Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

Kauçuk Zemin Kaplama Nedir?

Kauçuk Zemin Kaplama Nedir? Nasıl Yapılır?

Kauçuk zemin kaplama sistemleri estetik görünüme sahiptirler. Bu özelliğinin yanında asıl üretim amaçları darbe koruyucu, emici ve esnek olmalarıdır. Bu özellikler sayesinde çocuk parklarında ve oyun alanlarında, açık ve kapalı spor tesislerinde ve halka açık sosyal kullanım alanlarında kullanımı çoklukla görülür. Bu tür alanlardaki darbe, yaralanma ve düşmelere karşı insanların güvende kalmasını, sakatlanmamasını sağlar. Yürüyüş alanlarında yürüme kolaylığı sağlar ve enerji atıp konfor sağlamakta birebirdir. Kum ve diğer malzemelere karşı daha hijyenik ve temiz olması asıl tercih sebeplerinden biridir. Kauçuk kaplama temizliği kolay olup yağmur suyuyla ya da normal su ile temizliği kolaylıkla yapılabilmektedir. Demonte olabilme özelliği sayesinde de tamir, bakım ve onarımı kolaylıkla gerçekleştirilir.

Sen de bahçene ya da çocuk odasına ustamgeliyor.com ile kauçuk zemin kaplama yaptırabilirsin!

Kauçuk zemin kaplama kauçuk hamuru kükürt ile volkanize edildikten sonra içine pigmentler ve dolgu malzemeleri katılarak yapılır. Kauçuğun yumuşak olması ve farklı renklere sahip olması için dolgu maddeleri karıştırılmaktadır. En az %35 değerinde kauçuk kullanımı gerekmektedir. Estetik olmasının yanında mikrop üretmeyen, suya ve kimyasal maddelere dayanıklı yapıya sahiptir. Elektrik direnci de oldukça yüksektir. Malzeme genel olarak düz imal edilir fakat kare ve yuvarlak desenli kabartma alarak da üretimi gerçekleştirilebilinir.

Kauçuk malzeme kullanım nedenleri?

 • Yüksek esneklik seviyesi
 • Su birikintisi oluşturmaması
 • Döşemesinin hızlı ve kolay yapılması
 • Yapışma özelliğindeki sağlamlık
 • Bakım ve temizliğindeki kolaylık
 • Ekleme ve çıkarma yapılabilme
 • Ateşe karşı dayanıklı, alev almama özelliği
 • Ses ve ısı yalıtımına katkı sağlaması
 • Kaymaya karşı koruyucu özelliği
 • Hava koşullarından etkilenmemesi
 • Geri dönüşümü kolay olan malzemelerden yapılması

Kauçuk zemin kaplama fiyatları hakkında bilgi almak için sen de hemen Ustam Geliyor’a üye ol ve teklif al. Sadece 5 dakikanı alacak bu sistem sayesinde sana en yakın ustalara ulaş ve zaman kaybı yaşamadan işini en kısa sürede hallet. Kaliteli iş ve uygun zemin kaplama fiyatları için tek adres ustamgeliyor.com seni bekliyor.

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları Hakkında

Zemin kaplama fiyatları konusunda her türlü hizmete Ustamgeliyor ile ulaşabilirsiniz.

Kauçuk Zemin Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Kauçuk zemin kaplama özellikle çocuk parklarında ve kreş bahçelerinde tercih ediliyor. Oyun parklarının kum olması çok sağlıklı değildir. Kum olmadığı zaman da betonda çocuklar ciddi yaralanma geçirebilirler. Bu nedenle son zamanlarda kauçuk zemin kaplama kullanılmaya başlanmıştır.

Kauçuk zemin kaplamalar son derece kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca yumuşak dokusu ile sert zeminde yaşanabilecek sorunların önüne geçer.

Kauçuk zeminler bisiklet kullanılan yerlerde ya da paten rampalarında da kullanılır. Kullanımı alanları çok geniştir. Herhangi sağlığa zarar bir yapısı olmadığı için de kauçuk kaplama tercih edilir.

Kauçuk Zemin Kaplamanın Fiyatları Nelerdir?

Kauçuk zemin kaplama konusunda istenilen tüm hizmete Ustamgeliyor sitesinden ulaşmak mümkündür. 40 x 40 cm bir kauçuk zeminin fiyatı 20 tl civarındadır. Ustamgeliyor sitesine girip siteyi incelemeniz; hizmetlere ulaşma konusunda önemlidir. Tek yapmanız gereken sitede yer alan formu doldurmaktır. Bu form sizi en iyi ve en kaliteli hizmete ulaştırır. Bu formu eksiksiz doldurarak; ulaşmak istediğiniz hizmeti belirleriz. Bu sayede sizi diğer hizmet verenlerle bir araya getirebilme olanağına erişiriz. 24 saat içinde sistem üzerinden pek çok kişi ya firma hizmet için size dönüş yapar. Böylece kauçuk zemin kaplama noktasında en doğru ve en güvenilir firmaları seçebilirsiniz.

Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

275
1.705
25.500

Genel olarak bu iş için 275 - 25.500 arası ödeme yapılmaktadır.