Merkezi Klima ve Havalandırma Sistemleri Fiyatları

Merkezi Klima ve Havalandırma Sistemleri Nedir?

Merkezi Klima ve Havalandırma Sistemleri Nedir? Nasıl Yapılır?

Merkezi Soğutma ve Havalandırma, özellikle büyük işletme çokça kullanılmaktadır.

Merkezi soğutma sistemleri, kullanım alanına göre iki kompresörlü, üç kompresörlü, eşit veya farklı güce sahip kompresörler ile üretilmektedir. Merkezi soğutma sistemleri kondenser ayrı ya da farklı şekilde dizayn edilebildiği gibi kompresör ünitesi kapalı ya da açık sistemli olarak özel imalat seçeneği vardır.

Merkezi sistem soğutma cihazlarının kullanım alanları;

Yaş sebze ve meyve halleri, az kapasiteli ve soğuk oda sayısının fazla olduğu tesislerde, lojistik depolama tesislerinde, gıda depolama tesislerinde, et ve et ürünleri depolama ve işleme alanlarında yer yer tasarrufu sağlamak amacıyla kullanıma uygundur.

Yarı Hermetik Merkezi Sistemler, istenen kapasitelerde üretim seçenekleri bulunan merkezi sistemlerde yarı hermetik kompresörler kullanılmaktadır. Bireysel gruplara göre maliyet daha düşüktür.

Vidalı Kompresörlü Merkezi Sistemler, soğutma kapasitesinin yüksek olduğu alanlarda, yüksek kapasiteli ve vidalı kompresörlü kullanıma uygundur.

Merkezi Soğutma ve Havalandırma Sistemleri Avantajları

 • Yüksek kapasiteli performans
 • Kurulum kolaylığı ve bakım kolaylığı
 • Enerji tasarrufu sağlaması
 • İlk yatırım için düşük maliyet fırsatı
 • Soğutma otomasyonuna uygunluk
 • Ürün çeşitliliği
 • Dış ortama dayanıklı kabin

Doğru bir havalandırma sisteminin temel unsurları;

 • Havalandırma işleminin, merkezi havalandırma sistemi ile yapılması
 • Merkezi havalandırma sisteminin bağımsız olması
 • Vakumlama ve üflemenin doğru noktalardan yapılması
 • Teknik değerlerin doğru hesaplanması ve uygulanması

Havalandırma sorunlarının çözümünde başarılı sonuç elde edilememesinin sebepleri;

 • Fanların, genellikle takılmış olduğu cihaz ya da ekipmanın havalandırmada yetersiz kalması
 • Karbon filtrelerinin tıkanması sebebiyle havalandırmayı engellemesi
 • Yalnızca cihazların havalandırmaya bağlanılması ve genel ortamın havalandırmasının ihmali
 • Fanların yaratmış olduğu gürültü sebebiyle havalandırma sisteminin kapatılması

Halı Yıkama, Güneş Enerjisi sistemleri, Kombi bakım ve onarımı ve daha pek çok alanda aradığın ustalar ustamgeliyor.com da. Ustamgeliyor.com ile aradığın usta artık sana daha yakın. Yapman gerekenler ise çok kolay öncelikle Ustamgeliyor.com adresine üye oluyorsun ardından hizmet almak istediğin iş ile ilgili iş talep formunu dolduruyorsun. Ustalar yapmış olduğun talebi inceleyerek sana teklifler sunmaktadır. Senin yapman gereken gelen teklifler arasından sana en uygun olanına karar vermek.

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Merkezi Klima ve Havalandırma Sistemleri Fiyatları Hakkında

İç mekanların en önemli ihtiyaçlarından olan merkezi klima sistemleri son yıllarda oldukça önemli bir hale gelmiştir.

İklimlendirmenin küresel ısınma nedeniyle daha önemli olduğu günümüzde, bu tür ihtiyaçların karşılanması için gerekli olan her türlü işi uzmanının yapması gerekir. İşi uzmanına bırakanlar için gerekli olan elemanları bulmak ustamgeliyor.com ile kolaylaşıyor.

En Uygun Merkezi Havalandırma Sistemi Fiyat Teklifleri Gelsin

Sistemimiz sayesinde en uygun havalandırma sistemi fiyatları mail adresiniz ya da cep telefonunuza gelmektedir. Bu sistem sayesinde 150 TL’ye de 1500 TL’ye işi yapacak ustaları bulabilirsiniz. Merkezi sistemle daha geniş mekanların iklimlendirilmesi sağlanacağından ihtiyaç duyulan ekip de uzman olmalıdır. Bu yüzden en iyi çözümü ustamgeliyor.com ile bulabilirsiniz.

Tek tıkla Teklifler Cebinizde!

Mekanınızın genel özelliğini belirterek merkezi havalandırma sistemleri konusunda hizmet veren ustalara ve ekiplerine ulaşabilirsiniz.

Tek tıkla adresinize gelecek olan ustaları seçerken bütçenize göre hareket edebilecekseniz. Bütçenize uygun koşullarda hizmet alabileceğiniz seçeneklere de sitedeki hizmet verenlerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Her Klima Havalandırma Sistemi Çözümleri

Klima havalandırma sistemleri için ısıtma ya da soğutma amacıyla hizmet almak istediğinizde birçok farklı alternatife ulaşabilirsiniz. Bazı ustalar markalar konusunda uzmanken bazıları ise her konuda deneyim ve eğitim kazanmıştır. Her koşulda en iyi hizmeti alabilmek için sitemizdeki farklı alternatiflere ulaşabilirsiniz. Mail ya da telefon numaranıza gelecek tekliflerle klima sistemleri çözümlerini bulacaksınız.