En Uygun 2018 Çatı ve Oluk Fiyatları

7.589

ORTALAMA FİYAT

250

EN DÜŞÜK FİYAT

30.000

EN YÜKSEK FİYAT

Ücretsiz Teklif Al

Genel olarak bu iş için 2.620 TL - 14.365 TL arası harcama yapılmaktadır. Fiyat bilgileri ustamgeliyor.com güncel veritabanından alınmıştır.

Ustamgeliyor'da Çatı ve Oluk Fiyatları Hakkında

Çatı sistemleri, fiyatları, yapımı ve kurulumu ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her yapının çatı sistemlerinin oluşturulabilmesi için uzman ellerin bu işe değmesi gerekmektedir.

İşin bilincindeki ve deneyimli kişiler tarafından kısa süreler içerisinde yapımı tamamlanabilmektedir. Çatının uzun süreler kullanılabilmesi için dayanıklı ve kaliteli malzemelerin tercih edilmesi oldukça büyük önem arz etmektedir. Bizlerde sizlere bu konularda en uygun seçenekleri sunan firmaları bir araya topluyoruz.

Çatı İşlemleri ve Fiyatları

Çatı sistemleri uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapı gösterebilmesi için malzemelerinin çinko içermesi oldukça önemlidir. Çatı sistemlerinizin dayanıklılığı ve kalitesinin yanında estetik görüntü sunması bireyler tarafından çok fazla istenen özelliklerden bir tanesidir. Çatı sistemlerinin kurulumu, diğer aksesuarlar ile birlikte kolay şekilde entegre olabilecek türden seçilmesinde fayda vardır. Bu yüzden çatı sistemlerinizi kurdurmadan önce saymış olduğumuz tüm özelliklere dikkat etmeniz ilerleyen kullanımlarınız için avantaj sağlayacaktır.

Çatı panelleri sistemlerinde en çok sandviç paneller tercih edilmektedir. Çatı panelleri ısı, ses ve su yalıtımı anlamında birçok özelliğe sahip olmak zorundadır. Bireylerin aklına çatı paneli fiyatları gelmektedir. Ürünler taşyünü, poliüretan ve kalınlıklarına göre farklı fiyatlandırılması ile 35-70 TL arasında değişlik göstermektedir.

Baştan aşağı çatı yapımı için çatı kurulum fiyatları ise 3.000 – 8.000 arasında değişiklik göstermek ile birlikte ortalama dayanıklı ve kaliteli bir çatı sistemi için 5.000 TL ödenmesi gerekebilmektedir. 

Benzer Fiyat Aramaları

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!