Kompozit Deck Döşeme Fiyatları

Kompozit Deck Döşeme Nedir?

Kompozit Deck Döşeme Nedir? Nasıl Yapılır?

Ahşap döşeme seçenekleri bütün koruma önlemlerine rağmen iklim koşullarında çok kısa bir sürede etkilenmekte ve bağlantı noktalarında bükülme, çürüme, kıymıklanma, solma ve zayıflamaya maruz kalabilir. Tüm bu olumsuzlukların yanı sıra, üretiminde bütünüyle orman ürünlerinin kullanılması nedeniyle doğal kaynakların tüketilmesine de neden olmaktadır. Kompozit Deck kaplama malzemesi ise bütün bu negatiflikleri ortadan kaldırabiliyor. Bütünüyle çevreye duyarlı olarak üretilen Kompozit Deck tam bir doğa dostu olmasının yanı sıra dış mekânlarda da kullanılabilir. Kompozit Deck ürünlerde de ahşap malzemede kullanılmakta olan aletlere benzer aletler kullanılarak kesme, delme ve vidalama işlemi yapılır.

Kompozit deck kaplamanın avantajları

 • Kompozit bir malzemedir, bu sayede doğa koşulları Kompozit malzemeyi etkilemez.
 • Darbeye karşı bütünüyle dayanıklıdır.
 • Talep edilen boyut ve ölçüde üretilebilmektedir.
 • Yosun tutmaz ve kıymıklanmaya uğramaz.
 • Islak ve nemli bölgelerde kaymayı önleyebilir.
 • Çıplak ayak ile basıldığında yanmaya neden olmaz.
 • Tam bir hijyen sağlar. Bu özelliği sayesinde sağlıklı ve anti bakteriyeldir.
 • Bakıma ihtiyaç duymaz.
 • Montajı son derece kolaydır ve işçilikten tasarruf ettirir.
 • Dekorasyon amaçlıdır ve şık bir görüntüsü vardır.
 • İstenildiği gibi cilalanabilir ve boyanabilir.
 • Tam bir çevre dostu olan Kompozit Deck geri dönüştürülebilen bir malzemedir.

Kompozit deck kaplamanın kullanım alanları

 • İç Mekânlar; Kafelerde, sauna içi döşemelerde, otellerde, Banyo ve duş zeminlerinde,  restoranlarda, yani doğallık ve kaliteyi bir araya getiren yapısı ile ahşap kadar güzel görünmesini istediğin tüm bölgelerde kullanabilirsin.
 • Dış Mekânlarda; marinalarda, iskelelerde, plajlarda, pergolalarda,dış bahçelerinde, havuz kenarlarında, verandalarda, kamelyalarda,bahçe ve yürüyüş yollarında,  taraçalarda ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır.

Kompozit deck kaplama, Laminant parke kaplam, Epoksi zemin kaplama, mantolama ve daha pek çok alanda Türkiye’nin en iyi ustaları ustamgeliyor.com ile bir araya geliyor. Sen de ustamgeliyor ayrıcalığı ile müşterilerine ulaşabilmek için en kısa sürede işletmeni kayıt ettir. Ustamgeliyor sistemine işletmeni kayıt etmenin ardından müşterilerden gelen taleplere teklifte bulunabilirsin. Eğer müşteri gelen teklifler arasından senin teklifini seçerse hizmet verebilirsin. Ustamgeliyor ile ustalar ve müşteriler artık çok daha rahat.

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Kompozit Deck Döşeme Fiyatları Hakkında

Ustamgeliyor platformu ile 3d zemin kaplama nasıl yapılır sorusunun cevabına ulaşabilirsiniz.

Kompozit Deck Döşeme Nedir?

Kompozit deck döşeme, ıslak zeminlerde kullanılır. Dış şartlara oldukça dayanıklıdır. Malzeme olarak ağaç kullanılır. Ağaç dayanaklı olması için işlemlerden geçirilir.

Kompozit Deck Döşeme Nerelerde Kullanılır?

3 boyutlu zemin olan ve görsel olarak hoş bir görüntü olan her yerde kullanımı uygundur. Özellikle bahçe yollarında ve yürüyüş yollarında kullanılır. Kamelya kenarlarında da kullanımı yaygındır. İç mekânlarda da banyo ve duş zeminlerinde kullanılır.

Kompozit Deck Döşeme Fiyatları

3 boyutlu yer kaplama için kullanılan kompozit deck döşeme fiyatları oldukça değişiklik gösterir. Ortalama fiyatları 14 tl ile 20 tl arasında değişir. En uygun deck döşeme fiyatı hizmetine Ustamgeliyor platformu aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Bunun için siteyi takip etmek yeterlidir. Bu platform ile zeminde döşemek isteyeceğiniz kompozit deck döşeme seçebilir ve bunu döşemek için usta bulabilirsiniz. Hem de siz döşemek istediğiniz kompozit deck tarzını belirten talep formu doldurabilirsiniz. Bu sayede hiç çaba harcamadan döşeme ustaları size teklif sunacaktır. Siz de sunulan bu teklifleri değerlendirirsiniz. Ustamgeliyor işindeki güven sayesinde; inşaat malzemesi sektöründe de oldukça iddialıdır. Sitemizin tek amacı; hizmet almak isteyenleri hizmet verenlerle karşılaştırmaktır. Bu platform ile aldığınız hizmet karşısında yorum da yaparsınız. Böylelikle sizden sonra gelenlerin de doğru tercih yapmasını sağlarsınız.  

Kompozit Deck Döşeme

Kompozit Deck Döşeme Fiyatları

180
4.720
43.500

Genel olarak bu iş için 180 - 43.500 arası ödeme yapılmaktadır.