Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Halı Yıkama Fiyatları Hakkında

Halı yıkama firmaları arayışı için Ustamgeliyor’da firma talebinde bulunabilir, teklif alarak seçim yapabilirsiniz.

Halı Temizliği Uygulaması

Halı temizliği nasıl yapılır sorusu firmalara halılarını verenler için merak edilen bir konudur. Öncelikle halılar sizden alınır ve özelliklerine göre sınıflandırılarak yıkama alanına götürülür. Makine halıları genelde standart şekilde yıkanır. İşçilik ve malzeme açısından daha değerli halılar da ayrıca temizlenmektedir.

İşlem sırasıyla önce halının tozu alınır, daha sonra uygun deterjanla temizlenir, durulanır ve kurutulur. Bu işlemden sonra bazı firmalar parlaklık ve koku vermesi için ekstra takviyeler yapabilmektedir.

Halı Temizliği İle İlgili Pratik Bilgiler

Günlük hayatta kolaylık sağlamak için halı temizliği pratik bilgiler size önemli detaylar vereiblir. Örneğin sirke ile silinen halılar daha parlak olur. Ayrıca halının üzerinde çamur lekesi olduğunda bunun önce kurumasını beklemeniz ve sonra temizlemeniz önerilir. Zor lekelerde de ıslak bezle değil önce kuru bezle müdahale yapılması gerekmektedir.

Halı Yıkama Fiyatları 

Ustamgeliyor’dan farklı firmaların halı yıkama fiyatları  değerlendirilebilir. Bunun için önce siteye kayıt yaptırmanız ve sonra teklif istemeniz yeterli olacaktır. Ancak fikir vermesi bakımından şu fiyatlardan bahsedilebilir: Makine halıları - 5 derece, akrilik halılar 7 derece, el dokuma halıları çeşidine göre değişmekle beraber 20 – 25 – 30 derece, yün halılar 9 derece’dir Step halılar da aynı şekilde çeşide göre 20 – 25- 30 derece civarında seyretmektedir.

Halı Yıkama

Halı Yıkama Fiyatları

55
287
595

Genel olarak bu iş için 55 - 595 arası ödeme yapılmaktadır.