Ankara Mantolama Fiyatları

Ankara Mantolama Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ankara Mantolama

Mantolama Nedir, Nasıl Yapılır?

Ankara Mantolama işlemi en basit tanımıyla yapı içerisindeki ısının dışarıya çıkmasını, dışarıdaki ısının da içeriye girmesini engellemeye yarayan oldukça faydalı bir sistemdir. İyi bir yalıtım sayesinde %40’a varan tasarruflar elde edebilmek mümkündür. Böylelikle hem sizler kendi cebinizi koruyacak iken hem de çevreye daha fazla zarar vermenin de önüne geçilecektir. Her yönüyle oldukça avantajlı olan bu mantolama işleminin nasıl yapıldığını ise bu yazımızda ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

Ankara Mantolama Aşamaları

Dış cephe mantolama işlemlerinde ilk basamak olarak subasman profilleri yerlerine koyulur. Bu işlem yapılırken su terazileri kullanılmaktadır. Ardından ise plaka yapıştırma uygulaması yapılır. Plaka yapıştırma işleminin tamamlanmasından sonra ise bu yapıştırıcıların kuruması için 1 gün boyunca beklenilmesi gerekmektedir.

Yapıştırıcıların kuruyup kurumadığı kontrol edildikten sonra kuruduğuna kanaat getirilirse dübelleme işlemine geçilir. Bu işlem yüksek binaların üst katlarında sıklaştırılır. Dübelleme uygulamalarının ardından da bir kat kalın bir kat da ince olmak üzere toplam iki kat sıva çekilir. Son aşama olarak sıvaların kurumasının ardından dekor amaçlı kullanılan kaplamaların monte edilmesi işlemine geçilir.

Ankara İç Cephe Mantolama

Dış cephe mantolama tüm binanın ortak kararıyla yapılması gereken bir durum olması sebebiyle her zaman bir uzlaşının sağlanabilmesi mümkün değildir. Bu gibi durumlarda kendinizi güvence altına almak adına daha ince olan Ankara iç cephe mantolama uygulamalarını alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

Ankara Mantolama Fiyatları Hakkında

Ankara Mantolama fiyatları ve en uygun günlük Ankara Mantolama şirketleri, firmaları burada.

Ankara şehrinin tüm ilçe ve mahallelerine Mantolama hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Keçiören , Çankaya , Kazan , Beypazarı , Gölbaşı / Ankara , en çok Mantolama hizmeti alan ilçeler arasında başı çekmektedir.

Emrah Çelik , Yunus Emre Demir , Kadir Candan , Yakup Eren , Mustafa Erdogan , Özkan Aktaş , Oğuzhan Doguz , Beytullah Şenlik , ERKAN AĞCAKALE , Kadir Ç. , Yusuf Gültekin , Hakan Yanar , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Mantolama Ankara için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, Ankara ilinde mantolama hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın.

Fiyatlar; 509 - 24.741 aralığında değişim göstermektedir.

Ankara Mantolama fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan Ankara Mantolama fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mantolama

Mantolama Fiyatları

509
2.461
24.741

Genel olarak bu iş için 509 - 24.741 arası ödeme yapılmaktadır.