Taşyünü Mantolama Fiyatları

Taşyünü Mantolama Nedir?

Taşyünü Mantolama Nedir? Nasıl Yapılır?

Taşyünü mantolama fiyatları 2019 bilgisi burada. Taşyünü mantolama m2 fiyatı, işçilik, dış ve iç cephe birim fiyat hesaplama işlemini yap, ustaları bul, teklif al!

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Taşyünü Mantolama Fiyatları Hakkında

Taşyünü mantolama işlemi olup bazalt adı verilen bir taşın büyük ısılar ile eritilmesi sonucunda elde edilen bir yalıtım malzemesidir. Türkiye’nin her alanında mantolama ustaları ile hizmet verdiğimiz bu alanda yaptırmak istediğiniz yalıtım işleminin hangi alanda uygulanacağı da oldukça önemlidir.

Bu işlem daha çok ses yalıtımı için uygulansa da yangın yalıtımı olarak da oldukça etkili bir uygulama olarak kabul edilmektedir.

Oldukça yüksek ısıda eritilen volkanik taşlar elyaf haline getirilerek çatılarda, dış cephelerde, iç cephelerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Yalıtım ve mantolama alanında oldukça sık tercih edilen bu işlem sayesinde kimi zaman ısı kimi zaman da ses yalıtımı olmak üzere ısının da oldukça güzel muhafaza edildiği bilinmektedir.

Ustamgeliyor.com sitesi olarak Taşyünü mantolama alanında oluşturmak istediğiniz usta talebi için yapmanız gereken işlem oldukça basittir. İşte taşyünü mantolama ustaları için uygulamanız gereken yöntem;

  • Ustamgeliyor.com sitesine girin ve bu alanda taşyünü mantolama kategorisine tıklayın. Tıkladığınız bu alanda karşınıza çıkacak olan ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna basın.
  • Bastığınız bu buton sayesinde Taşyünü yalıtım ustalarına ulaşabilmek adına karşınıza çıkacak olan talep formunu sırası ile doldurun.
  • Doldurduğunuz bu talep formu sayesinde sisteme girecek olan yalıtım ve mantolama talebiniz deneyimli ustalar tarafından görülerek fiyat teklifi alır.
  • 7 ayrı ustadan aldığı fiyat teklifi sayesinde istediğiniz ustanın fiyat teklifini kabul edebilir, istediğiniz ustaya yalıtım işinizi yaptırabilirsiniz.
Taşyünü Mantolama

Taşyünü Mantolama Fiyatları

260
9.639
130.000

Genel olarak bu iş için 260 - 130.000 arası ödeme yapılmaktadır.