Ustamgeliyor Hakkında


Zaman Ustamgeliyor.com Zamanı! Ustamgeliyor Dertler Bitiyor!

Türkiye’de binlerce usta ile milyonlarca müşteriyi bir araya getirmek hedefi ile uzman ekibimiz tarafından 2014 yılında hazırlanmaya başlanan Ustamgeliyor.com inşaat ve hizmet sektöründe sizin en büyük yardımcınızdır. Ustamgeliyor.com; alanında uzman ve sektörlerinde başarılı girişimciler tarafından kurulmuş sımsıcak bir ailedir. Müşterileri ile satıcıları arasında en hızlı ve sağlıklı iletişimi kurmak için gece gündüz çalışan ekibimiz, yapının her parçasını ailenin bir üyesi olarak görmektedir. En ince ayrıntılarına kadar kullanıcı rahatlığı için hazırlanan bu sistemin her alanında alın terimiz mevcut. Hayatı sizler için kolaylaştırmayı bir amaç edindik. İstanbul merkezli şirketimiz ve Türkiye’nin her köşesinde yer alan çözüm ortaklarımız ile hizmet sektörüne bakış açınızı değiştirmeye niyetliyiz.

Ustamgeliyor! Hizmet Sektörünün Geleceğini Sizlere Sunuyor!

Ekibimiz

Burak Y.

Sibel P.

Ali G.

Murad G.

Ebru H.

Abdullah G.

Ibrahim G.

Tolgahan Y.

Kemal A.

Fatih K.

Yaren K.

Misyonumuz

İnşaat ve hizmet sektöründe hizmet vermekte olan binlerce ustayı ve milyonlarca hizmet arıyanı bir araya getirerek, ihtiyaçlara çözüm bulmak Ustamgeliyor’un sırtına yüklendiği misyonların sadece bir tanesidir. Tüm Türkiye’de alanında kaliteli bir hizmet sunan başarılı ustaların müşterilere hizmet verebilmesini sağlamak için kalıcı ve etkin çözümler sunuyoruz. Hizmet talep edenlerin kaliteli ve güvenli bir hizmet almasına yardımcı olmak için 7 gün 24 saat çözümler üretiyoruz. Hizmet talep edenlerin usta arayarak vakit kaybetmemesi için kolay ve güvenilir bir yapı inşa ettik. Öğrenen bir örgüt olarak kendimizi, iş görenlerimizin değerleri ile harmanlayacak geliştiriyoruz. Kaliteli, güvenilir, güçlü, hızlı ve profesyonel hizmet sağlamak için yola çıkan uzman ekibimiz ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Türkiye’de hizmet sektörünün iş standartlarını yükseltmek ve kalitesini arttırmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizden ve Ustalarımızdan aldığımız destek ile hizmet sektörünün geleceğini yaratıyoruz.

Vizyonumuz

İnsani değerlere uygun çalışma koşullarında, modern iş süreçleri üretiyoruz. Ustalarımızın ve müşterilerimizin zaman yönetimlerini en iyi şekilde yapabilmeleri için kendimizi geliştiriyoruz. Sıfır hata ilkemizle müşterileriler ve Ustalar arasında güvenilir iletişim köprüleri kuruyoruz. En zorlu işlerin bile çok daha kolay yapılacağını ispatlıyoruz. Ustamgeliyor.com olarak ailemizi genişleterek daha çok hizmeti sitemizde hizmet talep edenlere sunarken kalite standartlarımızı üst seviyede tutuyoruz Kalite, güvenlik ve kullanım standartlarımızı kaybetmeden büyüyor, gelişen ve öğrenen bir örgüt olarak bir arada üretiyoruz. Ekibimizi ve değerli müşterilerimizi ailemiz olarak görüyor, aynı değer ve saygınlıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ustamgeliyor Dertler Bitiyor! Sözümüzü yerine getirmek için 7 gün 24 saat akıcı iletişim kaynakları kullanıyoruz. Geleceğin Hizmet Sektörünü, modern, akılcı ve yaratıcı çözümlerimiz ile inşa ediyoruz.