Prefabrik Fiyatları

Prefabrik Nedir?

Prefabrik Nedir? Nasıl Yapılır?

Prefabrik, fabrikada parçaları hazırlanarak montaj edilecek yere nakil edilerek ve daha önce planlandığı gibi parçaları birleştirerek yani montaj çalışmasından sonra ortaya çıkarılan yapılara denir. Prefabrik, tek katlı yapılar ve çok katlı yapılara olarak inşa edebilirsin. Prefabrik ile sosyal tesisler, şantiye yapısı, hastaneler, kamplar ve aklınıza gelebilecek tüm yapıları ortaya çıkartmak mümkündür. İmalatı yerinde yapmak uzun ve zahmetlidir. İşçilik maliyeti de fazladır. Prefabrik kullanıldığında yani fabrikasyon üretim olduğunda donatı ve beton kalitesi yüksek olur. Aynı zamanda bu ekonomiktir. Birden fazla kalıp kullanılmak yerine tek bir kalıp ile binlerce ürün elde edilebilir. Tabii ki kalıp maliyetini bu durum düşürmektedir. Kısa zamanda işin bitirilmesine yardımcı olur. Ayrıca betonlardaki havaların alınmasını baskı tekniği ile daha sağlam şekilde betondaki su emme oranı azaltılır. Deformasyon engellenir. Daha sayılamayacak bir sürü faydası vardır. Prefabriklerin ömürleri en az 40 yıldır. 70 yıla kadar uzayan kaliteli yapılardır.

Genelde aklımızda deprem evi olarak bilinir. Ne olursa olsun prefabrik yapılar yaz kış kullanılabilmektedir. Buna göre tasarlanıp üretilmektedir. Prefabrik yapılarda çelik ve çimento kullanılır. Ses ve ısı yalıtımları olmuş olarak gelir. Prefabrikler modüler olmasından ötürü önceden ihtiyaca göre üretilir. Çok pratik olmasından dolayı kısa sürede teslimi mümkündür. Esnek olduğu için depreme ve zemin kaymalarına dayanım sağlar. Her isteğine cevap verebilecek nitelikleri taşırlar. Odaları, balkonları, banyoları istediğin yere göre yerleştirebilirsin. Isı ve yalıtımları diğer yapılara göre daha kalitelidir. Her alana ve büyüklüğe göre üretimi söz konusudur. İstemediğin bölümü çıkarabilmesi ve değiştirmeyi de mümkün kılmaktadır. Prefabrikler çevreyi kirletmez ve rahatsızlık vermez. Tek katlı yapılarda zemine yapılan grobeton üzerine kurulum sağlanır. Çift katlı yapılarda radye temel üzerine kurulur.

Gönderdiğin iş için teklif aldığın zaman usta ile iletişim kurabilirsin. Mesaj alanı aktif olacak. Buraya yazacağın tüm mesajlar iletişim kurduğun usta tarafından görülmektedir. Dekorasyon, boya badana gibi işlerde ustalarımıza soru sormak çok kolay. Ve detay almak için özel mesaj gönderebilirler. Ustamgeliyor.com ile tüm prefabrik işlerini kolayca halledebilirsin.

 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Prefabrik Fiyatları Hakkında

En ucuz ev yapım maliyeti için sistemden firmalar ile iletişime geçerek fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Özellikle daha uygun maliyetli ev sahibi olmak isteyenlerin tercih etmiş olduğu prefabrik ev seçenekleri için hizmet veren farklı firmalara sistem üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabilir ve bu şekilde yapacağınız değerlendirme ile en uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz bölgeye göre sistem üzerinden yapacağınız arama ile dubleks prefabrik ev için en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veren firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz metrekareye göre hesaplanacak olan fiyat seçenekleri değiştiğinden özellikle aynı anda daha fazla firmadan fiyat teklif talebi yaparak fiyat bilgisi alabilir ve karşılaştırarak en uygun seçenekler ile hizmet alabilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik ev satın almak isteyenler için tek katlı prefabrik ev fiyatları yapılacak olan metrekare seçimlerine göre değişmektedir. Bu nedenle kurulumu yapılacak olan alana göre tercih edebileceğiniz farklı boyutlardaki ev seçenekleri için ortalama olarak 18.000 TL'den başlayan fiyat seçenekleri üzerinden değerlendirme yapabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz evlerin kalitesine göre değişecek olan fiyat seçenekleri nedeniyle en ucuz prefabrik ev seçeneğine ulaşmak isteyenler sistem üzerinden daha fazla firma ile iletişime geçebilir ve bu şekilde fiyat bilgisi alarak karşılaştırma yapabilirler.

Ustamgeliyor sistemi üzerinden ücretsiz olarak yapacağınız fiyat teklif talepleriyle kısa süre içerisinde istediğiniz firmalardan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Prefabrik

Prefabrik Fiyatları

5.000
18.000
250.000

Genel olarak bu iş için 5.000 - 250.000 arası ödeme yapılmaktadır.