Kamera Sistemleri Fiyatları

Kamera Sistemleri Nedir?

Kamera Sistemleri Nedir? Nasıl Yapılır?

Kamera Sistemleri güvenlik için kullanılan kapalı devre izleme sistemidir. Kapalı devre televizyon sitemleri ile 7/24 kesintisiz bir şekilde gözlem ve kayıt yapan sistemlerdir. Kapalı devre alanların tesis çevresi kamera sistemleri, iş yeri kamera sistemleri, fabrika kamera sistemleri, ev kamera sistemleri, şehir izleme MOBESE gibi birçok kullanılma alanı vardır.

Pek çok alanda aradığın hizmet ustamgeliyor.com da.

Kamera Sistemleri Kullanım yerleri;

  • Bebek Gözetimi; Belirli oda ya da odalara kurulmuş sistem ile ailelerin çocuklarını bakıcılarını rahat ve güvenli bir şekilde telim edebilmek için kullanılır. Aileler ne kadar uzak mesafede olursa olsun cep telefonu ya da bilgisayara kuracakları sistem sayesinde kontrol sağlamaktadır.
  • Ev ya da İşyeri; Ev ya da iş yerinde bulunulmadığı zamanlarda evinizin ya da is yerinizin durumunu istediğiniz zaman kontrol sağlayabilirsiniz.
  • Fabrika ve Atölyelerde; İmalat sektöründe işletme sahibi sürekli personelinin yanında duramamaktadır. Bu gibi durumlar personel verimliliği düşmektedir. Kamera sistemlerinin kurulması ile personel kontrolü sağlanır ve işletme verimliliği artar.
  • Konut Güvenliği, Kamera sistemleri site ya da apartman gibi yüksek miktarda giriş çıkıl yapılmakta olan konut mekânlarda olumlu bir sonuç vermektedir. Binalarda ya da sitelerde güvenlik ekipleri olsa bile gün içerisinde sucu, tüpçü gibi pek çok yabancı kişi giriş sağlamaktadır. Güvenlik ekipleri ise genellikle dikkatli kontrol yapmamaktadır. Kamera Sistemleri gün boyuncu tüm giriş çıkışları ve durumları kayıt altında tutar ve yaşanabilecek herhangi bir durumda görüntüler incelenebilir.
  • Otopark;  Pek çok site ya da apartmanda otoparklar yeteri kadar güvenli değildir. Ayrıca genellikle araçlar evin bulunduğu sokak ya da cadde üzerine park edilmektedir. Bu durum hırsızlık, arabaya zarar verme ya da otopark içerisinde yaşanabilecek kaza durumlarında sorumluların bulunmasını zorlaştırır. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için kamera sistemleri kurulması son derece avantajlıdır. 7

Sıva, Mantolama, Boyave daha pek çok alanda en iyi usta seçenekleri ustamgeliyor.com da. İhtiyacın olan tüm hizmetler artık tek bir adreste. Türkiye’nin en başarılı ve en kapsamlı online hizmet platformu Ustamgeliyor.com ile başarılı ustalar ile müşteriler bir araya geliyor.

 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Kamera Sistemleri Fiyatları Hakkında

Güvenliğinizi daha da artırmak ve her yerde bir göze sahip olmak istiyorsanız alarm ve kamera sistemleri ustamgeliyorda sizleri beklemektedir.

Birbirinden Kaliteli Firmalar

Sitemizde yer alan firmalar alanında son derece uzman olan firmalardır. Bu sayede sorunsuz bir şekilde kamera satışlarını ve aynı zamanda kurulumlarını da gerçekleştirmektedirler. Bina kamera sistemleri sayesinde sizler ve komşularınız en güzel şekilde korunurken kamu düzeni de sağlanmakta ve suçlulara karşı bir caydırıcılık oluşturulmaktadır.

Fiyatlar

Ev kamera sistemleri fiyatları kameranın kalitesine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bir adet gece görüşüne sahip kablosuz kamera almak isterseniz 150 TL’ye iyi bir kamera alabilirsiniz. Ancak daha kompakt bir sistem satın almak isterseniz o halde 500 TL harcamanız gerekebilir ve bu asgari miktardır. Bunun üst sınırını ise sizin ihtiyaçlarınız belirleyecektir. 

Yukarıda belirttiğimiz üzere fiyatları sizlerin talepleri belirleyecektir. Ancak belirtmek gerekir ki bu fiyatlar firmalar arası rekabet nedeniyle en uygun fiyatlar olacaktır.

Kurulum Hizmeti

Kamera sistem fiyatları içerisinde kurulum fiyatları da yer almaktadır. Kameralar kurulup ardından da sorunsuz bir şekilde çalışmaya başladığında görev tamamlanmış olacaktır. Bu sayede sizler de daha güvenli bir ortamda yaşamaya devam edebileceksiniz.

Hem mallarınız hem de canınız daha da önemlisi sevdiklerinizin canları güvende olacakları için kendinizi de daha mutlu hissedeceksiniz. İşte tüm bu sebeplerden ötürü sizleri de form doldururken görmek istiyoruz.

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri Fiyatları

260
740
7.700

Genel olarak bu iş için 260 - 7.700 arası ödeme yapılmaktadır.