Taş Döşeme Fiyatları

Taş Döşeme Nedir?

Taş Döşeme Nedir? Nasıl Yapılır?

Taş döşeme en çok tercih edilen döşeme biçimlerinden bir tanesidir. Dekorasyon amaçlı olarak kullanılan taş döşeme ile oldukça şık sonuçlar ortaya çıkabiliyor.

Taş Döşeme Basamakları

İlk olarak taş döşemenin yapılacak olduğu zemin bu işlemin yapılabilmesi için uygun bir hale getirilmelidir. Uygulanacak olan bölgedeki yağ, toz ve kir temizlenmelidir. İşlem yapılacak yüzey ahşap ya da yapıştırıcı ile birleşmeyecek türde ise sıva filesi ile bir kat yapıştırıcı uygulanmalı ve kuruması beklenmelidir. Taş döşeme yapılacak olan zeminin işleme uygun bir hale getirilmiş olması montajın daha kolay bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Uygulama bölgesinin su ile ıslanmasının ardından çimento bazlı esnek yapıştırma harcı mala ile sıva yapar gibi zemine yayılmalıdır. Bu işlemin ardından taraklı mala tarama yapılır. Yapıştırılacak olan taşların arka kısmı su ile ıslatılır ve yapıştırıcı sürülür. Döşeme işlemine başlanmadan önce uygulamanın yapılacağı bölgenin alt başlangıç kenarına su terazisi ile ölçüye alınmış düz ince bir tahta mastar yerleştirilir. Mastar hem taşların aynı hizada yapışmasını sağlar hem de yapıştırılan taşların kaymasını engeller. Taş yapıştırma işlemine köşelerden başlanmalıdır. Yüzeye yapıştırılmış olan taşlar lastik çekiç ya da benzeri bir alet ile vurularak iyice yerleştirilmelidir. Taş döşeme işleminde derzler aynı hizada, çizgi halinde sıralanmamalıdır. Eğer bu duruma dikkat edilmezse doğallık bozulabilir ve kötü bir görüntü oluşabilir. Taş döşeme işleminin bitmesinin ardından derz dolgu işlemine geçirilir. İstenilen renkte dolgu harcı, derz pompası ile derzlere doldurulur. Derz dolgusu kuruduktan sonra tahta derz çubuğu ile düzeltilerek fazlalıkları alınır. Ardından kuru ve yumuşak bir fırça ile derz düzeltilerek temizlenir. Uygulama sırasında tel fırça taşın çizilmesine ve kötü bir görüntüye sebep olacağı için kullanılmamalıdır.

Evininin duvarlarına şık bir taş döşeme işlemi yaptırmak istiyorsun fakat aradığın iyi ustayı bulamıyorsan. Artık bunu dert etme. Ustamgeliyor.com adresine gir aradığın usta ayağına gelsin. Hizmet alabilmek için yapman gereken ilk şey siteye üye olmak. Üye olduktan sonra iş talep formunu doldurmalı ve beklemelisin. 24 saat içerisinde sistemdeki en iyi ustalar sana teklifler sunacak ve istediğin ustayı seçerek hizmet alabileceksin.

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Taş Döşeme Fiyatları Hakkında

Ustamgeliyor sitesini ziyaret ederek dakikalar içerisinde yer döşeme taşları firmaları ile iletişime geçebilir; teklif alabilirsiniz.

Taş Zemin Yapımı

Taş zemin sistemleri özel olarak tampurlanmıştır. Doğal taşlar ile yapılan ve uygulanan dekoratif iç ve dış mekân zemin kaplamasıdır. Büyük bir evde yaşıyorsanız yer döşemelerini eski ve modern taş zemin kaplatabilirsiniz.

Taş zeminler tamamen doğal olduğundan üzerinde herhangi bir kimyasal boya bulunmamaktadır. Sizler de döşeme taş zemin istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir ve birçok firmadan alacağınız teklifleri kıyaslayabilirsiniz.

Ustamgeliyordan Ustalarınız Hazır

Evlerinde ve iş yerlerinde tadilat yaptırmak isteyen müşterilerimiz sizler de en kısa sürede hizmet almak istemez misiniz? Sitemiz üzerinden onlarca firmaya ulaşacaksınız. Üstelik işlerinizi dakikalar içerisinde halledeceksiniz. Sitemizden taş döşeme ustaları ile irtibata geçerek alanlarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturacaksınız.

Zemin Kaplama Fiyatları

Zeminlerinizi istediğiniz gibi kaplatabilirsiniz. Ancak bizlerden dize banyolarınız için 3 boyutlu zemin kaplama fiyatları fırsatı. Bu kaplama çeşitleri özellikle banyolarda çok şık durmak ile beraber sitemiz üzerinden en uygun fiyatlara erişim de sağlanmaktadır. Hem çok şık ve modern bir görünüm ile banyolarınızı yenileyin hem de bunu çok cüzi miktarlar ile elde etmenin tadına varın.

Birçok firma ile çalışan Ustamgeliyor sizlere sınırsız erişim imkanı sağlarken hizmet aldığınız firmaları iş bittikten sonra yorumlama ve puanlama hakkı da tanıyor. Böylelikle sizden sonra hizmet alacak kişilere de faydanız dokunuyor. 

Taş Döşeme

Taş Döşeme Fiyatları

50
1.478
5.550

Genel olarak bu iş için 50 - 5.550 arası ödeme yapılmaktadır.