Oto Modifiye Fiyatları

Oto Modifiye Nedir?

Oto Modifiye Nedir? Nasıl Yapılır?

İngilizce “modified” sözcüğünün Türkçe karşılığı olan modifiye kişiselleştirmek anlamına denk sayılabilir. Teknik olarak bakıldığında modifiye demek aslında kişisel bir şeyin üzerinde yapılan içerik veya şekil değişikliği anlamlarına geliyor. Genelde modifiye kelimesi motorlu araçlarda yapılan iç ve dış değişiklikler için kullanılır.

Araba modifiye değişikliklerinde dış görünümde daha fazla değişiklikler yapılıyor. Çünkü daha az maliyetle daha çok değişiklik yapabiliyor. Arabanın dış görünümünü kendi istediğin estetik görünüme kavuşturmak istiyorsan modifiye yapman gerekiyor.

Bir aracı modifiye etmek hem sabır hem de zaman isteyen bir uğraştır. Çünkü ufak hatalar büyük kazalara sebebiyet verebilir. Bu nedenle modifiye yapılırken her aşamada itina gösterilmesi gerekir.

Oto modifiye ile motorunun beygir gücünü yükselttiğini varsayalım. Burada iş beygir gücünü yükseltmekle bitmiş olmuyor. Buna bağlı olarak diğer ekipmanlarda da değişiklikler yapman gerekiyor. Çünkü o otomobil üretilirken fren sistemini, lastikleri, balataları kendi beygir gücüne göre ayarladılar. Bu işlemler milimetrik hesaplar isteyen ince işlerdir. Motor beygir gücünü artırıp frenlere balatalara güçlendirme yapmazsan, güvenli bir sürüş sağlayamazsın. Yol tutuşu ve frenajın iyi olması için performans lastikleri satın alman gerekir.

Modifiye Nasıl Yapılır?

Artık ülkemizde özellikle son yıllarda her yerde ufak tefek de olsa modifiye parçaları satan yerler görmek mümkün. Bu nedenle modifiye yapmak eskisi gibi zor bir işlem değil. Peki dış modifiye işlemlerinde estetik bir görünüm sağlamak ve performansa etki etmek için araba aksesuarları olarak neler var?

Cam Filmi

Cam filmi modifiyenin en basit aşamasıdır. Zararlı UV ışınlarından korunmak ve yolcu kabininin güneş ışınları dolayısıyla ısınmasını engellemek adına kullanılır. Türkiye’de araba ön camına cam filmi çektirmek yasaktır. Cam filmi çekenler polis görünce camı açar veya tavan lambalarını yakarsa sorun yaşamıyorlar. Bunun yerine 1 veya 2 numaralı cam film çektirirsen hiçbir sıkıntıyla karşılaşmazsın.

Camı çektirmen gereklidir çünkü kendin çekmek istersen çok uğraşırsın ve istediğin sonucu elde edemeyebilirsin. Bu sebeple cam filmi için modifiyeli araba yapan ustalar bulman lazım. Bunun için de yapman gereken ustamgeliyor.com üzerinden oto modifiye dalında işinin ehli ustalara ulaşmak.

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Oto Modifiye Fiyatları Hakkında

İhtiyacınız olan her türlü araba modifiye ile ilgili firmaları Ustamgeliyorda çok daha rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Araba Modifiye

Sitemizde her marka ve model araba modifiye yapan ustaları kolayca bulmanızı sağlıyor. Ustamgeliyorda araba modifiye hakkında her türlü bilgiye sahip olmanızı sadece bir tık ile gerçekleştiriyor. Arabanın gücünü artırmak, trenaji güçlendirmek ve yol tutuşunu yüksek tutmak için önemli olan modifiyeler aracınıza bir ayrıcalık katacaktır. Firmadan firmaya farklı ürün çeşidi ve kalitesi bulunmaktadır. Sizde sitemizin yardımı ile en kaliteli olanı seçebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bir çok sayıda modifiye parçaları çeşitlerini görmeniz mümkün olmaktadır. Modifiye denilince akıla ilk gelen motor güç artırımı olarak gelir. Yerli ya da yabancı araçların modifiye parçalarının fiyatları farklıdır. İhtiyacınız olan modifiye parçalarının en uygun ücretler ile satılan firmaları da sitemiz sayesinde kolayca bulabilirsiniz.

Modifiye Araba Yapan Ustalar

Ustamgeliyorda modifiye araba yapan en iyi ustaları bir tık ile dakikalar içinde bulabilirsiniz. Her usta kendi yaptığı markanın modifiyelerini yapmaktadır.  Yaptırmak istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz modifiye araba yapan ustaları sitemiz ile anında bulma imkanı bulacaksınız. Araçlar da kullanılan modifiyelerden başka araba aksesuarları da çok önemlidir. Her isteğe göre bazen zevk için bazen de ihtiyaçtan bir çok seçeneği bulunan aksesuar ürünleri en uygun fiyatlara sitemizin yardımı ulaşacaksınız. Ustamgeliyorda istediğiniz araba aksesuarları satan firmalardan teklif alabilirsiniz.

Oto Modifiye

Oto Modifiye Fiyatları

25
170
1.300

Genel olarak bu iş için 25 - 1.300 arası ödeme yapılmaktadır.