Parke Sistre Fiyatları

Parke Sistre Nedir?

Parke Sistre Nedir? Nasıl Yapılır?

Sistre işlemi sadece masif parkelere uygulanan bir işlemdir. Parkeler uzun kullanımlar sonucunda zamanla yaşlarını belli etmeye başlarlar. Mobilyaları hareket ettirmekten kaynaklı çizikler oluşur ve bunlar kötü görünüme neden olurlar. Güneş etkisi ile solmalar ve renk değişimleri görünür. Bunların yanında parkeler zamanla hareket etmeye başlayıp gıcırdarlar. Bu gibi durumlar artık bakıma ihtiyaç duyduklarını belirtir.

Parke sistre sistemi bakım işlemlerinin genel adıdır. Bunlar önce zımparalanıp boyanmasının ardından altılan tercih edilen 3 kat cila işleminin uygulanmasıdır. Zımparalama işlemi de zamanla parkeye zarar verdiği için toplam 8-10 kere yapılması uygundur. Bu sayı çok eski ve bakımsız bir evi kapsamıyorsa geçerlidir. Bir de zamanında agresif bir zımpara işlemi gerçekleşmediyse o kadar çok uygulanabilir. Bu sayede parkeleriniz yeni döşenmiş gibi görünebilir. Zımparalama işlemi 1 mm’den daha az inceltme uygulanarak yapılmalıdır. Parke sistre işlemini daha önce görmüşse, parkede yeterli kalınlık olup olmadığına bakılmalıdır.

Senin de parkelerinin bakım zamanı geldiyse ve parke sistre cila işlemi yaptırmak istiyorsan hemen ustamgeliyor.com’a gel.

Bazen sadece belirli alanlarda sorunlarla karşılaşılabilir. Örneğin güneş soldurması ya da mobilya hareket ettirilince yerin çizilmesi gibi. Bu gibi durumlar sadece o bölge işleme alınır. Hafif bir zımparalama ve cilalama işlemi sorunu çözer. Bazı zamanlarda da sadece cila zarar görebilir. Cila kaldırılarak yeni bir yapılması bu sorunu çözecektir.

Sistre cila işlemleri parke döşeme metrekare fiyat sistemi üzerinden ücretlendirilir. Ayrıca parke döşeme işi yapan firmalar evin eşyalı olup olmamasını da göz önünde bulundurarak fiyat listesini oluştururlar. Ev eşyalı ise hem eşyaların odadan odaya taşınması hem de işin odalarda aynı anda yapılamaması fiyatı etkiler. Çünkü firma için zaman kaybı oluşturan etkenlerdir bunlar. Kaybedilen zamanın maliyeti de ücrete eklenir.

Yer döşemesi fiyatları  ve sistre cila işlemleri ile ilgili bilgi almak için ustamgeliyor.com’a hemen üye ol. Hizmet almak istediğin işi dolduracağın formda belirt ve teklif al. 24 saat içerisinde alacağın teklifleri değerlendirerek işinin ehli ustalar ile çalışma fırsatı yakala. Profillerini incele, tercihini yap.

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Parke Sistre Fiyatları Hakkında

Döşeme işleriniz için en uygun seçeneklerle yer döşemesi fiyatları karşılaştırması yapabileceğiniz Ustamgeliyor sitesi sizlerle.

Döşeme Firmaları

Sistre, parke döşeme işlerinde yer döşeme malzemelerine uygulanan ve bu işlem bitene kadar yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir. Sistre sayesinde yüzey üzerinde bulunan lekelerin tümü kaybolur. Bu işi yapan ustalara ise parke ustası veya sistre ustası adı verilir.

Bu site üzerinden parke döşeme işi yapan firmalar ile görüşme imkanına sahip olacak, aynı zamanda yine bu site üzerinden bu firmalardan teklif alabileceksiniz. Ustamgeliyor sizlere dakikalar içerisinde usta bulma fırsatı sağlıyor.

Parke Fiyatları

Ev ve iş yerlerinize parke döşeme işi yaptırırken şüphesiz ki sizler için de önemli bir konu,  parke ücretleridir. Bu site üzerinden belirlediğiniz fiyat aralıklarında olan parke metrekaresi ne kadar sorunuza kolaylıkla cevap bulabilirsiniz.  

Özellikle ev döşeme için satın alınacak parkelerin kalitesi ve rengi ev dekorasyonu için oldukça önemlidir. Açık renkli parkeler evlerinizi daha geniş ve ferah gösterirken; koyu renkli parkeler evinizin daha karanlık ve basık olmasına yol açar. Ancak koyu renkte olan parkeleri aydınlık ve açık renkli eşyalar ile kullanabilirsiniz.

Parkelerin fiyatları daha önce de belirttiğimiz üzere kalitesine göre mutlak suretle değişmekte olup parke döşeme metrekare fiyat ortalama olarak 20 ve 30 TL arasında değişmektedir. Site üzerinden aldığınız en uygun fiyat seçenekli firmalara ulaşmak tek tık kadar kolay. 

Parke Sistre

Parke Sistre Fiyatları

200
2.577
18.200

Genel olarak bu iş için 200 - 18.200 arası ödeme yapılmaktadır.