Oto / Araç Takip Sistemleri Fiyatları

Oto / Araç Takip Sistemleri Nedir?

Oto / Araç Takip Sistemleri Nedir? Nasıl Yapılır?

Araç takip sistemleri sayesinde aracının anlık olarak takibini sağlayabilir ve raporlara ulaşabilirsin. Online izleme yapmana gerek yok. Takip cihazı içerisinde geçmişe yönelik bilgiler tutulur ve istenildiği zaman raporlanabilir. Araç takip sistemleri pasif sistem ve aktif sistem olarak iki çeşide sahiptir. Günümüzdeki çoğu araç da ikisini de destekleyebilmektedir.  Aktif ve pasif sistemler arasındaki farklara göz atalım.

Aktif Sistem; GPS konumu, araç yönünü ve hızını, kapıların ve motorun açılıp kapanmasını bir arada bulundurur. Edinilen bu bilgiler eş zamanlı olarak uydu yolu ile ya da merkezi hücreseli ile veri merkezine ya da bilgisayara iletimi sağlanır.

Pasif Sistem; aktif sistemin depoladığı bilgilerin aynısını depolar. Verileri bilgisayara aktarır ya da bazı pasif izleme sistemleri kablosuz olarak çevirebilir. Aktif sistem ve pasif sistem izlenim becerilerini birleştirebilen araç takip cihazları da mevcuttur. Bu sistem hücresel ağ mevcut olmadığında aktif halden pasif hale geçer ve sistem içerisindeki verileri saklar.

Araç takip cihazı fiyatları için ustamgeliyor.com’da sen de hemen talep oluştur!

Araç takip sistemlerinin sana kazandıracağı avantajların en başında hem senin hem de aracının güvenliğini arttırması gelir. Güzergâh planlaması yaparak trafikte zaman kaybı yaşamanı engeller ve yakıt tasarrufunda yardımcı olur. Canlı trafik yoğunluğu bilgileri sayesinde gideceğin yere en hızlı nasıl gideceğinin rotasını gözler önüne serer. Araç takip sistemi limit hız aşımlarında uyarı verir. Bu sayede hem kurallara uymanda sana destek sağlamış olur hem de aracında erken yıpranmaları önler. Aracın duraklama yaptığı yerler, rölanti süresi, izlemiş olduğu rotalar, harita üzerinde anlık ve geçmişe dönük olarak izleme imkânı sağlar. Bunların yanında aracın program ve alarm durumlarında yapacağın değişiklikleri de yönetebilirsin.

Sen de ustamgeliyor.com’da beş dakikada talep formu oluşturarak ihtiyacın olan çözümlere kısa sürede ulaşabilirsin. Almak istediğin hizmeti belirledikten sonra konu ile ilgili ustalar sana 24 saat içerisinde geri dönecek. Dönüş yapan ustaların profillerini inceleyerek ve sana sundukları ücretleri göz önünde bulundurarak tercihini yapabilirsin. Ustamgeliyor.com ile artık ihtiyaçlara çare bulmak çok kolay.
 

 

                            

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Oto / Araç Takip Sistemleri Fiyatları Hakkında

Aracınız için aradığınız en uygun araç takip cihazları firmalarını Ustamgeliyorda bir tık ile bulmanız çok kolaydır.

Araç Takip Sistemleri

Sitemizde aracı izlemek ya da kontrol etmek için tasarlanan takip cihaz sistemleri satan firmaları çok rahat bulacaksınız. Üstün olan alıcı hassasiyeti sayesinde çalışarak her an her yeri devamlı bir şekilde izlenebilir. Araç takip sistemleri araçlarınızı her zaman gps sistemi ile araç takip edilmesine yardımcı olmaktadır. Ustamgeliyorda aradığınız hizmetleri en iyi veren firmaları bulacak ve aralarında puanlama yapabileceksiniz. Sitemiz sayesinde araçların gerekli bakımlarını çok kolay takip eden cihazları çok uygun alacaksınız. Araç takip sistemlerininçok çeşitleri bulunmaktadır. Bunlara hiç yorulmadan sitemizle iletişim kurarak takip cihazlarında teklif alabilirsiniz. Yalnız genel olarak hem pasif hem de aktif anlamda kategorize edilebilir.

Araç Takip Mobil ve Fiyatları

Sizlere bu konuda en iyi hizmetleri veren firmaları ulaşmanıza sitemiz sağlamaktadır. Takip mobil cihazları takip ekranlarında aracınızın anında bulunan konumları hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bir çok kampanya ve paket halinde satışı olan araç takip cihzları her bütçeye uygun olarak bulunmaktadır. Araç takip cihazı fiyatı satın almak istediğiniz hizmet ya da ürün paketinin Ustamgeliyorda size en uygun olanı seçmenizde yardımcı olmaktadır. Araç takip sistemi genel olarak abonelik sistemi ile çalışan ürün türüdür. Bu ürünleri 300 liradan başlayan fiyatlar ile almanız her zaman mümkündür.