İstanbul Nakliyat ve Lojistik Fiyatları

İstanbul Nakliyat ve Lojistik Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

İstanbul taşınma işinin çeşitli zorlukları yaşayan yaşamayan hemen herkes tarafından bilinen bir işlemdir. Taşınmanın kişiye beden olarak zorlukları olduğu gibi maddi olarak da ciddi boyutta masrafları olabilmektedir.

Çok daha ekonomik bir İstanbul taşınma işlemi için şimdi vereceğimiz önerileri değerlendirmeniz işinize yarayacaktır. Yeni evinize taşınırken planlamış olduğunuz bütçeyi aşmadan bir taşınma işlemi için uygulamanız gereken 4 madde şöyle;

  • Eşya eleyin

İstanbul nakliyat firması ile anlaşma yapmadan önce İstanbul taşınma planlamanızda mutlaka eşya eleyin. Normal şartlarda pek de kullanmadığınız, gerekli görmediğiniz eşyaları, eskiyenleri ve yeterince yıpranmış olanları bırakın. 

İstanbul nakliyat firmaları taşınacak olan eşyaların hacmine göre fiyat belirlerler. Taşınması gereken eşyanın hacmi ve ne kadar fazla olursa o kadar yüksek fiyat teklifleri alacaksınız.

Ancak fazla olan eşyalardan kurtulursanız hem işiniz kolaylaşır hem de maddi olarak yükünüz oldukça kolay olacaktır.

İlk olarak işe giyinmediğiniz giysilerden başlayabilirsiniz. Hacim olarak ne kadar az görünse de biriktiğinde ciddi ağılığa sahip olan giysilerden sonra mutfaktaki gereksizleri elemeniz oldukça yükünüzü azaltacaktır.

Fakat elbette hiç kullanmadığınız ve atmaya da kıyamadığınız parçalar olacaktır. Bu eşyalar için (yeteri kadar temiz ve yeniyse) ihtiyaçlı kişilere veya yardım kuruluşlarına verebilirsiniz. Taşınmanıza son haftalar kala eşya ayırma işlemine başlamanız son dakikaya kalmamasına neden olacaktır.

  • Kaliteli bir firma seçin

Taşınma işlemi için profesyonel bir ekip ile çalışan ve deneyimli bir İstanbul nakliyat şirketi ile anlaşın. Taşınacak tüm eşyalarınız için profesyonel bir hizmet almanızın çok önemli olduğunu unutmayın. İstanbul nakliyat şirketi tercih ederken tasarruf etmenizi iyi ve ideal bir nakliyat şirketi seçmek çok daha doğru olacaktır.

Çoğu firmadan teklif alacaksınız bu tekliflerden kimisi oldukça düşük, kimisi ise oldukça yüksek miktarlarda olabilir. Bu konuda size istatistiklerin göstermiş olduğu veriyi sunacak olursak çok düşük olan nakliyat işlerinin hiçbir zaman tasarruf sağlamadığı aksine ciddi zararlara uğrattığı bilinmektedir.

  • Birçok firmadan teklif alın

İstanbul nakliyat işi için doğru seçimi yapmanız için mutlaka birçok firmadan teklif almanız gerektiğini bilin. Teklifini almış olduğunuz firmaları mutlaka web sitelerinden müşteri yorumları, yapmış oldukları işlerin resimlerini inceleyin ve son kararı buna göre verin.

Taşınırken tasarruflu bir şekilde halledebilmek için nakliyat firmalarının oldukça yoğun çalıştığı hafta sonları yerine hafta içi günleri tercih edin.

İstanbul Nakliyat ve Lojistik Fiyatları Hakkında

İstanbul Nakliyat ve Lojistik fiyatları ve en uygun günlük İstanbul Nakliyat ve Lojistik şirketleri, firmaları burada.

İstanbul şehrinin tüm ilçe ve mahallelerine Nakliyat ve Lojistik hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Sultanbeyli , Kartal , Maltepe , Ataşehir , Güngören , en çok Nakliyat ve Lojistik hizmeti alan ilçeler arasında başı çekmektedir.

CEM Ayırkan , Tarkan Özocak , Yasin ulakcı , Barış Kıpçak , Sinan Haman , İbrahim ögel , Yavuz Ayılmazdır , Abdullah Yeşiltaş , Erkan tütüncüoğlu , Salih Aslan , Ferhat Arslan , murat öztürk , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Nakliyat ve Lojistik İstanbul için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, İstanbul ilinde nakliyat ve lojistik hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın.

Fiyatlar; 160 - 3.039 aralığında değişim göstermektedir.

İstanbul Nakliyat ve Lojistik fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan İstanbul Nakliyat ve Lojistik fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.