme işleminin bitmesinin devamında bina köşeleri, kapı ve pencerelerde düzgün ve dayanıklı bir köşe oluşturulması için ebatlarına uygun alüminyum veyahut fileli köşe profilleri yerleştirilir. Ancak ölçülerin meblağlı olmasına dikkat edilmelidir. Bu adımdan sonra ilk kat sıva çelik mala kullanılarak uygulanır, taraklı mala yardımıyla uygun bir kalınlık sağlanır. İlk kat sıva işleminin ardından ikinci kat sıva yapılabilir. İkinci kat sıva işlemi sonrasında en az 1 gün kuruması beklenir ve astar boya uygulanır. Son kat dış cephe mantolaması olarak silikonlu boya veya süsleyici kaplama mala yardımı ile uygulanır ve mantolama işlemi bitirmiş olur.

Bakırköy dış cephe mantolama uygulaması sayesinde yaşadığınız mekanların daha konforlu bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Ancak mantolama sistemi uygulanması zorlu olduğu için mantolama işinin ehlilerinden yardım almanızı öneririz. Bakırköy bina ve apartman mantolama fiyatları hakkında bir bilgin olmasa da artık işlerini kolayca halledebilirsin. Ustamgeliyor.com’a üye ol, ardından iş talep formunu oluştur ve pek çok teklif al. Bakırköy apartman mantolama firmaları Ustamgeliyor.com’da seni bekliyor.

Bakırköy Mantolama Fiyatları Hakkında

İstanbul Bakırköy Mantolama fiyatları ve en uygun günlük İstanbul Bakırköy Mantolama şirketleri, firmaları burada.

İstanbul şehrinin Bakırköy başta olmak üzere tüm ilçe ve mahallelerine Mantolama hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Ataköy 1. Kısım Mah , Ataköy 2-5-6. Kısım Mah , Ataköy 3-4-11. Kısım Mah , Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah , Cevizlik Mah , Sakızağacı Mah , Yenimahalle Mah , Basınköy Mah , Şenlikköy Mah , Kartaltepe Mah , Osmaniye Mah , Yeşilköy Mah , Yeşilköy Sb Mah , Yeşilyurt Mah , Zeytinlik Mah , Zuhuratbaba Mah , en çok Mantolama hizmeti alan mahalleler arasında başı çekmektedir.

Ebubekir Kara , Cemiyet Zan , Erkan Karademir , Osman Gezer , Uğur Ustaer , Mehmet Yoluk , isa inci , Fettah Çelik , Ergül Erdinç , muhammed çelik , Hasan Kaplan , Şahin Yurttapan , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Mantolama Bakırköy için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, Bakırköy ilçesinde Mantolama hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın. Fiyatlar; 494 - 23.578 aralığında değişim göstermektedir.

Bakırköy Mantolama fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan Bakırköy Mantolama fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mantolama

Mantolama Fiyatları

494
2.601
23.578

Genel olarak bu iş için 494 - 23.578 arası ödeme yapılmaktadır.