İstanbul Çatı İşleri Fiyatları

İstanbul Çatı İşleri Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyorda Ortalama Çatı ve Oluk Ustası Fiyatları

 

Çatı malzemeleri ve fiyatları konusunda sizlere yardımcı olabilmek için çatı işlerini yapan firmaları listeledik.

Çatılar yapıların en önemli elemanlarından birisidir. Bir yapı çatısı olmadan bile edilemez. Çatılar bizlere 4 mevsimin oluşturabileceği çeşit dış etkenlerden koruma konusunda yardımcı olmaktadır. Sıcak, soğuk ve yağmur gibi yalıtım avantajları sağlamaktadır. Ayrıca artık gelişen teknoloji ile de birlikte yangınlara yalıtım sağlayan özel çatı modelleri de bulunmaktadır. İşte burada devreye en önemli nokta, çatı malzemeleri konusudur.

Çatı Malzemeleri ve Fiyatları

Çatı malzemelerinin boyutu ve kalitesi ile doğru orantılı olarak çatı malzeme fiyatları değişiklik göstermektedir. Çatı boyut ve kalitesi ne kadar artar ise fiyat da o doğrultuda artmaya devam eder. Malzemelerin imalatını ve normal çatı işlerini sağlayan etrafımızda birçok firma bulunmaktadır. Fakat bu firmalar arasından sizler için en uygun olanını tercih etmeniz cebinizdeki parayı korumanız açısından fayda sağlayacaktır. Listemiz içerisinde sizlere sunduğumuz çatı firmaları ile irtibata geçebilirsiniz.

Çatı yapımı, bakımı ve tamiratı işlemleri sırasında çatınız için en uygun kaliteyi sunan çatı malzemesini seçmelisiniz. Bulunduğunuz bölgenin iklim tipine uygun olarak malzeme seçmeniz akıllıca bir davranış olacaktır. Listemizdeki çatı malzemeleri fiyatları malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Sac panel 45-55, onduline 20-25, strafor 5-10, oluklu lev 12-18, OSB Levha 30-45 TL arasında değişiklik göstermektedir.

İstanbul Çatı İşleri Fiyatları Hakkında

İstanbul Çatı İşleri fiyatları ve en uygun günlük İstanbul Çatı İşleri şirketleri, firmaları burada.

İstanbul şehrinin tüm ilçe ve mahallelerine Çatı İşleri hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Sultanbeyli , Kartal , Küçükçekmece , Ümraniye , Sarıyer , en çok Çatı İşleri hizmeti alan ilçeler arasında başı çekmektedir.

Salim YÜKSEK , Mahmut inan , Serkan Basut , Ünal Korkmaz , Hasan Yılmaz , Adem Bayazıt , Fehmi Karagöz , okan çon , ANIL IŞIK , Taner Baş , EMRE ZINIŞ , Ali Gönül , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Çatı İşleri İstanbul için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, İstanbul ilinde Çatı İşleri hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın.

Fiyatlar; 189 - 15.380 aralığında değişim göstermektedir.

İstanbul Çatı İşleri fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan İstanbul Çatı İşleri fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.